Question Vai kāds ir veiksmīgi iegādājies prekursorus no ķīniešu tīmekļa vietnēm skaidrā tīmeklī?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ja tā, tad kurā tīmekļa vietnē, un vai daudzi ķīniešu ķīmisko vielu piegādātāji ir gatavi nepareizi marķēt savus produktus, lai tiktu cauri muitai? Konkrēti, man ir vajadzīga jodūdeņražskābe un sarkanais P, bet es uztraucos, ka viņi varētu pamanīt sarkano pulveri iepakojumā un saprast, ka tas ir sarkanais P, nevis tas, kā ķīniešu piegādātājs to ir nepareizi marķējis, un izsist man durvis, pirms es vēl kaut ko izgatavoju.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nesen man bija neveiksme ar Šanhajas JOA Yunao Biotechnology Co.,Ltd. tulkojumu. Viņi izskatās un izklausās labi, bet tur bullshit. Turpiniet meklēt, tur ir daudz īstu piegādātāju.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer un Vivian Rose ir pasūtījušas 3 reizes. Viņu angļu valoda vienkārši nav tik laba. Abas vienā uzņēmumā, piegāde ārzemēs 10 dienu laikā
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vai ir labāk/vieglāk pirkt no ķīniešu piegādātāja skaidrā tīmeklī vai šeit, izmantojot eskreditēšanas sistēmu? Tomēr man nav pieredzes ar kriptovalūtu
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Parasti klienti izvēlas kriptovalūtu (Bitcoin, USDT, XMR) ar drošību un privātumu, ja nepieciešams, arī Escrow ok.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china ir dažas reālas lietas, es vienkārši neizmantotu jaunus uzņēmumus
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Jums ir labi pirkt, mūsu uzņēmums ir pievienojies Made in China, nodrošināt maksājumu ar BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, bankas pārskaitījumu uc , arī atbalsta eskrovu šeit.

Lielāko daļu ķīmisko vielu var nosūtīt 24 stundu laikā.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ķīnai ir vissliktākais kurjeru dienests, un viņi jums pateiks, ka viņi var saņemt jebkuru lietu, kas atrodas uz robežām, kas ir sarežģītākā daļa, jo viņi var to izvest, bet tās ceļš ir pavisam cits scenārijs... visiem Ķīnas produktiem tiek veiktas papildu pārbaudes, jo viņi pārdod nelegālu sūdus.. heres viena valsts, kas ir pilnīgi zem radara, un tas ir INDIJA un tur, iespējams, lētāk un viņi runā angliski un ir liels coustmer pakalpojumu un varētu būt lētāk es esmu konstatējis, ka viņi var iegūt vairāk sīkumi nekā Ķīnā DM mani, ja jūsu meklē kaut ko īpaši ill apskatīt to jums
 
  • Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs varat palīdzēt ar starpnieku Indijā?
Lai iegādātos un nosūtītu kravu līdz 20 kg.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks viņi pārdos, bet nekas pagātnē, ka vispār sliktākais uzņēmums jebkad viņi nepalīdzēs jums pēc tam, kad jūs maksājat viņiem vispār, un kas ir traks, es saņēmu 1 aģents reval privāto usa coustmers adresi un tālruņa numuru, lai viņi varētu palīdzēt man ar manām problēmām es zvēru puisis teica, zvaniet šiem puišiem viņi varētu palīdzēt, un teica man, ko viņi nopirka serously..they dont care what happends pēc fakta tur Ķīnā
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kādēļ gan viņiem būtu par to jārūpējas? Viņi pārdod ķīmisku vielu, ko, visticamāk, izmanto tikai nelegālu vielu ražošanai.

Tas ir pelēkais/ melnais tirgus, nekas vairāk, nekas mazāk.

Jūs pirksiet vai nepirksiet. Tas ir viss, kas viņus vai jebkuru citu pelēkajā/melnajā tirgū interesē.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Ne visi ķīniešu piegādātāji ir slikti, izmantojiet Escrow pakalpojumu, lai aizsargātu savus pirkumus, tādējādi jums tiek garantēta naudas atmaksa vai kravas saņemšana.

Indija ir labs variants, taču tur ir ļoti maz pozīciju un sarežģītāki eksporta nosacījumi. Indieši ir lēnāki un dažkārt pieļauj rupjākas kļūdas, nosūtot preces. Ķīnas piegādātājiem ir lielāka pieredze šajā tirgū.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture tikai sniedzot manu personīgo pieredzi un atcerieties, ka jūs nevarat sūtīt produktus atpakaļ opsec un piegādes izmaksas, kad jūs to saņemsiet, jūsu iestrēdzis ar to būt catious
 
Top