Question kaip parduoti naują vaistą mieste? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Taigi turiu savo šaltinį, iš kurio galiu gauti didelio grynumo ir didelio kiekio P***** laisvosios bazės kristalų , tačiau problema ta, kad mano šalyje jis net nežinomas, todėl man įdomu, kaip jie pirmą kartą parduoda visiškai naujus vaistus
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Duokite nemokamų paprastų, kokybiškų už gerą kainą, pagaminkite originalią pakuotę, kuri būtų unikali,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Aš daviau keletą nemokamų pavyzdžių kai kuriems žmonėms mieste, bet tai nepasiteisino, ir aš bandžiau parduoti produktą internete, bet tai taip pat nepasiteisino, nors aš siūlau jį labai gera kaina, nes neradau geresnės vietos, kur jį parduoti, todėl dabar aš bandau jį parduoti užsienyje, bet nežinau, ar tai gera idėja dėl siuntimo ir visų kitų dalykų, ar turite kokių nors idėjų?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
pardavimas internetu yra imo geriausias sprendimas
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Jūs ieškote nišinės rinkos broko. Aš asmeniškai norėčiau visų įmanomų dipukų, bet tai aš. Pavadinimas buvo suteptas nesiruošia gauti daug naujų žmonių tik senbuviai
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Gaukite keletą žmonių, turinčių daug draugų, kurie naudoja. Raskite žmonių, kuriems patinka išbandyti naujus dalykus. Geriausiai tinka žodis iš lūpų į lūpas
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nesistenkite keisti vietinės vaistų rinkos struktūros, tai ilgas procesas ir tikriausiai jūs asmeniškai iš to neturėsite didelės naudos.
Tiesiog pradėkite prekiauti visame pasaulyje ir tikėtina, kad po kurio laiko sulauksite kelių perpardavėjų, kurie yra iš vietų, kuriose yra didelė šių dalykų paklausa.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Šis atsakymas turi daug prasmės
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Būtų labai šaunu, jei apsvarstytumėte galimybę surengti kokią nors reklaminę dovaną. Nusiųskite keliems žmonėms po pamerktą cigarą ar du. Pats niekada nesu bandęs dulkinti, bet visada norėjau. Mano apylinkėse apie tai negirdėta, ir visi galvoja, kad iš tikrųjų tai balzamavimo skystis arba formaldehidas. Aš nebeturiu kantrybės sakyti: "Ne, asile, tai P***** - fenciklidinas".

Jei tai geras produktas ir gerai priimamas. Esu visiškai neišnaudotos rinkos viduryje.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Svarbiausia - nemokami pavyzdžiai ir klientų pasitikėjimo įgijimas. Panašią patirtį turėjau su vienu vaistu, niekas jo nenorėjo, nes jis buvo nelabai žinomas ir niekas nežinojo, kokia jo kokybė ir ar jis saugus, žinoma, nė vienas vaistas nėra saugus, bet šiais laikais, deja, negali būti tikras, ar tik vieną kartą ką nors padaręs gali būti mirtinas. Išdalykite keletą nedidelių pavyzdžių, kad žmonės galėtų juos išbandyti, jei jiems patiks, jie tikrai kreipsis į jus. Jei ne, tuomet tiesiog žinokite, kad jie visada turės omenyje, kad esate dosnus ir legalus pardavėjas. Wich yra labai svarbus versle.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM JAV turiu keletą ppl, kuriems tai patinka, bet jie yra iš miesto, kur tai populiaru, ir.. Aš nenorėčiau pirmadienio mėginio, kad įsitikinčiau, ar tai yra ženklas, kur aš esu... tik vienas diperis ir pažiūrėkite, ar ppl persekioja cig.
 
Top