Question Rūkote ketaminą?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Dėkojame už bet kokią informaciją LOVE
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jau daugelį metų mane glumina, kad daugiau žmonių nežino apie k-roką. Visiems, kuriems papasakoju, nė vienas netiki, bet sužinoję tampa apsėsti!
Tiesiog apsimeskite, kad tai koksas, ir išvirkite jį į kreką. Galite naudoti sodą, man labiau patinka amoniakas, tinka ir šarmai, bet galbūt norėsite įsitikinti, kad jie gerai išplauti. Įkiškite ją į savo krekingo vamzdį ir trenkite. Arba galite tai daryti ant daboklės vinių, o tai yra geriausias būdas.
Taip pat galite bet kokiu santykiu sumaišyti savo K druską su kokainu ir virti mišinį, kad gautumėte hibridinį akmenį.
Negaliu patikėti, kad daugiau žmonių apie tai nežino, juolab kad krekingo mėgėjai visada prašo naujo akmens rūkyti.
Paprastai ketamino rūkymas nėra geras dalykas. Kadaise turėjau sugyventinį, kuris apgaudinėdavo žmones pripildamas metamfetamino vamzdelį K, šiek tiek jį ištirpindavo ir paduodavo žmonėms kaip strėlę. Pypkėje jis tapdavo raudonas, tada jie užspringdavo nuodingais dūmais. Tiesiog siaubinga!
Maždaug prieš 19 ar 20 metų plito metamfetamino partija, kuri buvo užteršta nedideliu kiekiu ketamino. Ne tiek, kad pastebėtum darydamas bėgius, bet pakankamai, kad pajustum šūdiną skonį ir raudonai nudažytum pypkę. Turėjo būti didelė partija arba ji buvo perduota, nes ji vis atsirasdavo kokius 6 mėnesius.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Sintetinių rūkymas man yra grynas vėžys. Nerekomenduočiau, bet jei tai darote, būkite saugūs.
 
Top