Question kā pārdot jaunu zāļu tirgū pilsētā? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tātad man ir mans avots, kā iegūt augstas tīrības pakāpes un lielu daudzumu P***** brīvās bāzes kristālu , bet problēma ir tā, ka tas nav zināms pat manā valstī, tāpēc es brīnos, kā viņi pirmo reizi pārdod pilnīgi jaunas zāles.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Sniedziet bezmaksas vienkāršojumus, nodrošiniet augstu kvalitāti par labu cenu, izgatavojiet oriģinālu iepakojumu, kas ir unikāls,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es devu dažus bezmaksas paraugus dažiem cilvēkiem pilsētā, bet tas nedarbojās, un es mēģināju pārdot produktu tiešsaistē, un tas arī nedarbojās, lai gan es piedāvāju to ar ļoti labu cenu, jo es neatradu labāku vietu, kur to pārdot, tāpēc tagad es mēģinu to pārdot ārzemēs, bet nezinu, vai tā ir laba ideja, ņemot vērā sūtījumus un visu to, vai jums ir kāda ideja?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
pārdošana tiešsaistē ir imo labākais risinājums
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Jūs meklējat tirgus nišu, brāli. Es personīgi labprāt gribētu visus mērcētājus, ko es varētu dabūt rokās, bet tas esmu es. Nosaukums ir aptraipīts nav grasās iegūt daudz jaunu cilvēku tikai veco laiku cilvēki
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Iegūstiet dažus cilvēkiem, kuriem ir daudz draugu, kas izmanto. Atrodiet cilvēkus, kuriem patīk izmēģināt jaunas lietas. Vārds no mutes mutē ir vislabākā izvēle
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nemēģiniet mainīt vietējo zāļu tirgus struktūru, tas ir ilgs process, un, iespējams, jūs personīgi no tā negūsiet lielu labumu.
Vienkārši sāciet tirgoties visā pasaulē, un, visticamāk, pēc kāda laika jūs iegūsiet dažus tālākpārdevējus, kas ir no vietām, kur ir labs pieprasījums pēc šīm lietām.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Būtu ļoti forši, ja jūs apsvērtu iespēju sarīkot kādu reklāmas dāvanu. Nosūtiet dažiem cilvēkiem iemērktu cigāru vai divus. Pats nekad neesmu mēģinājis dūdīties, bet vienmēr esmu vēlējies to darīt. Manā apkārtnē tas ir nedzirdēts, un visi domā, ka tas patiesībā ir balzamēšanas šķidrums vai formaldehīds. Man vairs nav pacietības teikt: "Nē, dullītis, tas ir P***** - fenciklidīns." Man vairs nav pacietības teikt: "Nē, dullītis, tas ir P***** - fenciklidīns." Un es to vairs nevaru.

Ja tas ir labs produkts un labi uztverts. Es atrodos pilnīgi neizmantotā tirgus vidū.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Galvenais ir bezmaksas paraugi un klientu uzticības iegūšana. Man ir bijusi līdzīga pieredze ar kādu medikamentu, neviens to nevēlējās, jo tas nebija īsti zināms un neviens nezināja, kāda ir tā kvalitāte un vai tā ir droša, protams, neviens medikaments nav drošs, bet mūsdienās diemžēl nevar būt drošs, vai tikai vienreiz kaut ko izdarīts var būt letāls. Izsniedziet dažus nelielus paraugus, lai cilvēki varētu izmēģināt, ja viņiem tas patiks, viņi noteikti vērsīsies pie jums. Ja viņiem nav, tad vienkārši ziniet, ka viņiem vienmēr būs prātā, ka jūs esat dāsns un likumīgs pārdevējs. Uzņēmējdarbībā ir ļoti svarīgi.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM ASV man ir daži ppl, kuriem tas patīk, bet viņi ir no pilsētas, kur tas ir populārs.. Es negribētu pirmdiena paraugs tikai, lai redzētu, vai tā marķieris, kur es esmu .. tikai viens dipper un redzēt, ja ppl chase cig
 
Top