Question Europos kokaino laboratorijų darbo procesai

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kokie yra pagrindiniai Europos kokaino laboratorijų darbo procesai?

tiesiog įdomu, ką jie apskritai daro, nes neturiu absoliučiai jokio supratimo.
Esu beveik tikras, kad jie neimportuoja kokaino lapų... taigi ką jie daro?

atsiprašau, jei klausimas atrodo neaktualus, bet esu naujokas šiame forume ir labai noriai mokausi!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Pavyzdžiui, kokaino paėmimas iš drabužių ir jo vėl padarymas plyta.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Jūsų ieškomas žodis yra "troparil", ir aš žinau, kaip sukurti jo gavimo procesą.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparilas yra sintetinis kokainas, taigi ką jūs sakote, kad jie gamina troparilą ir parduoda kaip kokainą
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Jų yra daug daugiau, tačiau atsisakau viešai ką nors sakyti apie nepakankamai išbandytus junginius, kurie gali suteikti idėjų, kurios, kaip žinau iš tikrųjų, negali būti geros.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ar todėl Europos mėginiuose yra per didelis kiekis norkokaino? Vienas vaikinas man rodė svetainę, kurioje tiriami paštu siunčiami mėginiai, ir iš kokio nors mėginio buvo daug 20-50 % norkokaino, o tai bent 10, bet tikriausiai 20 kartų viršija natūralų kiekį. Manau, kad tai gali būti 100 kartų, nes norco aimed yra kokio metabolitas, bet ar tai nereiškia, kad jis turi būti suvartotas ir suskaidytas fermentų? Norkokainas nėra labai sveika medžiaga. Ir aš jį lyginu su kokainu, kai tai sakau
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Keista, ne tik kad norkokainas yra aktyvus, atrodo, kad N atomas galėtų būti O arba S ir aktyvumas būtų panašus (molekulinio ligando išstūmimo tyrime).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Tai aktyvus ir teisingas vertimas. Neprisimenu tikslių verčių, bet 8t buvo kažkas panašaus į 10× didesnę tikimybę, kad krisite negyvas. Neprisimenu, o dabar 6:39 ryto ir užvakar taip pat visą naktį nemiegojau ( pataikiau 60 valandų iki), bet ld50 buvo kaip 2 gramai 100 kg sveriančiam vyrui. Aš tai padarau per porą valandų antradienį
 
Top