Question Looking for a vendor IEŠKOME VERTĖJO, kurio nerandu Skubiai

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
man reikia bmk arba p2p prekursoriaus tiekėjo, galinčio išsiųsti man į ALGERIJĄ ANNABA 23000 greičiausiu įmanomu būdu, prašau, vaikinai, man reikia 1 kg.
Aš negaliu niekam rasti jo beveik savaitę tyrimų.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آAr galiu atvykti iš Azijos ir dirbti su jumis jūsų darbą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Klauskite kinų kalbos šioje svetainėje. Ar pažvelgėte į rinką? Čia esantys kinai tai padarys. Prašau, vaikai,nepamirškite, NAUDOKITI PAGRINDINĖS PAIEŠKOS FUNKCIJĄ! Taisyklėse tai parašyta pažodžiui.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Ar nemanote, kad aš ieškojau ir neradau, todėl aš čia parašiau ?ar tai atėjo mesti savo mintis bent kartą.... bet kokiu atveju aš naudoju šūdiną paieškos funkciją, ir neradau, todėl im posting čia ir ne, ačiū...jūs esate toks protingas, nurodydamas tuos chineese..... oooh nežinojau apie šią informaciją atsiprašauyyy...fuuuuuuck ive žinutėmis visus *****ing keturis iš jų šiame forume prieš rašydamas, todėl nustokite galvoti, kad jūsų *****ing protingiausias asmuo, nurodydamas kai kuriuos fuuuuucking noob dalykų ...im bando rasti tai, ką aš ieškau, ir im pavargęs, todėl prašau aš nereikia jūsų skundžiasi čia....im ne skelbti tai ant savo namų priekyje...ačiū už jūsų supratimą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Čia yra daugiau nei 4 kinų kalbos. P2p ir bmk yra uždrausti visame pasaulyje. Tai tas pats fenilacetonas. Galite jį pasigaminti patys. Negalite jo niekur legaliai nusipirkti, nebent turite dokumentus. Kažkuriame filme, kurį kažkada mačiau, buvo tokia eilutė: " tu taip jaudinaisi, ar galėtum ką nors daryti, kad niekada nesvarstai, ar turėtum ką nors daryti. Metamfetamino galite nusipirkti lengviau nei fenilacetono. Raskite prekursorių, kuris yra prieinamas, ir jums pasiseks labiau. Pasistenkite išlikti ramūs. Tai jūsų pasirinkimas, kaip reaguosite į žmones.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
prašau perskaitykite prieš komentuodami ...kas sakė apie p2p nemanote, kad aš to nežinau prašau sustoti aš žinau, kad jūs žinote, tiesiog suraskite kitą straipsnį prašau dėkoju vis tiek
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Manau, kad su jūsų rašymo būdu atsakymo negausite.... Produktas uždraustas Kinijoje, todėl jų ten daugiau negausite. Nei forume, nei už jo ribų. Eikite kitu keliu nei per bmk. Yra daug kitų išvardytų būdų. Jei būčiau jų vietoje, bandyčiau naudoti p2np kaip išankstinį prekursorių.
 
Top