DMT no gamma-aminosviestskābes

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Es vienmēr esmu vēlējies pagatavot DMT, bet nevarēju to izdarīt no bezrecepšu ķimikālijām, un visām man atrastajām sintēzēm bija nepieciešams NaBH4 vai citi tā atvasinājumi. Tad man ienāca prātā Fišera indola sintēze, bet šeit nevarēju atrast nevienu recepti, vai arī tās, ko atradu, sākās ar 4-hlorbutanālu, kas man arī nebija pieejams. Tāpēc es nonācu pie šīs sintēzes no gamma-aminosviestskābes, ko izmanto kā augu sakņošanās hormonu.

PkjRaUMhf3


Vai šī recepte vispār ir ticama? Ja nē, vai ir kāds veids, kā to pārveidot tā, lai to varētu izdarīt ar bezrecepšu ķimikālijām, vai arī ir zināma kāda 4-(N,N-dimetilamino)butanal dietilacetāla recepte, ko var izgatavot no bezrecepšu ķimikālijām?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Sveiki,

Otrajā posmā esteris nevar reaģēt ar trimetoksimetānu, pat ja tas notiek, ķēdē tiek pievienots viens ogleklis, un ķēdē ir 5 ogles.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Es izstrādāju šādu metodi, tā var būt veiksmīga, bet tā nav rentabla.

NWjdrysNOq
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Man nav LiAlH4, PCC vai TsCl. Esmu cītīgi strādājis, lai iegūtu bezrecepšu receptūru, bet domāju, ka DMT izgatavošana no bezrecepšu ķimikālijām ir neiespējama atšķirībā no amfetamīniem.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, indola bāzes savienojumi ir dārgi un grūti sintezējami pat ar tradicionālām metodēm.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Es arī pieņemu, ka amatieru laboratorijā nav iespējams izgatavot 4-hlor-1-butanolu, neizmantojot THF.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ērtākais veids ir 4-hlor-1-butanola sintēze no THF. Pat ja jums nav vakuumsūkņa, jūs varat to viegli izgatavot.
To var izgatavot gandrīz 50-55 % koncentrācijā.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
5b9sFOdTBq
XzsI7r2h5R
JQ2Yxv7aKh
L5JTDuXGVl
2vOoWGlrX4

HCl pievienošana dubultajai saitei ir dīvaina, es par to atradu atsauci(šeit), bet es domāju, ka to varētu aizstāt ar HBr un peroksīdu, jo tā ir labāk zināma pievienošana, kas radītu anti-Markovņikova produktu.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Sveiki, otrajā posmā, kā jūs teicāt, hcl nevar pievienot kā anti-Markoniova reakciju, anti-Markoniova reakcija ir jāturpina. Pēdējā solī šāda reakcija nenotiek, jo oglekli aizsargā 3 skābeklis. Trimetoksi metāns var reaģēt skābos, bet ne bāziskos apstākļos.
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tieši tā, es tikko ieraudzīju Bodru-Čičibabinu Arī 2. solī notiek intramolekulārā reakcija.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Šajā dokumentā arī norādīts, ka HCl antimarkovnikova pievienošana ir iespējama, ja to iepūš izkausētā N,N-dimetilalilammoniunhlorīdā.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Augstā temperatūrā reakcija, visticamāk, noritēs kā radikāļu reakcija. Šīs reakcijas ir grūti veikt mājas laboratorijās, tās galvenokārt ir rūpnieciskas metodes.
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai visi šajā tēmā ir traki? Jūs taču negatavojaties dīdīties ar alumīnija amalgamām, HCl gāzi, Grignardu, fenilhidrazīnu utt. un pēc tam apgalvot, ka NaBH4 ir neiespējams. Ja vēlaties triptamīnus, tad veiciet reduktīvā aminācijas procesu ar NaBH4 vai ko citu, vai Šulgina metodi ar indolu un oksalila hlorīdu, nevis šo. Tas ir vienkārši neprāts un liecina, ka neviens no jums ar to nav nodarbojies ilgāk par dažiem mēnešiem.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Vai arī jūs varētu iegūt ekstraktu no augiem un ar to beigt.
Visi pāri letei...
 
Top