Tikitės, kad tai tinkama vieta klausti apie TLC?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, vaikinai,
Žinau, kad pastaruoju metu užduodu daug klausimų. Esu naujokas... iv akivaizdžiai investavau daug pinigų į šį hobitą ir domėjausi TLC.
Aš VISADA sakiau, kad nedarau chemijos en-mass, parduoti - skirtingai nei dauguma žmonių čia, ir todėl tai yra laukimo žaidimas, kai man reikia kažko laboratorijai, tačiau aš pagaliau pasiekiau etapą, kai aš galiu pradėti tyrinėti kai kuriuos tretinių aminų iš 500g tryptamino, kad aš turiu.
Manau, kad TLC bus svarbus veiksnys man dirbant, jei RXN baigėsi.

Mano klausimas toks - ar man 100 %, be jokių abejonių, reikia 0,25 % NaCIO tirpiklio purškalo?

Akivaizdu, kad turiu baliklį kaip valiklį, tačiau akivaizdu, kad jame yra kitų dalykų ir jį reikėtų distiliuoti, ir aš spėju, kad tai bus asilas dėl to, kad ketinu su juo ištraukti visą vandenį ir nežinosiu koncentracijos. Akivaizdu, kad negaliu rasti jokio iš anksto paruošto purškalo.
Ar kas nors gali paaiškinti, ką iš tikrųjų daro tas purškalas? Aš žiūrėjau This REALLY useful info ir jis sako, kad reikia naudoti 0,25 % natrio hipochlorito tirpalą.
Dar vienas klausimas - ką naudoti kaip dagtį? Ar tiks akvarelinis popierius? O gal tai turi būti konkreti medžiaga - ten tikrai nepasakyta ir tai yra beveik vienintelis dalykas, kurio jis nenurodo.
Aišku, neturiu jokių nuorodų dėl to, kad esu tik vyrukas, neturintis oficialios laboratorijos, todėl jų išvados yra naudinga lyginamoji nuotrauka, tačiau daugiausia ją naudosiu norėdamas įsitikinti, kad rxn baigėsi...
Ačiū vaikinai!
 
Last edited by a moderator:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
pirma, kaip jūs destiliuojate NaClO ? tiesiog distiliuojate vandenį ir jį disocijuojate, iš esmės gaudami NaCl ir kloratą. tiesiog nusipirkite pakankamai koncentruotą NaClO tirpalą ir jį praskieskite.
Esu tikras, kad jis naudojamas kaip dėmės, kad iš tikrųjų matytumėte dėmes.

Ką turite omenyje, kai kalbama apie dagčius? spėju, kad turite omenyje silicio dioksido plokšteles. ne, jų tikrai negalima pakeisti akvareliniu popieriumi ar kuo nors kitu.
bent jau šiek tiek pasidomėkite, kaip tai veikia.

taip pat mažas patarimas, kad įsitikintumėte, jog nenaudojate eliuentų, kuriuose junginiai yra per daug tirpūs, kitaip dėmės nukeliaus per toli.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ne, aš neturiu omenyje plokštelių dėl "knato" - schemoje, į kurią žiūrėjau, jie turėjo stacionariąją fazę (silicio dioksido plokšteles) ir mobiliąją fazę (tirpiklį arba jo mišinį), kuriuos tada sudėjo į vonelę ir naudojo "knatą", esantį už plokštelės, bet neliečiantį jos, kad tirpiklis keliautų aukštyn ir virstų dujomis...Galbūt supainiojau schemą - vadinasi, reikia tik įdėti iš anksto dėmėmis išteptas silicio dioksido plokšteles į tirpiklį, užtikrinant, kad dėmės neliestų tirpiklio, o tada uždengti, kad tirpikliai keliautų aukštyn silicio dioksidu ant stiklo?
Jei plokštelės bus apšviestos UV spinduliais, ar tai reiškia, kad man nereikia NaClO? Tai tik dar vienas dalykas, kurį reikia įsigyti, ir jei man nereikia matyti rezultatų įprastoje šviesoje, ar tai reiškia, kad man jo nereikia? Tikriausiai turėčiau tiesiog pabandyti ir pamatyti...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Gerai, gerai, iš tikrųjų dildė yra ne kas kita, kaip filtravimo popieriaus gabalėlis ant stiklainio, kuriame atliekate TLC, sienelės, jis turi liestis su tirpikliu ir prisotinti viduje esančią atmosferą tirpiklio garais. tai padaryti nesunku. Dėmės visada turėtų būti tepamos kapiliariniu vamzdeliu. Nagus kietinanti UV lempa yra geriausias cheminių medžiagų, kurias būtų galima purkšti, pakaitalas, ir jei ją įsigysite, esu tikras, kad man padėkosite, o ji nėra tokia brangi. Pavyzdžiui, man atrodo, kad negaliu sau leisti įsigyti plokštelių pakuotės, o šiuo metu man kažkas vyksta ir net nežinau, koks turėtų būti tinkamas laikas, nes neturiu jokios nuorodos. NaOCl nesunku rasti be kvepalų ir kitų priedų, bet vandeniniame tirpale.
 
Top