• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Klausimynas amerikiečiams

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Bandau parengti narkotikų pardavimo juodojoje rinkoje Jungtinėse Amerikos Valstijose rinkos analizę. Iš vyriausybinių grupių ir interneto svetainių galiu gauti tam tikros informacijos, pavyzdžiui, juodosios rinkos sandorių Jungtinėse Valstijose vertės apskaičiavimus ir rinkas, kurios buvo konfiskuotos ir (arba) dėl kurių buvo pradėtas baudžiamasis persekiojimas, tačiau tai man suteikia tik labai pagrindinę informaciją, o rinkos analizei atlikti reikia labai konkrečios informacijos.
Šios apklausos metu niekas nebus tikrinamas dėl savo atsakymų ar informacijos, kuria nusprendė pasidalyti. Atsakymų neregistruosiu ir neskirstysiu jų į kategorijas didesniu mastu, nei galite matyti čia. Ieškau būdų, kaip pagerinti šios svetainės funkcionalumą amerikiečiams, ir bet kokia pažanga, padaryta siekiant šio tikslo, bus naudinga visiems šios svetainės lankytojams. Jei turite ką papasakoti ar pasidalyti patirtimi, jokiu būdu nesivaržykite. Norėčiau sužinoti;
Ar buvote patenkinti savo pirkiniu?
Ar manote, kad kaina buvo maža, sąžininga, brangi?
Kokia rinkos svetaine naudojotės?
Kokių narkotikų įsigijote?
Kokios, jūsų nuomone, yra kliūtys, trukdančios naudotis tamsiuoju tinklu narkotikams pirkti parduoti?
Dėl ko galėtumėte jaustis patogiau pirkdami ar parduodami narkotikus tokiu būdu?
Ši apklausa ir visa informacija ar patirtis, kuria norite pasidalyti, žinoma, yra anoniminė ir savanoriška. Aš pradėsiu pirmas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
ar praeityje pirkote narkotikų iš tamsiojo interneto turgavietės?
Iš šios svetainės esu pirkęs kokaino, ekstazio, alprazolamo, metamfetamino ir oksikodono. Taip pat porą kartų esu pirkęs kreko iš asmens "Reddit" ir harmalino hcl iš "Amazon

Kaip manote, ar kaina buvo maža, sąžininga, brangi?
Dažniausiai maža kai kurias pavadinčiau sąžiningomis

kokia rinkos svetaine naudojotės?
Žr. 1 klausimą
Kokių narkotikų įsigijote?
Žr. 1 klausimą
Kokios kliūtys, jūsų nuomone, yra... ?
Tai, kad nėra jokių pašto siuntų pakuočių standartų. Kažkieno klaida man gali kainuoti laisvę. Nepakankamas žinojimas apie kriptovaliutą ir kaip ją naudoti anonimiškai bei saugiai.
Dėl ko galėtumėte jaustis patogiau pirkdami ar parduodami narkotikus tokiu būdu?
Tikrai negyvi lašai. Geresnis išsilavinimas apie tamsųjį tinklą.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Viską pirkau iš visur.
DNM kainos paprastai būna sąžiningos arba mažos, kitur - nuo sąžiningų iki skandalingų.
Kokios kliūtys, jūsų nuomone, yra... ?
Daugiausia tai, kad praktiškai neįmanoma pasakyti, ar smulkūs pardavėjai, kurie neturi daug ginklų, dabar staiga tapo policija, ar ne.
Dėl ko galėtumėte jaustis ramiau pirkdami ar parduodami narkotikus tokiu būdu?
Aš irgi norėčiau daugiau negyvų lašų, nepaisant to, kad per valandą nuo manęs joks nėra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tai neabejotinai rimtas rūpestis, tačiau turėtumėte tam pasiruošti. Jums reikia vietos, į kurią būtų galima išsiųsti vertimą, kurio nebūtų galima atsekti. Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Nesu pasiruošęs jums dabar pasakyti, kaip tai darau, man reikia atidžiai apsvarstyti kalbą. Tegul ji būna neaiški, bet interpretuojama.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
ar pirkote narkotikų iš tamsiojo interneto rinkos... taip, mokslinių tyrimų cheminių medžiagų, tokių kaip diklauzapamas, klonzolamas, eitzolamas... įvairūs steroidai... naudojote rėmėjų svetainių brotherhoodofpain, ir keletą el. laiškų, kuriuose parduodamos raws...tyrimų chemijos svetainėse, kurias naudojau, kreipiausi į sukčius, pavyzdžiui, gulfchems


Ar manote, kad kaina buvo maža, sąžininga, brangi... taip, iš daugumos tiekėjų.



