Question Labākās valstis pētniecisko ķīmisko vielu ražošanai/pārdošanai?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Man tikai interesē, kādās valstīs varētu sākt rc laboratoriju, lai apkalpotu ASV un Eiropas tirgu.

Man šķiet, ka piemērota varētu būt kāda no Austrumeiropas valstīm, piemēram, Polija. Nīderlande vai Beļģija varētu būt laba izvēle. Citādi Ķīna ir laba, varbūt kāda cita Āzijas valsts?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Polija
 

taricshop

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Veiksmi ar 3 līdz 20 gadu maksu par pat neliela daudzuma, piemēram, 20-30 gramu, izgatavošanu.
Polijā ir visaugstākais sods par narkotikām visā eiropā muļķīgi.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Jautājums, iespējams, bija par to, kur visvairāk ķīmisko vielu ir viegli iegūstamas, nevis par to, kur sodi ir viszemākie, un ko nozīmē "muļķis?". Nākamreiz esi mazliet gudrāks ar savu stulbā dibena atbildi un padomā ar savām, iespējams, mikroskopiskajām smadzenēm, kas tev ir galvā, @CryoThio droši vien jautāja, kur ražošana ir visvieglākā, un es viņam izklāstīju savu domu. Ne vienā brīdī viņš pieminēja sodus. Nākamreiz atbildi pieklājīgi un tev būs labāki rezultāti tavā nožēlojamā dzīvē, kā es redzu no tavas skarbās atbildes. "Muļķis"
 

taricshop

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Polija ir Eiropas Savienībā, tāpēc tai nav nekādu saistību, jūs varat pasūtīt bez ierobežojumiem.
jūsu stratēģijā par prātu ķīnai vajadzētu būt vieglākai valstij, lai ražotu jebkādas zāles/rc, bet lielākā daļa no tām tur ir nelegālas ar nāvessodu.
 
Top