Heksāns

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Es skatījos pār heksāna īpašībām, un šķiet, ka tas ir labi piemērots izmantot kā šķīdinātāju.

Tas ir arī lēts. Vai ir kāda pieredze ar to mefedrona sintēzes vajadzībām ?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
4-MMC labāk šķīst polārajos šķīdinātājos, piemēram, DCM, etanolā, metanolā u. c. Heksānam ir zema polaritāte, kā rezultātā tas ir mazāk efektīvs, mijiedarbojoties ar mefedrona molekulu polārajām funkcionālajām grupām .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
DCM ir tikpat nepolārs, cik nepolārs, brīvā bāze mefedrons šķīst nepolārās vidēs, bet hidrohlorīds - polārās. Heksāns parasti ir dārgāks, ja to pērk ar šo nosaukumu, bet naftas ēteris 40-60 galvenokārt sastāv no heksāniem. Vai šis preparāts ir labs? labi, CHEM-IS-TRY
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Jā, nedarbojas :)
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hei, draugs, vai jūs varētu sīkāk aprakstīt, kas neizdevās? Vai jūs aizstājāt DCM/EA ar heksānu kā šķīdinātāju, kurā izšķīdina BK4 pirms metilaminācijas?
Man patiešām ir interesanti, jo man ir beidzies DCM, bet ir svaiga 7 l kanna ar heksānu, cerot, ka tas darbosies. Metilamīnu saņemšu tikai nākamnedēļ, tāpēc ceru, ka jūs redzēsiet šo komentāru.
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Jūs varat izmantot ksylen thf dmso dcm toulen benzen etil acetāts
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Man ir aptuveni pinta heksāna, ko es destilēju no izejas šķidruma un kam meklēju pielietojumu....Bunsona deglis? 😄 Patiesībā, manuprāt, tas ir heptāns.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Es domāju veikt neliela mēroga reakciju, izmantojot heksānu kā šķīdinātāju, lai nezaudētu pārāk daudz izejvielu gadījumā, ja sūdi trāpītu ventilatorā, apmēram 100 g BK4 tam vajadzētu pietikt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Es neveicu daudz 15 g eksperimentu🙄, bet, ja es to darītu, tad tas man ietaupītu velnišķīgi daudz naudas. Iespējams, jūs saņemat pārsteidzošu piedāvājumu par 2b4mp. Jūs maksājāt ...160 USD/kg ar piegādi. Tie 100 g jums izmaksāja 16 dolārus, bet cik tas ir vērts, kad jūs maksājāt, gaidījāt, sakodāt nagus, sakopāt māju un beidzot to saņēmāt? Izklausās, ka par šiem 100 g jūs viegli samaksājāt 50 dolārus. Reiz, jau sen atpakaļ, es nopirku dažus no ebay un samaksāju gandrīz $200/50g. Jūs varētu vēlēties pārdomāt, kas ir maza reakcija.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Manā pašreizējā situācijā 100 g ir neliela reakcija,
Jēzu, cilvēk, 200 $/50gs? Tas, ka 100gs nav maza apjoma reakcija, ir jūsu viedoklis, un jums ir tiesības uz to, es piekritīšu nepiekrist. Pat $160 par kg ir pārāk dārgi, no kurienes jūs ņemat prekursorus?
Es arī nesaprotu, kā bezdarbīga laika tērēšana palielina bk4 vērtību? Man ir darāmā sūdi, kas ir manu iespēju robežās, es nevaru panākt, lai pakete nonāktu pie manis ātrāk, domājot par to.
 
Last edited:
Top