Kā krekas kokaīns Irānā maksā 40$?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es esmu no Irānas. un es izmēģināju kreka kokaīnu apmēram pirms 2 mēnešiem, es mazliet izpētīju un noskaidroju. cena ir smieklīga. tā ir apmēram 1 700 000 (40$) riālu pierobežā, un pilsētās to var atrast par apmēram 2 500 000 (60$) riālu. es meklēju daudz tiešsaistes tirgu, un šī cena ir pārāk zema. Esmu diezgan pārliecināts, ka krekings šeit nav tīrs. bet man ir daži jautājumi. vai ir iespējams mājās pagatavot kokaīnu? vai ir kāda narkotika, piemēram, krekings? akmeņu formā, kas paredzēta ieelpošanai. vai ir iespējams iegādāties tīru krekingu tikai par 40 dolāriem? kā es varu pārbaudīt tīrību? vai ir kāda alternatīva krekam, izņemot metamfetamīnu?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Kāpēc kreka kokaīns Irānā ir tik lēts?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Cik daudz jūs saņemat? Es varu nopirkt krekinga par 7 dolāriem, ja es gribu, tas varētu būt 0,1 g. Nezinot, cik daudz, neviens nevar pateikt, kur tas ir lēts vai dārgs. Vai jūs varat uzņemt attēlu? Crack ir diezgan atšķirīga izskata pēc manas pieredzes
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Es domāju, ka par vienu gramu 40 usd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Tas, iespējams, nav saistīts ar kokaīnu. Pat ASV sagriezt pietiekami stipri, lai to varētu pārdot par šādu cenu , tas neveidotu akmeni. Tas ir tikai mans viedoklis, kas balstīts uz ļoti maz informācijas. Ja vari iegūt fotoattēlu, publicē to
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
tas bija krekinga heroīns vai saspiestais heroīns
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Bro tur ir šiša/mets tavā kreka^^^
 
Top