Kas galėtų padėti jums jaustis patogiau perkant ar parduodant narkotikus tokiu būdu... mirę lašai tikriausiai yra geriausias būdas man
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ar manote, kad kaina buvo maža, teisinga,brangi?
Kaina buvo tokia, kokios tikėjausi, tačiau kokybė, klientų aptarnavimas ir slaptumas buvo puikūs. Tačiau buvo sunku išmokti, kaip visa tai atlikti.
Kokia rinkos svetaine naudojotės?
Mano pirmasis turgus buvo "Agora", manau, 2014 m.
Kokių narkotikų gavote?
Spaudžiau adderalį ir kartais benzo arba opiatų
Kokios, jūsų nuomone, yra kliūtys, trukdančios naudotis tamsiuoju žiniatinkliu narkotikams pirkti parduoti?
Mokymasis kriptovaliutų, pavyzdžiui, pirkti ir siųsti. PGP, taip pat "Tor" apskritai. Sunku prisiminti visus sunkumus, bet prisimenu, kad iš pradžių buvo sunku
Kas galėtų padėti jaustis patogiau perkant ar parduodant narkotikus tokiu būdu?
Aš jau kurį laiką buvau aplink. Aš jaučiuosi patogiai. Norėčiau, kad pradėdamas žinočiau apie turimus vadovus
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Apie rinkas sužinojau, kai sužinojau apie bitkoinus. Tuo metu, jei į googlą įvedėte bitkoiną, šilkolaidis buvo vienas iš pagrindinių paieškos rezultatų. Mano pirmoji peržiūra buvo iš "Agora" 20-aisiais metais. Gavau keletą perkių. Be šiek tiek žolės, kurią gavau vietoje, ir trumpo tramadolio pirkimo iš Indijos stento, visada naudojausi darnet markets.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Mano atsakymai bus prieš tai, kai radau svetainę "Breaking Bad":

Ar buvote patenkinti savo pirkiniu? Kartais visiškai! Kitais kartais mane visiškai apiplėšė.
Ar manote, kad kaina buvo maža, sąžininga,brangi? Kaina visada buvo nuo sąžiningos iki brangios pusės. Niekada nebuvo pigi.
Kokia turgaus svetaine naudojotės? Žmogau, net neprisimenu. tai buvo po to, kai "Silk Road" buvo uždarytas.
Kokių narkotikų įsigijote? Kokso, greičio pastos, MDMA
Kokios, jūsų nuomone, yra kliūtys naudotis tamsiuoju žiniatinkliu narkotikams pirkti parduoti? mėgstu šį klausimą. TOR buvo varginanti maža kalė. VPN yra tokie lėti. Instagaram yra tiesiog daug "paprasčiau", nors niekada nesu sėkmingai pirkęs narkotikų per "Instatagram", nepaisant visų naujienų pranešimų
Kas galėtų padėti jaustis patogiau perkant ar parduodant narkotikus tokiu būdu? Taigi Escrow yra VIEŠAS!!! Aš turiu omenyje, kad tai yra tikrasis skirtumas čia man.

Paskutinį kartą, kai mane apgavo, pasakiau NIEKADA VĖL. Tuomet nusprendžiau MDMA pasigaminti pats. Kokia kelionė. Pagarba visiems ten esantiems chemikams, kad dabar galiu save laikyti nors ir žemiausiu laipteliu

Dabar, suradęs Breaking Bad svetainę:

