Question Ieškote mokytojo

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, im ieškau žmogaus, kuris mane išmokytų, kaip pasigaminti mefedroną. Kalbu angliškai ir lenkiškai.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Man stopet,su 20kg p2np,ir 50l metanolio ir kitokio šūdo,nieko neatsitinka.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Taip visuose forumuose
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
 

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ačiū už atsakymą, mačiau tai forume, bet man reikia, kad kas nors pamokytų asmeniškai.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Pseudo aš padariau, hypereal lenkų forumas, galite rasti mažo masto sintezę. bet jei žinau, kur parduoti, aš padarysiu dideliu mastu, iš šio vaizdo įrašo, jo atrodo lengva, bet kodėl žino.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Galite išbandyti, kaip aš gaminu , viskas paaiškinta žingsnis po žingsnio
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
534
Reaction score
287
Points
63
Darant prielaidą, kad disponuojate garbės tarnauti kaip tiesos ženklas iš paruošiamųjų tamsiųjų menų tai jūs duoti kaip auką į forumą, ir aš tvirtai pažadu, kad leis įgyvendinti optimaliausią know-how, kad jūs galite gauti kai kurių suvartojamųjų atsargų. Aš drįstu savarankiškai monetos kai kurie iš mano charakteringų bruožų: Žinių troškimas su keliais CHEMINIAIS vingiais, tokiais kaip: įžvalgos ir patarimai viso proceso metu nuo pradžios iki laukiamo meistriškumo. Dažnai pasiekiu greitų rezultatų, todėl negaliu išvengti esminių pamokų patikėkite manimi, jos yra MANO!

reaguoti kas gali!

DARYK, KĄ NORI, BUS VISAS ĮSTATYMAS!

P.S. Dvasinis pabudimas per fundamentalias skyles, tokias kaip trečioji akis (psy); užpakalio nekaltybės praradimas (rudoji skylė apreiškimas prostatai); TEKNIVAL - atveria jūsų trečiąją šnervę = duoda mutavusį tigrą ant steroidų ir ypač genetiškai modifikuotą superinfekcinį INNVIYNCYIVLiERvirusinį vektoriaus dizainą Zombie T viruso agessive pozicija DANGER! rezidentai blogio zombified chemikai daro tai, kas daroma geriausiai...
 
Top