Galima nauja 2,5-dimetoksibenzaldehido sintezė iš anyžių aliejaus / anetolio

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Sveiki, vaikinai rado šią įdomią sintezę, nesu tikras, ar ji veikia, todėl priimkite tai kaip tam tikrą sugestiją

2,5-dimetoksibenzaldehido sintezė: Anetolis oksiduojamas iki anizaldehido, kuris po išskyrimo oksiduojamas Baeyer-Villigerio oksidacijos reakcija su performino arba peracto rūgštimi. Taip gautas O-formil-4-metoksifenolis hidrolizuojamas. Vėliau 4-metoksifenolis formilinamas Reimerio-Tiemanno metodu, o gautas 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehidas metilinamas dimetilsulfatu iki 2,5-dimetoksibenzaldehido.
Reakcija

A : Anizaldehidas iš anetolio oksidacinio skilimo būdu: 20 g anyžių aliejaus suspenduota 150 ml vandens ir 30 ml koncentruotos sieros rūgšties mišinyje; įpilta 55 g natrio bichromato tokiu greičiu, kad temperatūra neviršytų 40 °C. Reakcijos mišinys ekstrahuotas 4 x 125 ml tolueno ir tirpiklis išgarintas. Aliejaus likutis buvo distiliuotas vakuume ir gauta 9,1 g anizaldehido.

B : O-formil-4-metoksifenolis: 6 ml anizaldehido ištirpinta 75 ml dichlormetano (DCM). Per 30 min. įpilta 12 g vandenilio peroksido ir 10 ml konc. skruzdžių rūgšties mišinio. Reakcijos mišinys 21 val. buvo švelniai refliuksuojamas.
C: B 4-metoksifenolis: Iš reakcijos mišinio išgarinus tirpiklį ir likutį paėmus 100 ml vandeninio NaOH (20 %) (25 ml MeOH kaip papildomas tirpiklis), po įprastų apdorojimo ir gryninimo etapų gauta 4,1 g 4-metoksifenolio kaip baltas kristalinis produktas.
D : 4-metoksifenolio Reimerio-Tiemanno formilinimas: 124,1 g 4-metoksifenolio ištirpinta NaOH tirpale (320 g NaOH 400 ml vandens). Iš viso įpilta 161 ml chloroformo. Atlikus įprastinį apdorojimą ir distiliaciją vandens garais, gauta 109,8 g skaidraus geltono aliejaus, kuris stovėdamas kambario temperatūroje nesustingo (GC/MS: 94 % 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehido).

E: D 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehido metilinimas: gautas geltonas aliejus buvo panaudotas be tolesnio gryninimo. Į 250 ml RB kolbą buvo įpilta 100 ml acetono, 14 g bevandenio kalio karbonato ir 10 g 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehido; mišinys buvo pašildytas iki grįžtamojo atoslūgio temperatūros ir įpilta 11 g dimetilsulfato. Reakcija buvo tęsiama 4 valandas. Tirpiklis išgarintas ir neapdorotas galutinis produktas kristalizuotas šaltame vandenyje. Rekristalizuojant iš EtOH/vandens gauta 8,3 g 2,5-dimetoksibenzaldehido (GC/MS: 98 %+ 2,5-dimetoksibenzaldehido).
Išeiga: 93-02-7 97,6%

Reakcijos sąlygos:

su titano tetrachloridu dichlormetane, esant -5-20; 1,5 h;Inertinė atmosfera;Reagentas/katalizatorius;Temperatūra;

Etapai:

1.A-9.A 2 pavyzdys

A. Į 500 ml trijų kaklelių kolbą su apvaliu dugnu, turinčią 500 ml trijų kaklelių kolbą, įpilkite 13,82 g (0,1 mol) 1,4-dimetoksibenzeno, 200 ml bevandenio dichlormetano, apsaugokite azotu ir atvėsinkite iki -5 °C. Į bevandenį dichlormetano 45 ml tirpalą įpilkite titano tetrachlorido (13 ml) , 0,12 mol), lašiniu būdu įpilkite 90 ml 1,1-dichlormetileterio (14,94 g, 0.13mol) į bevandenį dichlormetano tirpalą, po 1h lašinti, maišyti kambario temperatūroje ir reaguoti 30min Į reakcijos tirpalą įberti 300g ledo kubelių, 8ml koncentruotos druskos rūgšties, maišyti 2h, atskirti skysčius, vandeninę fazę ekstrahuoti dichlormetanu du kartus po 100ml, sujungti organines fazes, organinę fazę du kartus plauti vandeniu, kiekvieną kartą po 100ml, bevandenę išdžiovinti virš natrio sulfato ir koncentruoti sumažintu slėgiu, gauti 16.22 g aliejinio 2,5-dimetoksibenzaldehido, kurio išeiga 97,6 % ir HPLC 97,9 %.

