Question Gama-hidroksirūgšties (GHB) (CAS: 591-81-1) cheminė sintezė žingsnis po žingsnio?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Man reikia žinoti minėtos medžiagos cheminę sintezę žingsnis po žingsnio, ačiū visiems!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Yra keletas temų Forume yra paieškos funkcija: naudokitės ja
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Tai paprasčiausias preparavimo metodas. Neturėčiau mesti skaičių, nes nuo to laiko praėjo šiek tiek laiko (šiek tiek daugiau nei dešimtmetis) Bet tai tiesiog NaOH aq. tirpalo paruošimas, į kurį po to dalimis, kiek aukščiau neutralaus, pridedama gama butirolaktono. Naudojant magnetinę maišyklę tai atliekama per trumpesnį laiką nei bet koks kitas man žinomas paruošimas. Vienas iš mano akolitų, kuris gyvena toli, visiškai suprojektavo procesinę sintezę, pradėdamas nuo vaizduotės. Jis pavertė komercinę GABA į GHB per gama diazono druską, kuri po hidrolizės leido gauti alkoholio grupę. Dabar jis yra dcm, bet kvapas yra aiškus, stiprus ir juntamas naudojant dcm kaip tirpiklį. Tai tikrai nėra draugiška pradedantiesiems, bet sėkmė pirmuoju bandymu yra visai neblogas dalykas, o patobulintas metodas bus paskelbtas kurioje nors būsimoje temoje. Jei įmanoma, gaukite GBL ir su tuo yra hocus-pocus.
 
Top