Kā izvairīties no ES muitas pārbaudes?

EtaZENeMaster

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirms dažiem gadiem Apvienotajā Karalistē bija ekspeditors (Skypax), kam bija nulles muitas kontrole. Vai joprojām ir kaut kas līdzīgs?

Man ir vajadzīgas zāles no Japānas/Indijas, kas nav pieejamas nevienā ES piegādātājā. Un muita manā valstī ir ļoti stingra.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Jūs nevarat. Mūsdienās, ja esat no ES, - viss, kas tiek ievests no valstīm ārpus ES, ir pakļauts muitas kontrolei.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Vislabāk būtu sākt bakstīt klientu menedžeri loģistikas uzņēmumā, kas apkalpo kravas konteinerus uz kuģiem, ja vēlaties, lai jūsu preces no ārpuses tiktu nogādātas ES. Jums ir nepieciešams kāds, kas strādā loģistikas jomā importa/eksporta jomā.
1) Jauni konti, kas nomā konteineru, vienmēr saņem muitas pārbaudi izlases kārtā pirmos 1-2 gadus.
2) Pastāv noteikti importa numuri precēm, kurām ir lielāka varbūtība, ka jūsu sūtījums tiks "pārskatīts", piemēram, viss, kas attiecas uz iekārtām.
3) Vislabākais variants būtu saņemt savu paku caur muitu šādā uzņēmumā, saņemt padomu, kādu numuru uzlikt uz pakas, un saņemt savu paku caur muitu kopā ar savām mazākām pakām (vairāki uzņēmumi, kas sūta mazākas kravas, tiek ievietoti vienā konteinerā kopā). Acīmredzot šim nolūkam jums būtu vajadzīgs uzņēmums, nevis jūsu uzņēmums.
4) Pakas joprojām var pārmeklēt izlases veidā, pat nelielas kravas no atzītiem uzņēmumiem, bet lielajās ostās tas ir apmēram 1%, un viņi koncentrējas uz narkotikām.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

jūs sakāt, ka tas ir paredzēts medicīnai, nekā ir viena iespēja, kas ir 100% bez muitas un bez ievedmuitas nodokļa vai citiem nodokļiem.

viņiem ir jāizmanto parasts vēstuļu pasts, tas ir viss.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Esmu pilnīgi pārliecināts, ka tagad visam, ko ieved ES, tiek piemērots importa PVN, un tas attiecas arī uz dāvanām un paraugiem.
Bet jūs varat pajautāt piegādātājam, vai viņš var nosūtīt ar PostNL Nīderlandes pasta nodaļas starptautisko nodaļu. Parasti viņi visus ārzemju sūtījumus izkrauj Nīderlandē un no turienes tos izplata visā Eiropā. Tas atvieglo sūtīšanu.
Tomēr jums tas ir jāpārbauda attiecībā uz jūsu valsti, jo es zinu, ka tas attiecas tikai uz valstīm, kas robežojas ar Nīderlandi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Es domāju, ka tikai ar veiksmi :D :D
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Zinu, ka dažās valstīs, kas nav ES dalībvalstis, ir viegla muitas kontrole ar ES. Ja esat gudrs, varat no turienes saņemt bazuku.
Bet tas drīzāk ir izņēmums, nevis vispārējs noteikums.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Jebkuras robežas var pārspēt, ja jums ir augstas kvalitātes steki.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Domājiet ārpus rāmja.

1. Sasmalciniet tabletes un ievietojiet tās vēstulē, kas izskatās kā oficiāla vēstule, kurā ir pat logs, lai redzētu adresi.
2. Paslēpiet produktu citā produktā, lai to nevarētu atklāt.

Šādas lietas jūs varat darīt. Būs arī labi nesūtīt neko tādu, par ko ir jāmaksā muitas nodevas un ko var nosūtīt kā dāvanu.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
17
Points
3
Ir kaut kas, ko sauc par LED draiveri, tā ir tāda gara metāla lieta, izjauc to un iebāž tajā savas lietas.

DPD arī kaut kāda iemesla dēļ ir vieglāk muitot lielāko daļu kokaīna piegādā ar DPD.
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Rumānija un Bulgārija tagad ir ne tikai ES, bet arī Šengenas zonas dalībvalstis, derētu derēt, ka šajās valstīs ir mazāk stingras muitas.

Tā ir tikai doma, vai kāds no jums zina, vai tā ir taisnība?
 
Top