Vai es varu uzmest acis uz šiem kristāliem?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Kā tas izskatās jums? Es darīju vairākas lietas. Uzkarsēju amonija hlorīdu un formaldehīdu ar alihna kondensatoru un 110° pagrieziena vakuuma veidgabalu virsū un vakuumsūkni uz dažām stundām, atvēsināju un filtrēju. Tad es pāris stundas destilēju šķidrumu vakuumā un kondensēju destilātu, atvēsināju to un filtrēju. Tad es to kondensēju un filtrēju vēl pāris reizes. Es paņēmu filtrātus Nr. 3-5 un refluksēju tos 30 minūtes metanolā, ko divas reizes destilēju no vējstikla mazgāšanas šķidruma kannas, un divas reizes karsti filtrēju. Ļāvu tam atdzist saldētavā, atfiltrēju kristālus un tad tos noskaloju ar šķidrumu, ko destilēju no 3 balinātāja krūžu apakšdaļas ar 60 ml acetona, ko atstāju ārā uz nakti un dekantēju. Es paņēmu nedaudz etilacetāta un tajā izšķīdu 2-b-4-mp, tad pievienoju iepriekšējās diskusijās iegūtos kristālus un 2,63 gramus NaOH un 100 ml ūdens. Uzkarsēju to 60 °C temperatūrā apmēram 30 minūtes. Tad es to destilēju vakuumā, līdz šķidruma palika ļoti maz. Tad es pievienoju nedaudz acetona un sālsskābes, līdz mani ph papīri uz grāmatiņas izskatījās pēc 5. Es to uz ilgu laiku ieliku saldētavā. Tas ir tikai mans aptuvenais atmiņu stāsts par to, kas notika. Kad es atgriezos, tas bija šķidruma apakšā. Nekad iepriekš neesmu redzējis šo konkrēto lietu. Nekad to nejutu. Neesmu to nekad nogaršojusi. Tas nešķīstu ne absolūtā acetonā, ne absolūtā izo.
UD65BCwu8I
2DJivUCXyl

Tas noteikti nav nekas no tā, ko es sākumā ieliku kolbā. Tas nesmird pēc amonjaka un noteikti ne pēc 2-b-4-mp, paldies Dievam, es nekad neizdzēšu šo smaku no deguna.
Es nedaudz sadedzināju, tam nebija izteiktas smaržas. Tam bija smarža, bet nekas tāds, ko es varētu apzīmēt ar pirkstu. Dūmi man nededzināja degunu un neradīja acu asarošanu. Vai tas izskatās pēc kaut kā, ko man vajadzētu saglabāt? Kāds ir nākamais tests?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nu, jā, es izsmēķēju diezgan ievērojamu līniju, apmēram 0,080-0,100 g. Tā sadedzināja, bet ne pārāk slikti. Pareizais daudzums, pamatojoties uz to, ko esmu lasījis. Nekas, nekāda aktivitāte. Hr 88 bpm pēc 15 minūtēm. Es domāju, ka tas izskatījās labi ( nav labi, bet pareizi) cieši sekoja sintēzes....nezinu, kas tas ir, bet tas nedara lieta. Strike 2. 2 neveiksmes. Es domāju, ka man, iespējams, neizdodas izgatavot metilamonija hlorīdu. Priecājos, ka esmu izmēģinājis tikai 5 g vienlaicīgi.
Tas ir diezgan sarūgtinoši, bet es zināju, ka mācīt sev ķīmiju būs grūti. Atgriezos pie rasēšanas dēļa 🚮
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Vai esat pamanījuši atšķirīgos slāņus pirms vakuumdestilācijas? EA afaik, tam vajadzētu būt ļoti acīmredzamam.

Skatīt pielikumu 37598
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Es pat neatceros, bet man vajadzēja vismaz dubultot pirms izmešanas, jo es katru dienu smēķēju metamfetamīnu un kreku, un bez pārkristalizēšanas pāris reižu 100 mg, visticamāk, neko nedarītu. Tu dzīvo, tu mācies. Dažreiz kāds cilvēks komentē vecu amatu, ko es komentēju, un vai nu es kļūstu dumjāks, vai arī es runāju elles spēli, jo es kaut kā mācos sev lietas. 😅
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
45
Kušanas temperatūra ?
Markīza reaģents ?
Lībermana reaģents ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Man pat prātā nenāca izmēģināt tajā kādus reaģentus, nopirkt kušanas temperatūra bija ļoti tuvu pareizajam skaitlim. Pāris grādu robežās
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
45
Jums jau ir viss nepieciešamais, lai izgatavotu marķīza reaģentu, bet labs jaunums par kušanas temperatūru
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Šis ir vecs pavediens, un šis materiāls jau sen ir aizgājis, jā, esmu testējis praktiski visu ar Marquis, tas reaģē uz daudzām zālēm un piemaisījumiem. Tie 3 centi, ko tas maksā, ir tā vērts. Man saldētavā ir nedaudz CH³NH²HCL, ko pagatavoju pagājušajā nedēļā, un šoreiz gribētu šo reakciju veikt citā šķīdinātājā, jo esmu dzirdējis daudz sūdzību par EA.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
Tas izskatās ļoti pazīstami, piemēram, tīrākais, gaismā sarkanais, it kā amfetamīns, kas smaržo tā, it kā jūs tikko atvērtu 1 litra acetona pudeli. Es domāju, vai tas ir kaut kāds slapjš vai smth? Vai tas nekļūst ciets pēc tam, kad atstāts žāvēties kosmosa maisiņā ar dažiem skrāpējumiem uz sliktā, lai varētu labi izžūt? Un, lai neradītu tev paranoju vai kaut ko tamlīdzīgu, bet filmā Breaking Bad viņi izgatavoja Ricin, tas izskatās apmēram tāpat.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
Šeit "tīrais" amfetamīns smaržo pēc acetona. Ja iespējams, pagatavojiet to mazliet mīkstā vai cietā akmenī un ielieciet to zem telefona lukturīša.
 
Top