Question Italų kalbos vietinis skyrius

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Kodėl nėra italų vietinio skyriaus? Ar įmanoma ją sukurti? Vietinės bendruomenės gali būti tikrai svarbios negyvuose lašuose. Žinoma, visa tai turi prasmę tik tuo atveju, jei tuo domisi pakankamai daug naudotojų. Prašau @heinsenberg praneškite man ir prašau italų naudotojų pranešti mums. Ačiū visiems.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
taip, prieš kelias dienas galvojau apie tą patį
trūksta italų kalbos
kiekvieną savaitę siunčiame į italiją beveik pusė klientų yra italai
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo atrodo, kad mes vieninteliai du susidomėję ahahah, yra ir kitų galimybių, parašyk man dm, kad tau kažko reikia :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Fead lašai yra problema specialiai pietų Italijoje, jūs negalite lašinti po vietinio stumdytojo užpakaliu, tik pristatymas į namus yra all'ospedale. Jie sako: pinigai yra tavo, todėl gali pirkti bet kur, bet negali parduoti po mano užpakaliu arba u r miręs kaip dead drop :)) iš kur žinai, ar ta vieta laisva, ar priklauso tau? Taigi jums reikia vietos stumdytojo ok, kad nerizikuotumėte, tai irgi kainuoja. Taigi galbūt kituose dideliuose miestuose Italijos šiaurėje tai būtų įmanoma, bet vis tiek rizikinga dėl daugelio kitų priežasčių. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
tai tiesa, bet ji netaikoma medžiagoms, apie kurių egzistavimą pietų italijoje nežinoma, pavyzdžiui, "metamfetaminui". vietinio stumdytojo taisyklė, kuri nebegalioja, nes medžiagos parduodamos per "Telegram", klientas gali laisvai pasirinkti, kur eiti. akivaizdu, kad tai visiškai negalioja kokainui
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Tikiuosi, kad jie žino, ką renkate kitaip, nes ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Na, o negyvi lašai yra tikra dabar, ir mes pirmieji italijoje tai padarėme.
Aš pirmas surinkau negyvą lašą! tai nusipelno apdovanojimo! ir dar išradau skraidantį lašą! Ahahahaah
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG nustatėme, kad yra keletas italų narių, ar galime forume turėti mūsų vietinį skyrių, kuriame galėtume kurti savo bendruomenę? tai bus įdomu ir produktyvu, galiu lengvai būti moderatoriumi, jei reikia tai padaryti. Mus tai tikrai domina, praneškite mums. Jei norite, galime apie tai pasikalbėti pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Kad galėtume sukurti itališką forumo skyrių, pirmiausia reikia atlikti Italijos vaistų rinkos tyrimą. @donkaz ketino jį parašyti, bet kol kas to nepadarė.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Yes im able to understand but I said I could not merge the 2 parte cause expired the trial adobe premium. Kitos 2 ataskaitos yra gov, kurias išverčiau į anglų kalbą, ir jei nesidomite, kaip policija organizuoja ir kitomis detalėmis, tiesiog ignoruokite paskutines 2 nuorodas. Tada kas nors gali atsisiųsti pirmąją nuorodą, sujungti 2 parte ir įkelti jas iš naujo. Aš nenoriu mokėti 75 € tik už 2 pdf sujungimą į 1. Ačiū už supratimą, atsiprašau.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG gerai, ačiū! Stengsimės dirbti kartu, kad sukurtume gerą tyrimą, kad turėtume savo skyrių :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Kaip prašiau, jau įkėliau jį per 1 savaitę, bet nuoroda baigėsi po 1 savaitės debesyje. Dabar įkėliau jį dar kartą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Ar perskaitėte mano atsakymą? Man nereikia trijų dokumentų, man reikia vieno tyrimo, kurio reikalavimai aprašyti atitinkamoje temoje.
 
Top