Hidrobromo rūgštis?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi! Aš čia esu naujokas. Esu tik pradedantis mėgėjas, norintis įžengti į chemijos pasaulį.
Norėčiau sužinoti, ar kas nors iš jūsų žino kokį nors būdą, kaip susintetinti a-pvp pirmtakus (pavyzdžiui: 48% hidrobromo rūgštį, pirolidiną ir valerofenoną). kadangi mano šalyje jų gana sunku gauti, kitas dalykas - pirkti internetu užsienyje, bet kadangi tai yra kontroliuojamos medžiagos, jas gauti daug sunkiau.
bet kokia nuomonė ar pagalba būtų maloni!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
nuomonė :- @Rutherford kadangi esate naujokas chemijos pasaulyje, mano patarimas bus pradėti nuo pagrindų, tiesiog nusipirkite laboratorijos vadovą, pagrindinę įrangą ir yra begalė paskaitų youtube, bent jau išsiaiškinkite savo pagrindus, kitaip būsite miręs, neb aigęs pirmosios sintezės.

Pagalba :- jūs tiesiog negalite visko pasigaminti savo kieme, jei gaminate kažką nelegalaus, turite nusipirkti kažką nelegalaus.

tik nenužudyk savęs.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Gerai pasakyta, žmogau
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
jis nori😐 savo kieme pasigaminti 48 % hidrobromo rūgšties, pirolidino ir valerofenono.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, jo darbas geras, bet svarbu geras rūgščių balansas, jei jo mažai arba daug, reakcija sustoja
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - tiesiog sumaišykite šiek tiek KBr arba NaBr su praskiesta sieros rūgštimi (apie 30-40 %) ir viską distiliuokite 122-127C temperatūroje. Gausite 40 % HBr (tankis apie 1,38 g/ml). Naudokite sieros rūgšties perteklių (apie 1,5-2,0 karto daugiau molių). Naudokite tik praskiestą H2SO4, nes priešingu atveju gausite kelis ml Br2 (bromo), kuris distiliuojasi apie 55-60C temperatūroje, o tai yra didelė problema. Venkite bet kokia kaina chemijos mėgėjams skirtos medžiagos, nes ji smirda... TOKS MOKSLINIS.

pirolidinas -
Taip pat mano patarimas jums - prieš užduodami klausimą šiame ar bet kuriame kitame moksliniame ar "moksliniame" forume visada ieškokite sintezės vaizdo įrašų ir visų rūšių sintezės aprašymų. Žmonės nemėgsta klausti neieškodami patys. Taip pat pabandykite pateikti savo įdomių minčių. Ir nerašykite kvailysčių.

Valerofenonas - deja, be sunkiai gaunamų ar su cheminėmis medžiagomis dirbančių cheminių medžiagų to padaryti neįmanoma. Tiesiog turite pasigaminti valerilo chloridą naudodami tionilo chloridą arba cianūro chloridą. Yra būdų, kaip tai apeiti, bet jie tiesiog neapsimoka, nes yra arba brangūs, arba neįsivaizduojamai sunkiai įgyvendinami.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki. aš taip pat esu naujokas, žaviuosi jūsų drąsa tiesiog mesti šią mintį. nesijaučiu esąs kompetentingas duoti jums patarimų, esu maža žuvis dideliame tvenkinyje. norėčiau"""" pradėti"'''nuo realaus susipažinimo su viskuo, ko reikia. nežinau, kokia gali būti jūsų patirtis? mano tikslas yra tas pats. man pavyko viską gauti čia, savo vietoje.Aš dar neatidariau nė vieno butelio!im protingas kaip velnias, bet ne chemikas iš schooling.I praleido pastarąjį mėnesį cramming msds duomenų lapus ir wikipedia blogas kindda way.another 6months studijų, aš gali būti arti atidaryti butelius....laugh....i manau, kad geriausias patarimas aš galėčiau pasakyti jums yra: kūdikio žingsniai man.wish aš galiu pasiūlyti daugiau nei tai, sėkmės.....
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Galite pasigaminti HBr iš NaBr arba KBr yra daugybė pamokų youtube
 
Top