Question 3D drukāšanas tablešu preses perforatoru štances

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Es ļoti ilgi meklēju labu resursu tablešu perforatoru štancēm.
Zinu, ka Alibaba u.c. tās ir pieejamas, bet imports uz Eiropu un muita ir mana problēma.

Mans plāns bija izdrukāt tikai galu ar logotipu vienā vai varbūt divās caurumotāju veidņu pusēs.

Es jau dabūju štances bez logotipa, tāpēc, ja ir materiāls, kas ir 3d drukājams un pietiekami izturīgs, lai izdrukātu dažus docentus, ar to pietiktu.
Ņemot vērā drukas izmēru/ cenu, nomainīt logotipa uzgalīti pēc pāris nospiedumiem nebūs problēma.

Vai kādam ir pieredze ar 3d printeriem un varētu pateikt, vai šī ideja varētu darboties?

Spēja izgatavot tablešu presi ar legālām/pieejamām detaļām un 3d printeri būtu forša ideja, kas saskan ar šī foruma garu!
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei,
protams, tas ir iespējams. Ja vēlaties izmantot augstāko definīciju, izmantojiet sla-printerus. Ar tiem var panākt izšķirtspēju līdz pat 25 mikroniem, taču tie ir dārgāki nekā fdm-printeri. Bet ar tiem jūs varat uzlabot izšķirtspēju, izmantojot 0,2 mm sprauslu. Ar fdm printeriem tikai pārliecinieties, ka izmantojat 100% pildījumu, lai veidnes būtu pēc iespējas spēcīgākas.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jā, tas būtu labs sākums. Domāju, ka liešana nav nepieciešama, vai arī es vispirms mēģinātu bez tās, tikai neapstrādātu druku. Ja jums ir prese, kurā jūs vienkārši ievietojat dažas štances, es neredzu problēmu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
esmu Domājot par to, lai to iegādātos, ja vien kāds mani nepārspēs
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
lietas, piemēram, ka jūs darāt no tērauda
tā mazais elements, jūs varat pasūtīt to uzņēmumā, kurā ir CNC mašīnas

tā ir maza druka un tai nepieciešama laba izšķirtspēja, tāpēc fdm printeris nav īsti laba izvēle, jo darbs, kas nepieciešams, lai to pabeigtu, būs ļoti grūts un, godīgi sakot, neiespējams.

lielākajai daļai fotopolimēru sveķu nav tādu īpašību kā polimēriem, kas paredzēti fdm. Parasti tie nav īsti izturīgi, un tie vienkārši sasmalst no jebkura kontakta.
Protams, ir arī specifiskāki sveķi, patiesībā ir daudz plašāka izvēle nekā "klasiskie" plaši izmantotie polimēri. Bet tie ir ļoti dārgi, un ir jāzina, kā tos izmantot, lai izmantotu to iespējas.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
tas darbosies, bet par to būs daudz jāņirgāties, manuprāt, tā nav optimāla izvēle
vienkārši atrodiet kādu vietējo jauno mašīnbūves meistaru, kuram ir urbjmašīnas, un viņš jums to izdarīs par ne vairāk kā 50 eiro vai pat ne vairāk.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Tās labāk nekā maksāt 20 tūkstošus par profesionālu mašīnu vienmēr var pielāgot to, kas ir nepieciešams, lai veiktu neliela mēroga attēlu dizainu izmēģinājuma un kļūdas ceļā.
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Labdien, kāda mašīna jums ir? Man ir dažas matricas, ko varu jums pārdot, vai arī, ja varat man palīdzēt ar manu pieeju mdma sintēzei, es jums dažas piedāvāšu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Neviens vēl nav noskaidrojis, kura 3-D CNC/frēzmašīna būtu lētāka, lai izgatavotu sīku detaļu tablešu zīmogus.

ar ko jums vajadzīga palīdzība sintēzes jomā..!
 
View previous replies…

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Mēs viens otru pārpratām. Es varu jums piegādāt tamponus, man ir ķīniešu kontaktpersona. Bet man ir jāzina jūsu mašīnas modelis vai vismaz štanču izmērs. 37 mm? Man ir vajadzīga palīdzība, lai sāktu sintēzi, jo es gribētu ražot mdma, ko likt savās tabletēs. Esmu jauna ķīmijā, bet ļoti ātri mācos un esmu ļoti, ļoti motivēta. Es jau sapratu procesu, izmantojot pmk, bet es saprotu, ka šis ceļš tagad ir slēgts...
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Paldies par padomu, mēģināšu veikt kādu pētījumu par šo tēmu. 😘
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Pēc dažiem pētījumiem izlasīju, ka Bk-mdma ir mazāk spēcīga un ilgst mazāk laika nekā mdma. Es gribētu sintezēt mdma (paskaidrošu, es pats gatavoju tabletes, bet mdma ir pārāk dārga, lai to pirktu (un jūs nekad īsti nezināt tās kvalitāti), tāpēc mana peļņas norma ir pārāk maza. Lai atrisinātu savu problēmu, man vajadzētu sintezēt mdma). Esmu ļoti motivēts un ātri mācos.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Tablešu preses mašīnai jābūt izgatavotai no metāla, jo, lai to izdrukātu, ir nepieciešamas spēcīgas detaļas un liels spēks, lai veidotu tableti. Mazākās preses sver no 100 kg. Nedomāju, ka šādu ierīci var izgatavot ar mājas 3D printeri no plastmasas. Ja jums patiešām ir nepieciešams izdrukāt nelielu skaitu tablešu, tad labākais risinājums ir kapsulators. Vai arī jūs varat iegādāties tablešu presi no Ķīnas. Vai arī saskaņā ar rasējumiem izgatavot presi uz CNC frēzēšanas mašīnas.
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Man ir thdp 3, kas sver aptuveni 30 kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
To nogādājot uz Apvienoto Karalisti, jums nāktos to izjaukt un sūtīt pa daļām. Es lūdzu ķīniešu pārdevējam to darīt, un viņi pilnībā atteicās.
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ja jūs palīdzēsiet man sagatavot mdma, es varu palīdzēt jums atrast savu laimi (man ir TIE ķīniešu kontakti, kas jums vajadzīgi!!!).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Daudz informācijas forumā par BMK
 
Top