no PEA uz Amp

Kj12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, bbgate kopiena,
man ir jautājums par sintēzi no feniletilamīna uz amfetamīnu.
vai ir iespējams no feniletilamīna izgatavot amfetamīnu, ja jūs metilējat alfa vietu no PEA ar šīm sastāvdaļām.
Metiljods, kaliumkarbonāts, acetonitirils, H2O, natriumsulfāts, etilkarbonāts un sērskābe.

es ceru, ka mana angļu valoda nav pārāk slikta un jūs to varat izlasīt.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nekādā gadījumā.
Nav tiešu un vienkāršu metožu, kā alkilēt PEA alfa pozīciju, t. i., izveidot jaunu oglekļa-oglekļa saiti.
Ar jūsu reaģentiem jūs nesaņemsiet selektīvu N-alkilēšanu, tāpēc jūsu produkts būs N-metil-PEA+ N,N-dimetil-PEA maisījums, pat ja PEA būs pārpalikums.
2560px-Phenylethyl_Amine_General_Formula_V1.svg.png
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tas ir viennozīmīgi. Reiz lasīju 1913. gada patentu, kurā bija aprakstīta metode, bet reaģents, ko viņi izmantoja, nav komerciāli pieejams. Žēl, ka nebiju saglabājis šo rezultātu, jo biju apmēram 3 stundas iedziļinājies Google patentos, un biju izgājis cauri apmēram 10 dažādiem veidiem, kā to pateikt. Tas bija agrāk, kad es nodarbojos ar ķīmiju, droši vien pagājušajā gadā. 🤪
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Mehānisms, kas tiek izmantots attiecībā uz ketonu un aldehīdiem, šeit nedarbojas? Vai jūs varētu pievienot saiti uz beta un veikt ketona apgriešanu?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Frit Buchner, Nr. Jūs varat aplūkot šo iespējamo organisko reakciju sarakstu - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_organic_reactions un izlemt, kas varētu būt viselegantākais veids, kā pārvērst savu bezjēdzīgo PEA par kaut ko interesantāku (protams, izņemot fentanilus).
Es pieņemu, ka gredzena mono- vai di-nitrēšana, kam seko reducēšana, sānu ķēdes amīna aizsardzība, Sandmeijera reakcija, papildu haloganēšana un/vai halogenīda(-u) aizstāšana ar metoksi grupu(-ām), sānu ķēdes amīna deprotektēšana un visbeidzot N-benzilacija.
 

Kj12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
sākumā paldies par atbildi, bet ko darīt, ja izlaist vai aizstāt kālija karbonātu, jo tad nebūs bāzes, un N-metilēšana var nenotikt, vai mēģināt aizsargāt slāpekļa grupu?
 
Top