4mmc sintēze etilacetātā

The Villain

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki visi.
Vai kāds zina, kādā temperatūrā un cik ilgi notiek 4mmc sintēze, izmantojot etilacetāta šķīdinātāju ?

Vai tas ir tas pats, kas toluenā vai benzenā?
3 stundas un karstums 60 grādos ?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
videoklipā ir teikts: "Ķīmijas un ķīmijas ķīmijas ķīmijas tehnoloģijas ir saistītas ar ķīmijas ķīmiju un ķīmijas ķīmiju:
- nav sildīšanas
- 20 minūtes reakcijas laiks
- krāsas izmaiņas ir ļoti redzamas

mana pieredze ir :
- saglabāt pie 40
- 30 minūtes reakcijas laiks
- krāsas izmaiņas ir nenozīmīgas, bet kādā brīdī tas kļūst brūns (ja ir tumši dzeltens, vienkārši pagaidiet ilgāk).
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
Vai šis laika posms ir bez trietilamīna lietošanas?
Tikai 2b4m, metilamīnu un etilacetātu?
cik saprotu, etilacetāts reakciju padara daudz ātrāku nekā DCM, labojiet mani, ja kļūdos.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Jā. Bez trietilamīna.

Taču, neraugoties uz ātrumu, šis nav ceļš, ko es regulāri izmantoju.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
Jums tas nav vēlams zemākas iznākuma pakāpes dēļ?
arī kāds ir vidējais iznākums, ko kādam vajadzētu sagaidīt, izmantojot EA?
arī vai paskābināšanas procedūra ir tāda pati kā, izmantojot DCM, ja izmanto EA?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Man nerūp iznākuma procentuālā spēle, jo tā ir tikai marginālās runas. Es paskaidrošu tālāk.

Atbildot uz jūsu jautājumu: ja tas tiek darīts pareizi, ir iespējams iegūt ~ 55 %.
Skābināšanas process ir vairāk vai mazāk tāds pats.
Skatiet video (un pavedienu) un jaunu pavedienu.

Vairāk nekā ražība mani interesē neveiksmes. Un etillacetātā (pat vairāk nekā DCM) risks, ka to var sabojāt, ir lielāks. Izmantojot etillacetātu kā reakcijas šķīdinātāju, paskābināšana var radīt tumšu putru un/vai nogulsnes (+ pilns atkritumu konteiners). Attiecībā uz iznākumu tas ir 0.

Jebkura cita metode, kas dod tikai 30 % iznākumu, bet ir izturīgāka, ir nepārprotams uzvarētājs, imho.


Tomēr etillacetāts ir glābējs, ja kā reakcijas šķīdinātāju izmanto DCM, lai aizvietotu acetonu paskābināšanai, kas samazina spilgtas krāsas iespējamību jūsu produktā gandrīz līdz nullei.
Bet tam ir sava cena, kas ir (ja nav kāda profesionāla žāvēšanas aprīkojuma) grūtāk savlaicīgi un pareizi izžāvēt savu produktu, radot iekrāsotas garozas, kas jānoņem pirms kristalizācijas (vai vienkārši jāsasmalcina, bet labāk tās nogriezt (iekšā ir jauks balts, bet mitrs pulveris).
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Man ir sajūta, ka EA ir vieglākais šķīdinātājs, burtiski vienmēr tīrs darbs. Es nezinu, kas notika, ka jūs sakāt, ka tā ir viegli kļūdīties. Es domāju, ka tikai pacietīgs 1 piliens sekundē uz paskābināšanu vienmēr dod labu rezultātu. Ja kāds steidzas un maina pilināšanas ātrumu, tad pastāv reāls risks, ka tas neizdosies - tā ir taisnība.

Es veiksmīgi paskābināju DCM, izmantojot acetonu, krāsa bija gandrīz balta, kā arī 1 piliens skābes sekundē, bet, kad es mēģināju eilacetātu, tas notika, kamēr es atzīstu, ka ar acetonu ir grūtāk, bet kopumā acetonam ir savas priekšrocības.
Abos gadījumos man neizdevās iegūt īsti veiksmīgu iznākumu, kā es atceros, apmēram 50 % (dcm), bet es īsti neatceros, ko tieši es darīju, jo tas bija pirms kāda laika un es testēju dažas "jaunas lietas".
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Piebilde: Man nav grāda ķīmijā.
Tas, ko aprakstīju iepriekš, ir tikai mana pieredze un var būt vai nebūt zinātniski pareizi.
 
Top