Kodėl Europoje nėra skirtukų?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kodėl Europoje nėra skirtukų? Administratorius atleiskite, jei temą atidariau ne toje vietoje. Taigi. Kodėl Europoje į lobį dedama tik daugtaškiai? Knygų skirtukai yra patogesni ir saugesni pardavėjui.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Knygų žymės = negyvi lašai ?

Jei taip, narkotikų pardavimas per mirusius lašus vyksta, kai kalbama apie didmeninę prekybą.
Taip pat yra DNM, kurie diegia priemones, skirtas mažmeninei prekybai per "mirusius lašus" organizuoti.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Taip. aš tik iš Rusijos. Aš nemoku anglų kalbos. Rusijoje didžioji dalis pardavimų vyksta per "Hydra" svetainę. Taip įvyksta 95 proc. visų pardavimų. Per dieną parduodama daugiau kaip 100 000 vienetų. Svetainė veikia jau 6 metus. Ar apskritai neturite ko nors panašaus?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
829
Points
83
Mačiau tai žaidime narkotikų prekeivio simuliatorius (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Žinoma, kad jūsų šalis yra priešiškai nusiteikusi prieš visus, kurie nėra rusai, ir tai trukdo "Hydrai" tapti tarptautiniu dalyku. Niekas nenaudoja "Hydra" mažiausiai jūsų rusų kalba. Ir net rusams sunku pasitikėti rinka, kuriai vadovauja jų pačių vyriausybė. Turiu omenyje, kad bent jau JAV Baltųjų rūmų rinka naudojo XMR, kad apgautų naudotojus ir įtikintų juos visuotiniu klaidingu saugumo jausmu.

Niggaz JAV nepasitiki negyvais lašais, nes mes labai gerai žinome apie vaizdo stebėjimo kameras.

Apsvarstykite, vienintelė priežastis, kodėl Hydra skamba kaip didžiausios rinkos, yra išpūsti netikri skaičiai.
Niekas nėra taip įprasta, kaip atrodo.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Skaičiai yra tikri. Reklama buvo labai didelė. Rusijoje už saugojimą galima gauti 10 metų. Todėl jie perka tik iš draugų per rankas. O kitų tokių žaidėjų Rusijoje nėra. Aš dirbau su hidra. Taip, hidra greičiausiai yra Kremliaus projektas. Tačiau tai nėra vienintelis veiksnys, kodėl Vakarų svetainės gyvena mažiau nei hidra. Hidra kiekvieną dieną dirba dėl saugumo. Ir nelaiko vienintelio serverio Latvijoje kaip chano.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vertėjas verčia kreivai, bet manau, kad jūs mane supratote. Rusijoje prekiauti galima tik darknete. Dėl griežtų įstatymų.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Buvau jos pardavėjas. Aš čia gyvenu. Viską žinau iš vidaus. Kas yra didžiausias jūsų šaltinis? Nuorodą, prašom? Noriu patekti pas jus.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Čia reikia ne juoktis, o verkti. Kai jie uždengia jūsų svetainę, priverstinai paaiškėja, kad niekas nesilaikė saugos priemonių. Latvijoje esantys serveriai. Tai nepasikeitė. Naudojant asmeninį nešiojamąjį kompiuterį bibliotekoje netoli namų ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Siuntimas paštu paprastai yra šūdinas. Mes turime 5 minutes ir nusipirkome jį mano rajone. Narkomanai nori šiek tiek ir perka po 1-5 gramus per naktį. Tačiau galiausiai per naktį padaromi 2-5 užsakymai.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Įstatymai ten galioja maždaug tokie patys kaip JAV. Draudžiama tik marihuana ir kiti narkotikai. Už vieną džinsą jie bus nubausti bauda, už tris - kalėjimu.

PS: Tai Google turi gerą anglų kalbą )))))) ir ne jo ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Grandininės analizės tyrėjai numatė, kad esant pakankamai butelių ant XMR rampos ir iš jos, naudotojus galima atsekti.
Ačiū Dievui, yra pakankamai KYC/AML reikalavimų neatitinkančių biržų, kad jie būtų užimti praktikuojantys "Coinbase", "Kraken" ar pan.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Prisimenu, kad buvo demostracija (įkelta į reddit), bet jie turi žinoti re*****iment adresą ir vienintelis dalykas, kurį jie išsiaiškina, yra _kada_ tai įvyks. Bet po to jūs galite siųsti monero į kitą monero adresus, kuriuos kontroliuojate.

Aš nesu 100% įsitikinęs, ar mes kalbame apie tą patį exploitą. Apskritai Monero vis dar yra saugiausias cc.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero neabejotinai išgelbėjo daugelio prekiautojų gyvybes
 
Top