Question Kā attīrīt 4-MMC

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es gribu izgatavot 4-mmc, bet es gribu, lai tas būtu pēc iespējas tīrāks, tāpēc, kad es izgatavoju savu 4-MMC, kurā noteikti būs piemaisījumi, kā es varētu rīkoties, lai to attīrītu un vai pārkristalizētu. Es negribētu ņemt vai pārdot neko, kas nav augstākās kvalitātes, lai būtu drošs. Paldies.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Par to ir raksti, sākumā vajadzētu sākt ar to lasīšanu un diskusiju zem tiem.

 

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Izskalojiet ar acetonu un reciklējiet :)
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Kāds būtu visefektīvākais paņēmiens, lai to izdarītu? Esmu redzējis videomateriālus, kuros acetons tika uzliets uz pulvera/ kristāla uz Bihnera filtra un uzreiz nofiltrēts. Esmu arī redzējis, ka kāds diskusijā ieteica 4-MMC pulveri ar acetonu maisīt burkā/pannā, lai labāk izšķīdinātu piemaisījumus pirms filtrēšanas. Vai pulvera kratīšana ar acetonu slēgtā burkā būtu vislabākais veids, jo tā ir visagresīvākā maisīšanas forma?
 
View previous replies…

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Pm mums, un mēs jums palīdzēsim !
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai Bihnera filtrā pirms katra vakuuma ielej acetonu un samaisa to, lai palīdzētu izšķīdināt piemaisījumus? Vai acetonam jābūt aukstam, ja jā, tad cik auksts saldētavā vai ledusskapī? Paldies.
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es arī plānoju pēc visa tā veikt pārkristalizāciju, lai iegūtu pēc iespējas tīrāku produktu, bet pirms tam drošības labad gribu izņemt lielāko daļu piemaisījumu.
 
Top