vajadzīga palīdzība Es ceru, ka man ir atļauts šeit rakstīt jauns forumā

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Būtībā man ir 10g- 7abf un viens kilograms zemeņu atvaļinājuma es mēģinu pagatavot k2 garšvielas saviem frends, kuri turpina saņemt rip of
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
u nepieciešami padomi, kā izsmidzināt kādu vielu uz lapām?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
jā, man ir 10 grami 7abf, bet nezinu, kā pagatavot aerosolu lapām, un vai ar to pietiktu 1 kilogramam zemeņu lapu? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Vai esat mēģinājis kādreiz skaidru vai līdzīgu? vajadzētu palīdzēt jums iegūt to uz lapas pēc sajaukšanas ar ķīm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Tas ir atkarīgs no vielas kvalitātes un jūsu patērētāja. Tādēļ tiek izvēlēta dozēšana. 10 g līdz 1 kg kādam var būt vāji. Lai mērcētu lapas, nepieciešams spirts.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Kā 7abf vispār reāli darbojas. Tas ir vissliktākais ķīmijas iv, ar ko jebkad ir nācies saskarties, un tas īsti nepadara tevi augstu. Es sēžu uz darbu es nevaru pārvietoties, jo tas bija pēc aizlieguma. Kā es varu to sadalīt ..iv izmantoja 4 šķīdinātājus, bet tas nav labi ar visiem 4. Arī es izmantoju, kad man ir labas ķimikālijas ( 5cl vai 6cl) I gramu uz 3 zip.. un uz augšu. Es parasti saņemu 40lbs lapu vienā reizē, lai sajauktu.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Es aizmirsu, ka gribēju jums visiem parādīt 7abf attēlu, ko saņēmu. Tas ir vienkārši skumji. Izskatās drīzāk pēc rīsu zieda. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 543
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 479
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 491

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Kopš aizlieguma neesmu atradis nevienu labu ķīmijas produktu. Ja jūsu pašreizējā savienojumā nav "jaunā labā sūdiņa", cilvēki, kas saka, ka nav, arī nav. Zaudēju tik daudz naudas, ja es būtu Vegā, viņi būtu devuši man penthouse comp uz nedēļu!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
NEKAS jums nebūs labs tests. tas viss ir atkritumi. šajā vietnē ir daudz ppl meklē un nav daudz ķīmiķu, kas patiešām kaut ko ražo. Man nav izdevies neko izdarīt...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Vai tas ir mēģinājums pārkristalizēties, vai kā? Pastāstiet mums sīkāku informāciju, mēs centīsimies palīdzēt.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Jā, zaudētā naudas summa ir milzīga, es šobrīd esmu iztērējis, iespējams, aptuveni 22 000 ASV dolāru, cenšoties atrast jaunu uzticamu avotu saviem cilvēkiem, tagad man vairs nav naudas. Es gāju visu, cenšoties izdzīvot man. Pēdējā lieta, ko es pasūtīju, bija bērns, un es saņēmu tikai vienu daļu no bērna, otra daļa tika paņemta pasta nodaļā par krāpniecisku pasta sūtījumu, un tagad es esmu vienkārši skrūvētas
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Nu es sadalīju šo ķīmisko vielu vairākās dažādās daļās, lai varētu to izmēģināt ar dažādiem šķīdinātājiem Es izmantoju visus man pieejamos šķīdinātājus, izņemot ēteri. Neviens no šķīdinātājiem nesadalīja šo ķīmisko vielu ( pēc izskata) bez liela darba, lai pēc iztvaikošanas man vēl būtu viss tas, kas palicis, tāpēc tā nekad tā īsti netika iegūta 100%.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Šķiet, ka tas būtu pilnīgi izšķīdis, un tad visa tā lieta, kas bija tajā pannā, pēc iztvaikošanas paliktu apakšā, tāpēc, ziniet, es neticu, ka tas vispār kaut kas ir daži cilvēki saka, ka tas darbojas uz vienu no receptoriem bla bla bla bla, bet es tiešām godīgi domāju, ka tas ir vienkārši kūkas mīkla rīsu milti kaut kas tāds es neticu, ka tas ir kaut kas cits kā viltojums.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Jā. Es izmēģināju everclear, 100% acetonu un Etela spirtu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ja tas nekur nav izšķīdis, visticamāk, tas ir atkritumi. Ķīna bija ierobežota pat starpproduktos, ja jūs Ķīnā lietojat reaģentus, tad tikai pilnam sintēzes ciklam.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jūs varat izmēģināt 6fa pulveri, kas ir stiprāks par 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Vai ir labāk, ja to izsmidzina uz damiānas/mulēnijas lapām
 
Top