Reklamējat mirušo pilienus?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kā vislabāk "reklamēt", ka ir pieejams "mirušais piliens"?

Šķiet, ka vajadzētu vai nu reklamēties tiešsaistē, kas, imo, neveidos daudz pircēju, ja vien tas nav ļoti lielā pilsētā, piemēram, miljoniem cilvēku.

Pretējā gadījumā tas būtu jādara no mutes mutē, piemēram, "Es dabūju šo patiešām labu narkotiku no darkweb, apskatiet šo saiti", kam ir savas problēmas. Daudzi, vismaz ASV, nav zinoši tumšā tīmeklī, un, ja kāds cer uz lieliem apjomiem, t.i., uncēm vai pat mārciņām vai vairāk, tad tam ir nepieciešams ļoti specifisks klients, un tādi ir reti sastopami.

Es domāju, ka man ir jautājums, kā dead drops ir domājams, lai tiešām būtu izdevīgi un vērts laiku, jo šķiet, ja vien kāds ir gatavs veikt neliela mēroga darkweb (kā pārdot gramu pa gramam vai tamlīdzīgi) vai varbūt šifrētā tērzēšanas veida darījumu, tad tas tiešām ir neefektīva.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es nepiekrītu - Dead Drop ir diezgan pieklājīgs ikvienam, kam ir laba klientu bāze.
Ja pārdodat pat 30 pakas dienā, ir vērts izveidot uzņēmumu savā apgabalā.
Jūs varētu paņemt līdzi 50-100 iesaiņotu paku un izlikt tās visā izstādē, izsekot, kur tās atrodas un kas vēl, un tad, kad kāds jums piezvana, jūs pieņemat maksājumu un nosūtāt viņam informāciju.
Varētu būt skrējēji, kas vāc naudu, neņemot līdzi nekādu aprīkojumu... Tātad kāds dod viņiem skaidru naudu, viņiem nav nekā cita kā tikai skaidra nauda, jauki un droši.
Pircēji nesatiek produktu pārvadātājus, produktu pārvadātāji nesatiek pircējus.
Jums pat nav jāceļas no gultas, lai apkalpotu zvanu plkst. 2 naktī (ja jums ir sakārtots maksājumu mehānisms).
Man patīk šī ideja. Tas, ka man nav ar kādu jāsatiekas, kad es vēlos saņemt preces, ir lieliski. Dodiet man vietu, un es visu pārējo izdarīšu savā laikā, bez gaidīšanas un gaidīšanas un gaidīšanas...

Pirmajos pāris braucienos, kamēr tu labi to apgūsi un klienti pieradīs, domāju, ka tas nebūs tik ienesīgi, kā varētu būt. Bet, tiklīdz jūs iegūstat ritmu, tā nav mazāk ienesīga nekā ielu tirdzniecība un, manuprāt, ir saistīta ar mazāku risku. Turklāt jūs neglabājat visus savus krājumus centrālajā vietā, gaidot, kad jūs tos noķersiet, tie tiek izkliedēti pa visu zemi, pilsētu, mežu u. c., tāpēc, pat ja jūs kaut kādā veidā pārtrauktu tirdzniecību, tie joprojām būs tur, kad jūs atgriezīsieties pie tiem...

Tam nav jābūt tumšā tīmekļa tirgus precēm. Būtiska ir šifrēta ziņojumapmaiņa. Kas attiecas uz maksājumiem, tā ir pavisam cita lieta, kas jums būs jāizdomā, pamatojoties uz jūsu vidi, lietotājiem un risku.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pilnīgi piekrītu šim apgalvojumam, tikai dažas lietas ir jāizgludina un jāprecizē, kad ir izveidota klientu bāze un cilvēki pierod pie jaunās metodes. Personīgi domāju, ka gan klientam, gan pārvadātājam būs vieglāk, mazāk kontaktu vienmēr nozīmē mazāku B.S. iespēju.
 
Top