, man labai reikia pagalbos siunčiant

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
taigi, noriu išsiųsti siuntinį iš es į australiją. žinau, kad daugelis sintetinių vaistų yra organiniai. ar galite man pasakyti, ar sintetiniai noidai yra organiniai, ar ne, ir kaip turėčiau elgtis, kad praeičiau rentgeno spindulių patikrinimą (custom clearence ). Iš anksto labai ačiū.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Visi natūralūs ar sintetiniai kanabinoidai yra organiniai! Vienintelės psichoaktyvios neorganinės medžiagos, apie kurias kada nors girdėjau, yra N2O ir ksenonas
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Siųskite jį į ką nors keraminio, aliuminio folija padengto (reikėtų daug, nes šiuolaikiniai rentgeno spinduliai muitinėje yra velniškai galingi), uždengto keliais kitais daiktais, kurie linkę atspindėti / sugerti rentgeno spindulius.

Apskritai. Jei tai atrodys kaip narkotikai, tai bus kruopščiai patikrinta arba būsite meiliai apipiltas bet kuriuo iš šių būdų, dėl ko jus papjaus.

Be to, išlyga, nesu tarptautinis siuntėjas. Tiesiog paprastas vietinis prekių prekeivis. Taigi, jei ką, atlikite savo tyrimą.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Radau, kad sintetiniai kanabinoidai yra organiniai ir neorganiniai kaip šampūnas
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Skirtumas tarp organinės ir neorganinės chemijos nesusijęs su šampūno etikete... Esu matęs "organinė valgomoji druska", kuri savo prasme yra aukščiausias melas.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
mano klaida :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Mačiau, kad rentgeno spinduliai mato tik tankį ir organines bei neorganines medžiagas, jie negali žinoti, ką turite pakuotėje, nebent yra paslėpti ten, kur nepriklauso
 
Top