Question Kā iziet urīna narkotiku testu uz metamfetamīnu?

Andreasamikas

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir jāzina, kā iziet urīna testu uz metamfetamīnu. Es zinu, ka nedrīkst lietot, bet mans tests ir otrdien, un pēdējā reize, kad es lietoju, ir 1.1.23. Man ir Dr px Adderall.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
labi, jo urīna tests ir viens no uzticamākajiem veidiem, kā pārbaudīt narkotiku klātbūtni, tāpēc jūs nevarat to viltot vai apiet. vienkārši pārplānojiet tikšanos.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Jūs varat arī izjaukt to, kā viņi standartizē urīna paraugus, katru dienu dažas dienas pirms testa iedzerot sūdīgu kreatīna devu, apmēram 15 gramus dienā. Tas paaugstinās kreatinīna līmeni urīnā, kas tiek izmantots, lai noteiktu, cik "koncentrēts" bija jūsu urīns.

Ja tests nebūs negatīvs, ļoti iespējams, ka tas būs "nenoteikts", kas dos jums papildu laiku, lai nākamajam testam būtu tīrs.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Nevajag to nekad un nekur nekur nekur nekur nekur nekur nedarīt! Paaugstināts kreatīna līmenis cilvēka organismā izraisa visdažādākās problēmas, kas var izraisīt orgānu, īpaši aknu, nieru un ādas, bojājumus uz mūžu. Tas galu galā noved pie dažādām slimībām un stāvokļiem, tostarp aknu cirozes vai ādas vēža. Ļoti drīz pēc tam, kad sāksiet lietot šo preparātu, jūs sagaidīs arī skaisti sarkani izsitumi. Jūs zināt, kāpēc jūsu urīns ir pilns ar to, kad jūs to lietojat? Tāpēc, ka jūsu organisms cenšas no tā ātri atbrīvoties. Jūs zināt, kas to nokļūst urīnā - jūsu aknas un pēc tam nieres. 😑 Bet, hei, jūs taču izturējāt testu, vai ne? 🤪(y) Jēzu...
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
TLDR: Nē, tas tā nav. Kreatīns ir drošs.

Ieklausieties, simtiem tūkstošu kultūristu un sportistu ikdienā lieto kreatīnu bez jebkādām problēmām. Jūs tikai nepamatoti izplatāt pilsētas leģendas un bailes.

Kreatīns ir visvairāk pētītais uztura bagātinātājs aiz sūkalu olbaltumvielām, un ir konsekventi konstatēts, ka tas ir gandrīz nekaitīgs organismam. Slodzes fāzēs sportisti var patērēt pat 20 gramus dienā 10 dienas, lai piesātinātu muskuļus. Aknas NAV būtiski iesaistītas kreatīna noārdīšanā, un kopumā tām nav nekādas nozīmes tiešā izdalīšanā, bet tikai pārveidošanā par ūdenī šķīstošāku metabolītu. Kreatīns nekad nav bijis saistīts ar ādas vēzi, un man ir grūti pat iedomāties ticamus ceļus.

Turklāt kaut kā atrašana urīnā absolūti nenozīmē, ka to aktīvi izdala nieres, lai no tā atbrīvotos. Vai esat dzirdējuši par osmotisko līdzsvaru? Lūdzu, izglītojieties šajos jautājumos, pirms mēģināt uzdoties par šo jautājumu ekspertu, kas, diemžēl jums par nožēlu, es esmu.

Un, tā kā apgalvojumam nav nekādas vērtības bez pierādījumiem, kas to apstiprina, šeit ir jums: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0173-z;
"Šo atklājumu plašums un atkārtošanās sniedz pārliecinošus pierādījumus tam, ka kreatīna monohidrāts ir labi panesams un droši lietojams veseliem, netrenētiem un trenētiem cilvēkiem neatkarīgi no vecuma".
 
Last edited:

ogbonnayauche

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ir labi dzirdēt, ka jūs zināt, ko nelietot, tas ir solis pareizajā virzienā. Kas attiecas uz testa nokārtošanu, diemžēl metamfetamīns jūsu organismā var saglabāties līdz pat trim līdz piecām dienām. Tomēr, tā kā pēdējo reizi esat lietojis 1. janvārī, jums vajadzētu būt tīram. Pirms testa ir svarīgi saglabāt mitrināšanu un ēst veselīgu uzturu, jo tas var palīdzēt izskalot toksīnus no organisma. Tāpat pārliecinieties, ka ievērojat visus testēšanas iestādes sniegtos norādījumus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jaunums urīns pie vadītājas izturēs vairāku paneļu testu, bet, ja to nosūtīs uz laboratoriju, viņi redzēs, ka tas nav urīns. Kāds tīrs cilvēks var dot paraugu, jums ir nepieciešamas 2 unces, uzsildiet to un pielīmējiet pie ķermeņa vai iebāžiet pakaļā. Katru dienu lietojiet krietnu daudzumu kreatīna un izdzeriet daudz ūdens tieši pirms testa, kas atšķaidīs jūsu urīnu, bet viņi to nezinās, jo atšķaidījuma līmeni viņi nosaka pēc kreatīna līmeņa.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Pieķerieties, rīkojieties sašutis un sakiet, ka vienīgais medikaments, ko esat lietojis pat pēdējo nedēļu, ir nekaitīgais vicks inhalators.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Ja tā ir laboratorijas pārbaude, tās rezultātu ir ļoti grūti viltot. Bet, ja tā tests ir no aptiekas, jūs varbūt varat izmantot citas personas čurumu.
 

scot62192

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds zina, kur iegādāties veco Vicks versiju ar augstu (100 mg) metamfetamīna atvasinājuma saturu? Nepieciešams pēc iespējas ātrāk, lai pierādītu narkotiku testa laboratorijai, ka es to lietoju kā pozitīva testa iemeslu. TIA
 
Top