Question Sveiki, es esmu šeit jauns un vēlos importēt zāles uz Šrilanku.

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es esmu šeit jauns, un es meklēju vietu, kur importēt narkotikas (kokaīnu, LSD, marihuānu un citas) uz šrilanku. es vēlos uzzināt, vai tas ir iespējams, un, ja tas ir iespējams, kā es varu sākt?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Jebkas ir iespējams, ja vien jūs uz to liksiet prātā 😃 jums būs nepieciešami kontakti un plāns preču importam arī BB forumā mums ir aizliegts tikties, tāpēc pirkšana notiek tikai caur eskrovu un masveida pasūtījumu sūtīšana pa pastu ne vienmēr ir laba ideja, daži pārdevēji atkarībā no atrašanās vietas veiks "mirušo pilienu".

apskatiet foruma sadaļas, tur ir daudz informācijas par pirkšanas/pārdošanas loģistiku utt.
 

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Paldies,
kā sākt, Ja es gribu iegādāties tikai nelielu daudzumu (Lai iepazītos ar šo procesu), kāda būs labākā izvēle? Kā atrast uzticamas vietnes, kurās varu pasūtīt nelielu daudzumu?
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Tās viegli Šrilanka PM mani
 

cylencia

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Id saka, ka jūsu labākā izvēle ir audzēt nezāles un importēt tabs, aizmirst par pārējo, kamēr neiegūsiet stabilitāti.
Tabs ir salīdzinoši viegli kontrabandas ceļā ievest izmēru dēļ, ja jums ir labs puisis, viņi var pat nosūtīt to grāmatās.
 
Top