Question Kaip geriausia įsigyti tam tikrų cheminių medžiagų

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometaną gaukite iš RC degalų, o DCM rasite eBay
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
DCM uždraustas Jungtinėje Karalystėje
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nuo tada, kai 😳
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Neuždrausta, bet reikia specialios licencijos arba reikia įmonės, manau, kad draudimas atsirado 2018 m.? Galbūt, tikriausiai klystu. Jis uždraustas dėl enviromentinių problemų, susijusių su atmosfera, tuo pačiu metu uždrausta visa kita, pavyzdžiui, sieros rūgštis.

Negalima net nusipirkti DCM pagrindu pagamintų dažų nuėmiklių be licencijos arba dažymo įmonės.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Velnias, per ilgai buvau išvykęs 😂😂
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A***** vis dar parduoda, bet reikalauja deklaracijos dėl jo naudojimo, iš esmės, jei jūsų atsakymai pakankamai geri, jie vis dar parduodami paprastiems žmonėms, tokiems kaip Joe blogg's. Tačiau turėdami gerus atsakymus gali diskutuoti ir interpretuoti bendrovė, ir jei jie mano, kad tai yra pagrįsta priežastis parduoti.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
DCM taip pat uždraustas Brazilijoje. Šaunu, kad daugelyje sintezių naudojamas DCM, bet nepateikiama jo alternatyva.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Distiliuokite RC degalus, daug jų negausite, bet, palyginti, jie pigūs. Esu tai daręs daugybę kartų, pirmiausia distiliuosite metanolio ir nitrometano azeatropą maždaug 60-70 °C temperatūroje, o kai temperatūra pasieks 100 °C, pradėsite distiliuoti gryną nitro. Būtinai naudokite Vigreux kolonėlę.

DCM užsakykite iš constantylious777. Jis atsiųs jį jums iš Lenkijos labai pigiai
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC degalai kaip 16-20 % iš daugumos vietų, tačiau turiu įmonę, kuri parduoda RC valčių degalus. Tai kaip 60 % nitro, o 5 litrai kainuoja beveik 200 svarų sterlingų!!! Tačiau taip aš iki šiol gaudavau nitro, ilgai distiliuodamas RC degalus kelis kartus.
Blogiausia, kad iš 1 litro 20 % nitro gaunama gal 120 ml, bet tankis visada būna toks, kad žinotumėte, jog azeotropas su metanoliu vis tiek užteršia jūsų nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Ar sakytumėte, kad vis dar gaunate užterštumą su vigreux kolonėle?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Atsiprašau, turiu iš to juoktis, nes nekenčiu azeotropų, taip 100 % jūs gaunate užterštumą. Faktas, kad metanolis ir nitrometanas netgi sudaro vieną, turėtų jums tai pasakyti, net molekulinių sietų negalima taikyti likusiems % metanolio pašalinti, ir patikėkite manimi, aš bandžiau.

Galbūt jei įsigysite 2 m aukščio koloną ir distiliuosite savaitę kelis kartus, priartėsite, bet pasverkite ją grada cilindre ant svarstyklių. Gryno nitro tankio niekada nepasieksite.

Atsiprašau, jei tai bloga žinia, gera žinia ta, kad metanolis 99,9 % atvejų yra nedidelis nepatogumas. Taigi, tiesiog kuo labiau priartėkite prie tankio, ir tai vis tiek bus tinkamas naudoti nitro!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Mano tikslams metanolis nėra problema, ar žinote kokių nors situacijų, kai tai yra problema, išskyrus stechiometriją?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Taip, aš tikrai tik vieną, fermentuojant biomasę, kad būtų gaminamas vartojimui skirtas etanolis. Užtenka 15 ml, kad apaksite ir mirsite, todėl iš tikrųjų tai vienintelis mano rūpestis, susijęs su metanoliu. Dar nebaigiau studijų, tad gal kas nors, turintis daugiau žinių, pakomentuos ir pateiks jums kitą pavyzdį?
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Reikėjo būti konkretesniems, turiu omenyje, kur nitrometano užterštumas metanoliu tampa problema reakcijose, kurioms naudotumėte nitro.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Nesu to daręs, negaliu įrodyti, kad tai veikia, bet iš to, ką skaičiau, atrodo, kad veikia. Galite užsisakyti N-metilacetamido iš ten, kur užsakomos cheminės medžiagos, užsienio aukcionų svetainės yra geros, ir hidrolizuoti jį su rūgštimi arba šarmais, pamenu, į acto rūgštį ir metilaminą. Tai veikia taip pat, kaip ir metilamino gamyba iš N-metilformamido.

Galbūt norėsite apsvarstyti galimybę arba rasti pakaitinę cheminę medžiagą, arba užsisakyti dcm per juodąją rinką. Eteris veikia daugelį kartų, tačiau turi savų problemų, dėl kurių reikia būti šiek tiek atsargesniems.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Turiu seną koledžo organinės chemijos knygą, padovanotą iš uždaryto koledžo, kuriame mokiausi, chemijos katedros. Tai vadovėlis, kaip viską pasigaminti.
Metodui reikia monochloracto rūgšties, natrio nitrito ir natrio karbonato, tai išsamiai paaiškino G. Pattonas vienoje iš čia esančių temų.
Yra keletas kitų metodų, bet nusipirkti būtų paprasčiau.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Galiu įsivaizduoti, kad Jungtinėje Karalystėje juos galima įsigyti tik pateikus komercinės licencijos įrodymą.
Daug nitroetano / nitrometano parduodama "Ebay", tačiau daugelis pardavėjų prašo pateikti tam tikrą įrodymą.

