Question Saugumas

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Sveiki, jau seniai aktyviai dalyvauju forume ir norėjau sužinoti, ar jis apskritai yra saugus. Nekalbu apie produktų pirkimą, labiau apie tai, ar forumas yra saugus, jis yra aktyvus darknete, kuris, kaip įtariu, yra palyginti saugus, bet taip pat ir clearnete, kuris man duoda pagrindo galvoti apie tai, kad valdžios institucijos nepaliks jo nepastebėto. Be to, forumas yra gerai reklamuojamas, todėl man sunku jį suvokti kaip pogrindinį forumą / rinką. Mano klausimas - koks užstatas yra iš Svetainės operatoriaus, jei esate aktyvus per darknet ar clearnet? Ir ką galiu padaryti geriausiai dėl savo saugumo, kad būčiau aktyvus šiame forume.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Man buvo pasakyta, kad "Clearnet" adresas yra tik portalas į "Onion" svetainę. Per "Clearnet" tik apsiperku ir nesiunčiu jokių žinučių ar ko nors, kas pernelyg panašu į sąmokslą gaminti. Pastaruoju metu mačiau keletą tvarkingų dalykų. Žmonės daug kalba apie programą? Operacinę sistemą? Vadinama uodega, į kurią parsisiunčiate operacinę sistemą, tada įkrovos metu prijungiate atmintinę ir kompiuteryje veikia kita operacinė sistema, o viskas keliauja į USB įrenginį ir po to kompiuteryje nieko nematyti. Taip pat mačiau, kaip kažkas paėmė mažytį USB tipo įrenginį ir suteikė jam slaptumą. Šis vaikinas gavo mikro atminties kortelę ar kažką panašaus ir išpjaustė USB į c tipo mikro USB kabelį ir įdėjo jį taip, kad jis tiesiog atrodė kaip įkrovimo kabelis, bet iš tikrųjų tai yra atmintinė. Tai tam tikras Džeimso Bondo šūdas, mažai tikėtina, kad jie kruopščiai patikrins įkrovimo laidą, bet jame galėtų būti operacinė sistema ir visi failai, kad įrenginys veiktų nepastebimai. Tiesą sakant, turiu tai padaryti pats.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Taigi jau naudojate uodegas, todėl lankotės per Tor? Mano kitos rekomendacijos būtų pgp užšifruoti savo pranešimus (Jūs turite kleo ant uodegos). Girdėjau, kad pardavėjas turėtų turėti savo viešąjį raktą savo puslapyje. Jūs taip pat turite iš anksto įdiegtą plunksnų piniginę, todėl naudokite XMR
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Labai ačiū, būtinai gausiu uodegą. Įkrovimo laidas yra nuostabus, nes protektorių mačiau tik prieš kelias dienas.

Dėl uodegėlių man kilo dar vienas klausimas, ar būtų galima įkrauti išmanųjį telefoną?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Taip, jūs negalite juo naudotis telefone. Tikrai saugiausia jį naudoti kompiuteryje
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tails neveiks su išmaniaisiais telefonais, bet jei įsigysite "Google Pixle" telefoną, galėsite atsisiųsti "Graphene Os", kuri užtikrina maždaug saugiausią saugumo lygį, kokį tik galite gauti su telefonu. Vis dėlto patarčiau vengti telefonų, jei įmanoma.
 
Top