Ar buvote patenkinti savo pirkiniu? Vėl pataikyta arba praleista. Šiuo metu aš sukuosi kamuoliukus nuo kai kurių MDMA mažų partijų, pagamintų gerose JAV. Dabar prieš tai buvęs žmogus, turėjau paimti tiek, kad užmuštų arklį, kad ką nors pajusčiau.
Ar manote, kad kaina buvo maža, sąžininga,brangi? labai sąžininga.
Kokią rinkos svetainę naudojote? kol kas tik BB
Kokių narkotikų gavote? Aš mėgstu MDMA. Tai sakydamas, šiandien sėdėjau šalia vaikino, kuris skundėsi, kad negali gero kokaino. Sakiau, na, duok savo #, gal galėsiu padėti.
Kokios, jūsų nuomone, yra kliūtys naudotis tamsiuoju žiniatinkliu narkotikams pirkti ir parduoti? Manau, kad reikia padaryti taip, kad tai būtų kuo patikimiau ir žingsnis po žingsnio. Įsigykite VPN, TOR, bitkoinais. Ši svetainė tam puikiai tinka, bet nemanau, kad vistiek viską sudėjo į tikrą konsoliduotą žingsnis po žingsnio kontrolinį sąrašą su nuorodomis
Kas galėtų padėti jums jaustis patogiau perkant o. r parduodant narkotikus tokiu būdu? Viskas priklauso nuo saugojimo. Tai žaidimą keičiantis dalykas. Plius anoniminis "Patikimų pardavėjų" testavimas Ir atsakymai į klausimus bei problemas realiuoju laiku. BB administratorius visada reagavo itin operatyviai ir žmogiškai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Norėjau, kad 5o tai grįžtų į naujausias temas, nes 7 atsakymai nėra moksliškai reikšmingi .ir praėjo 6 savaitės nuo to laiko, kai buvo respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Aišku, esu įsigijęs kolos, ksenų, H, ledo. Kainos dažniausiai buvo sąžiningos, priklausomai nuo kokybės. H visada buvo per brangus šioje rinkoje, o Torzonas - JAV, ir didžioji jo dalis arba nebuvo puikios kokybės, arba, kaip ir Torzono atveju, arba iš viso nebuvo teigiamas H testas, o dauguma turėjo fent. Vieninteliai tikri xans, kuriuos radau, o mano apibrėžimas "tikri" reiškia, kad jie yra iš tikros vaistinės ir pagal tikrąjį farmacinės kokybės apibrėžimą atitinka tam tikrus kriterijus, apie kuriuos, atrodo, reikia daugiau išsilavinimo. Štai čia, mano galva, atsiranda viena kliūtis. JAV ir didžioji pasaulio dalis šiuo metu kariauja (iš esmės pradėjo) su laboratorijoje pagamintais produktais, tokiais kaip fent ir presuoti vaistai, nesvarbu, ar jų sudėtyje yra, ar ne, nes tai atkreipia neigiamą dėmesį į bet kurią vietą, kurioje jie perkami ir parduodami. Dabar jau nebesvarbu, tikra tai ar netikra. Kiekvienas, perkantis produktą iš pardavėjo tokioje rinkoje kaip BB, gali būti LE, ieškantis reikiamų įrodymų, kad pamažu sužlugdytų visas rinkas, tokias kaip silkroad, nemesis ir pan. Taip pat nėra pakankamai švietimo tiems, kurie nori saugiai pirkti produktus, žinoma, informacija yra, bet kadangi kiekvienas naujas gali pirkti, pardavėjas neturi supratimo, ar jie padarė bet kokį tyrimą apskritai, ar jie tiesiog išsiuntė BC tiesiogiai iš crypto.com sąskaitos, kurią jie ką tik įsigijo prieš 10 minučių su savo debetine kortele. Dėl šios priežasties BC leidimas tampa abejotinas. Jei XMR būtų naudojama kriptovaliuta, tada pirkėjas turėtų bent jau išmokti saugiai gauti ir naudoti XMR pagrindus, o tai, kad jis bent jau skyrė laiko išmokti pakankamai, kad sumažintų riziką, leistų man jaustis saugiau. Taip pat švietimas apie tails os, whonix ir kitų panašių saugesnių sistemų naudojimą, kad būtų galima pasiekti darkweb. Kalbant apie pardavėjus, kaip jau minėjo Fritas, pakuočių standartai turėtų būti svarbiausi visiems. Kam papildomai mokėti už slaptumą? Siųskite slapta arba išvis nesiųskite, man tai sako tik tiek, kad esate godus, tingus arba ir viena, ir kita, ir jums tikrai nerūpi, ar pirkėjas rizikuoja, jei tik jūs, pardavėjas, esate saugus. Taip pat yra duomenų. DM yra užšifruotas, bet kodėl nenaudoti privačių raktų ir perkant bei pateikiant adreso informaciją? Jei ji neištrinama 90 dienų, tai turėtų būti prevencinė priemonė. Naudojau BB ir Torzon, o Torzon turi padorų standartą, taikomą konfidencialiai informacijai, pavyzdžiui, adresui, kuriuo siunčiamas produktas. Galutinės mintys apie tai, kas man padėtų jaustis saugesniam už visa tai? Jei užbaigus bet kokį sandorį, kai abi pusės yra patenkintos jo rezultatais ir jis buvo užbaigtas, KODĖL apskritai saugoti duomenis? Opsec rūpestis, sandoris sudarytas, sandoris baigtas, ši žinutė turėtų savaime sunaikėti. Neužsirašinėju jokių iš manęs perkančių asmenų duomenų, o kai gaunu siuntinį, jis sudeginamas, o ne išmetamas į šiukšlių dėžę. Man labai patinka BB kaip forumas ir rinka, tačiau prireikus visada galima padaryti patobulinimų, kad visi čia būtų kuo saugesni.
 
Top