Nuorodos:

CN112321413,2021,A Vieta patento pastraipoje 0024-0026; 0032-0034; 0040-0042; 0047-0049; 0055
šaltinis: https: //www.chemicalbook.com/synthesis/2-5-dimethoxybenzaldehyde.htm
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ar tai kitoks ar kažkuo geresnis būdas nei 30 metų senumo metodas?
TVal20h3Is
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
oh lmao ok atsiprašau, jauskitės laisvai ištrinti tread tada idk kaip tai padaryti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ne, nemanau, kad tai buvo skelbta anksčiau. Bent jau nemačiau. Jūsų paskelbtas maršrutas atrodė šiek tiek kitoks, todėl galimos 2 schemos. Malonu turėti variantų, nes yra keletas naujų cheminių medžiagų.
Neketinau nuvertinti jūsų plausto, man tiesiog buvo įdomu, ar jūsų metodas turi kokių nors pranašumų, nes tai nėra elementari sintezė.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Tai pirmoji tikra daugiapakopė sintezė, nuo kurios prasidėjo mano cheminiai nuotykiai... Žinoma, 2,5-dimetoksibenzaldehidą geriausia gauti komerciniais būdais, o mano kelionė baigėsi gavus 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehido, iš kurio išmokau labai svarbią pamoką (niekada nedėkite visos medžiagos į vieną bandomąją partiją arba bent jau žinokite, kad chemikas taip nedaro).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Taip, esu tikras, kad kiekvienas kada nors yra padaręs šią klaidą. u gotta fall to learn how to stand up.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Kaip detalė, darbas su dimetilsulfatu yra tokio lygio įgūdžių, kuris gerokai pranoksta klaidą, apie kurią kalbėjome... Visa tai kažkodėl sukurta pagal įstrigimo saloje scenarijų. Arba tiesiog fundamentalus mokslas, kuris tik įrodo, kad tai galima padaryti. Šis kelias buvo kelionė, kuri man daug ką galvojo ir vis dar nesibaigė gerokai po dešimtmečio (2,5-betanitrostirenas guli šaldytuve ir laukia, kol turėsiu nuotaiką... arba rasiu gerą bromavimo techniką su NBS ir mažyčiu HBr kiekiu, kuris man liko).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
tiesiog nusipirkite NaBr arba KBr ir sumeskite jį į suminį bisulfatą, ištirpinkite jį, ir turėtų susidaryti HBr, tada galite burbuliuoti jį per reakcijos mišinį arba tiesiog į suminį vandenį, jei norite tirpalo. taip aš visada gaminu savo, kai negaliu laukti, kol jis bus atvežtas, kai jį nusipirksiu.
sąžiningai kalbant, kaip pradedantysis, darbas su dimetilsulfatu tiesiog prašosi alkilintos DNR.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Mainais už užuominą dėl bromavimo galiu nurodyti absoliučiai pigiausią ir efektyviausią būdą gauti stireno, kurio vaizdo įrašą planuoju sukurti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Atrodo, kad negaliu rasti jokio otc šaltinio, kuriame būtų neorganinės druskos, kurios sudėtyje yra bromido, ten, kur esu.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
hmmmm isnt kaip atleast baseinas bromo acessible to u im shure u can buy it off amazon or smt if u cant find it in hardware stores. Jei tai yra bcdmh, galite lengvai paversti bromą metabisulfatu, tada tiesiog neutralizuoti bromą NaOH, jei, žinoma, neprieštaraujate užterštumui NaCl (arba bet koks kitas bromo junginys, taip pat galite per jį perpilti kloriną ir jis turėtų pakeisti bromą, iš esmės jį išlaisvindamas, o tada neutralizuoti NaOH. tiesiog nueikite į techninės įrangos parduotuvę ir šiek tiek paieškokite, nes jie yra kaip lobių lobynai.).

 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Vis dar tikiuosi, kad tiks NBS, tik nežinau jo vartojimo būdo (deja, nėra p-Tosyl). Visi jis baseinų chemikalai, kuriuos mačiau, buvo chloro pagrindu, žinau, kad yra ir bromo pagrindu, bet tiesiog padariau išvadą, kad tai ne mano artimoje aprėptyje. Anksčiau turėjau 1 litrą Br2 ir tai buvo daugiausiai rūpesčių keliantis iš beveik 3 000 tuo metu mano turėtų chemikalų, PCl3 ir PBr5 man taip pat gadino nervus, bet kolekcijoje turėjau daug daugiau blogiukų. Minėjome dimetilsulfatą, bet vėlgi yra ir fosgenas, kuris praeitame gyvenime man suteikė blogą reputaciją.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
sąžiningai bromas yra chill idk kaip tai gavo u problemų tiesiog užplombuoti jį į ampulę
dar neteko susidurti su chemikalu, dėl kurio turėčiau problemų jį laikydamas osmio tetroksidas buvo šiek tiek šūdas, bet nieko, ko ampulė negalėtų išspręsti
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ir bdw jei nbs neveikia, tada tiesiog pagaminkite iš jo bromą su klorinu. turėtų veikti
 
Top