Manau, kad tai būtų lengva suklastoti, galite pabandyti rasti įmonių, kurios gali būti susijusios su bet kokiu cheminės medžiagos naudojimo atveju, bet neturi interneto svetainės, todėl sunku rasti kontaktus, registro numerius. Tuos numerius galite rasti keliose interneto svetainėse, turi būti konkrečiai šaliai skirtų interneto svetainių, skirtų tik JK bendrovėms, bet tikrai yra ir konkrečiai ES skirtų interneto svetainių, skirtų visoms ES registruotoms bendrovėms. Bandyčiau tai daryti tik tada, kai užsakymas pateikiamas adresu, kuris negali būti susijęs su manimi

Kitas variantas - Vokietija, Lenkija arba Kinija. Kiekvienoje iš šių šalių yra daug pardavėjų, galinčių jums siųsti tas chemines medžiagas, kurie galbūt norėtų jas perženklinti.
Ką tik išsiunčiau apie 30 dėžių, kurių kiekvienoje yra 1x20 l talpykla su metanoliu, etanoliu, metilaminu ir panašiomis skystomis cheminėmis medžiagomis. Tiesiog paženklinau jas kaip valymo reikmenis ir visos jos iš Lenkijos per Vokietiją pateko į Belgiją.

Kadangi šių prekių gabenimas, kalbant apie logistinį perkėlimą iš vienos šalies į kitą, nėra neteisėtas, o tik ribojamas, tai galėtų būti dar viena galimybė.
Galite tai padaryti klasikiniu būdu ir įsigyti jas tokioje šalyje kaip Lenkija iš įmonės, kuri neužduos jums klausimų, gauti oficialius eksporto / importo dokumentus ir išsiųsti su oficialiu kurjeriu. taip pat yra daug privačių kurjerių, veikiančių Ebay, kurie kas savaitę važinėja iš Lenkijos atgal į JK ir atvirkščiai, jei rasite tokį, kuris vis dar turi talpos savo sunkvežimyje, galėtumėte užsisakyti vietą gana pigiai, jie taip pat paprastai užduoda mažiau klausimų.
Šiuo atveju naudočiau pavogtus arba suklastotus kurjerio įmonės duomenis, taip pat adresą, kuris atrodytų kaip koprorate, bet negalėtų būti susijęs su manimi.

Tikiuosi, kad tai galėtų padėti :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Deja, visi šie dalykai yra labai teisingi Jungtinėje Karalystėje, deja, jūsų aprašyti metodai yra būdai, kaip apeiti šias problemas 100 %.

Alternatyvus būdas - naudoti sintezatorius, kurie praleidžia nitraciją, tačiau kai kurie, pavyzdžiui, gaminant DOM, meskaliną, šie stirenai nebus nitratuoti vien dėl grynos požeminio chemiko valios ir ryžto. Jie ima šiuos uždraustus prekursorius ir chemines medžiagas, kurias sunku įsigyti, ir vien jų turėjimas yra toks pat blogas, kaip ir persekiojimas už junginių, kuriuos mes esame įsimylėję gaminti! Ir lygiai taip pat, kaip ir tai, kad jūsų aprašytiems metodams taikomas tas pats B.S per sukčiavimo įstatymus ir t. t., nes jei kas nors nori įgyti kaltinimą dėl šių cheminių medžiagų laikymo. Tuomet du kaltinimai ir įkalinimas neatbaidys pačių ryžtingiausių pogrindžio chemikų.

Sąmoningas cheminės medžiagos perženklinimas yra toks pat blogas, kaip ir suklastoti dokumentai bei leidimai, ir man buvo pasakyta, kad niekas taip neįsiutins teisėjo, kaip gynyba dėl nežinojimo!

Vis dėlto gera informacija ir (arba) idėjos, kaip žmonės įsigyja šių cheminių medžiagų, tik norėtųsi, kad gyvenime būtų šiek tiek liberaliau, šiandien parduotuvėse žiūrėjau į nosies skalavimo skysčius. Nė vienoje parduotuvėje nepardavinėjo pseudofedrino ar etedrino nė viename iš šių vaistų, tai yra Jungtinėje Karalystėje, kur neegzistuoja metamfetamino smurfai.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Yra skirtumas, ar cheminė medžiaga yra uždrausta, ar iš tikrųjų tik apribotas jos naudojimas už komercinio pasaulio ribų.
Kadangi nitroetanas arba nitrometanas apskritai yra svarbi cheminė medžiaga, neįsivaizduoju, kad ji būtų tiesiog uždrausta.

Be abejo, yra būdas jį apeiti ir tiesiog teisėtai importuoti.
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Galiu jums gauti pseudoefedrino, bet jis yra pailginto atpalaidavimo ir jame taip pat yra levocetrizino, bet mainais turite man parodyti, kaip iš tų tablečių išgauti pseudoefedriną.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ponas GonzoGaliu jums gauti pseudoefedrino, bet jis yra pailginto atpalaidavimo ir jame taip pat yra levocetrizino, bet mainais turite man parodyti, kaip iš tų tablečių išgauti pseudoefedriną.

Mate Aš tik paminėjau pseudo trūkumą, nes buvau susidomėjęs, kad čia, Jungtinėje Karalystėje, jie yra sutriuškinti! Ir jei negalite išgauti sudedamosios dalies iš tabletės, tada toliau bandyti paversti minėtą junginį į kitą būtų laiko švaistymas ir pavojinga, jau nekalbant apie tai, kad neatsakinga iš mano pusės sakyti žmogui, kuris akivaizdžiai neturi pakankamai žinių, kad galėtų žaisti su chemija.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Ar tos cheminės medžiagos siunčiamos iš Jungtinės Karalystės 🇬🇧 į paskirties vietą Europoje, ar "siunčiamos" ES teritorijoje... Pradinis taškas - Lenkija ?
 
Top