MDP2NP į MDA per NaBH4/CuCl2 redukcinę aminizaciją?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ar tikrai taip paprasta pakeisti P2NP MDP2NP iš vieno puodo sintezės lipduko amfetaminui? Kokias dar aplinkybes turėčiau apsvarstyti, jei tai iš tiesų pavyktų?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. Norint pagaminti MDA, jums reikės MDP2P / amoniako acetato >imino>.

2. jei turite NaBH4, nereikia CuCl2.
Šioje reakcijoje geriau veikia cianoBorohidridas.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Deja, neturiu prieigos prie MDP2P (nebent sugebėsiu paversti MDP2NP į MDP2P) arba cianoborohidrido. Tačiau turiu prieigą prie NaBH4/CuCl2 iš kitų nitrostireno eksperimentų ir MDP2NP.

Metodas, apie kurį kalbama pradiniame pranešime, yra čia: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/

Man tiesiog įdomu, ar MDP2NP galima pakeisti P2NP, ar metilendioksi grupė išgyventų reakciją ir panašiai kaip P2NP ir susidarytų MDA?

Skaitau, kad MDP2NP pavyko sumažinti iki MDA šioje temoje čia: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0.

Bet man buvo įdomu, ar kas nors tai darė ir turi kokios nors patirties iš pirmų rankų arba patarimų dėl sintezės, jei tai įmanoma.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Turėjo būti tikra vėlyva naktis, kad atsakyčiau į visiškai kitokį klausimą nei tas, kurį uždavėte.

Pasidomėsiu juo ir pamatysiu, kokia yra mano nuomonė.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jei atliksite Al/Hg, Al/Ga su jodu (kitaip neveikia) ir kaitinsite iki 30-35 Celsijaus, o metilaminą / nitrometaną pakeisite etilaminu / nitroetanu, tai veiks ir viename puode.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Taip, jis veikia lygiai taip pat. Rezultatas yra Mda, o ne tik A. Siūlyčiau distiliuoti IPA, pridėti bazės ir ekstrahuoti su NP. Tada įprastai dirbti
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ar daug fizikinių savybių skirtumų tarp MDA hidrochlorido ir MDA sulfato? Niekada anksčiau nesudarinėjau HCl dujų aparato ir iš tingėjimo noriu tiesiog pabandyti sūdyti sieros rūgštimi, nebent tikrai verta daryti HCl, tada eisiu į priekį ir mokysiuosi lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Pranešiu, kai išbandysiu šį sintezatorių. Tikriausiai tai bus kitas mano projektas :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Atlikite sulietuvinimą kaip įprasta. Lengviau, jei jau žinote procedūrą, ir žinosite, ar iš tikrųjų ką nors pagaminote. Jei norite, galite pabandyti Hcl vėliau, tada jau įprasite.

Atrodo, kad sulfatas yra geresnis pasirinkimas visur MDa..... arba taip aš skaičiau.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Kadangi taip atsitiko, kad tai susiję su dabartine posto raida, kaip atsitiko, kad mda hcl neturi tokių pačių hidroskopinių savybių kaip amp hcl?

Kalbant apie redukavimą, aš ir pats apie tai labai galvojau... jei jis tikrai veikia kaip tiesioginis to atitinkamo nitropo reduktorius, nabh4 / kuprikas būtų iki šiol slaptas kelias. prieinamumas LiAlH yra ribotas ir išlaidos arba su amalgama turite kovoti su gyvsidabriu, kam rizikuoti, jei nereikia.

Be to, manau, kad sulfatas, kad ir koks jis būtų, asmeniškai yra nesveikas ir silpnesnis nei atitinkama hcl druska. Kur yra kas nors, kas tikrai žino, ką jie kalba apie tai, kaip mes gauname stabilų amp hcl, Nėra gūžtos lysvės
@InLikeFlynn hipotetiškai Praktika, kad hcl karta pasidaryk sau padorų aparatą ex lašinimo piltuvėlis, vienos skylės kamštis, filtravimo kolba, ptfe žarna nuo nipelio, in line džiovinimo vamzdelis stiklinio vamzdelio antgalis ir užspausk ant stovo. Be papildomo džiovinimo eičiau lašinti sieros ant vandeninio hcl ir nacl šlapios košelės konsistencijos. Ir padarykite keletą sausų bandymų prieš bandydami ant brangaus hipotetinio fb, kurį dirbote
Alternatyva, titravimas su vandeniniu Hcl 37% manau, kad iš tikrųjų yra geriausias, tačiau reikia daugiau įgūdžių. hipotetiškai turite tiksliai pridėti x rūgšties kiekį nuo 6 iki 5,8. gudrybė yra pridėjime, jis pridedamas tik vieną kartą ir paliekamas xtal be trikdžių.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Turėjau tai paruošęs be jokių nepatogumų, apie kuriuos prisimenu, mano priemonės Al/Hg redukcija, bet neprisimenu, kokia rūgštis dalyvauja Išskyriau tikrąją druską, bet druskos forma tinkama ilgesniam laikymui ir nereikalinga, jei planuojate metilinti azotą (ko niekada nedariau).
 
Top