Question Ar kas nors yra sėkmingai pirkęs pirmtakų iš kiniškų svetainių skaidriame internete?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Jei taip, kurioje svetainėje ir ar daug Kinijos cheminių medžiagų tiekėjų yra pasirengę neteisingai ženklinti savo produktus, kad praeitų muitinę? Konkrečiai man reikia jodo vandenilio rūgšties ir raudonojo P, bet nerimauju, kad jie gali pastebėti raudonus miltelius pakuotėje ir suprasti, kad tai yra raudonasis P, o ne tai, ką kinų tiekėjas klaidingai paženklino, ir išgriauti mano duris dar prieš man ką nors pagaminant.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Neseniai man nepasisekė su Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co, Ltd. Jie atrodo ir skamba gerai, bet ten nesąmonė. Ieškokite toliau, yra daug tikrų tiekėjų.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer ir Vivian Rose, iš jų užsisakė 3 kartus. Jų anglų kalba tiesiog nėra tokia gera. Abu toje pačioje įmonėje, užsienyje pristatymas per 10 dienų
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ar geriau / paprasčiau pirkti iš Kinijos tiekėjo aiškiame internete, ar čia, naudojantis pasaugos sistema? Tačiau neturiu patirties su kriptovaliuta
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Paprastai klientai renkasi kriptovaliutą (Bitcoin, USDT, XMR), užtikrinančią saugumą ir privatumą, Escrow taip pat ok, jei reikia.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china turi keletą tikrų dalykų, tik nesinaudočiau naujomis įmonėmis
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Jūs gerai perkate, mūsų įmonė prisijungė prie Made in China, teikia mokėjimus BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, banko pavedimu ir t. t. , taip pat čia palaikomas sąlyginis saugojimas.

Dauguma cheminių medžiagų gali būti išsiųstos per 24 valandas.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Kinija turi blogiausią kurjerių tarnybą, nesivarginkite prašyti išsamių instrukcijų dėl bet ko, ir jie jums pasakys, kad gali gauti bet kokį daiktą per coustmes sieną, o tai yra sudėtinga dalis, jie gali jį išvežti, bet kur jis eina, yra visiškai kitoks scenarijus.. heres viena šalis, kuri yra visiškai po radaru ir tai yra INDIJA ir ten tikriausiai pigiau ir jie kalba angliškai ir turi puikų coustmer aptarnavimo ir gali būti pigiau aš radau jie gali gauti daugiau dalykų nei Kinijos DM man, jei jūsų ieško kažko ypač ill pažvelgti į tai už jus
 
  • Wow
Reactions: vis

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks jie parduos, bet nieko praeityje, kad iš viso blogiausia bendrovė kada nors jie nepadės jums po to, kai sumokėsite jiems visai ir kas beprotiška yra aš turiu 1 agentas reval privataus usa coustmers adresą ir telefono numerį, kad jie galėtų padėti man su mano problemomis aš prisiekiu vaikinas sakė skambinkite šiems vaikinams jie gali padėti ir pasakė man, ką jie nusipirko serously..they dont care what happends after the fact there in china
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Juk kodėl jiems tai turėtų rūpėti? Jie parduoda cheminę medžiagą, kuri greičiausiai naudojama tik neteisėtoms medžiagoms gaminti.

Tai pilkoji / juodoji rinka, nieko daugiau ir nieko mažiau.

Jūs ketinate pirkti arba nepirkti. Tai viskas, kas jiems ar kam nors iš tikrųjų rūpi pilkojoje ir (arba) juodojoje rinkoje.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Ne visi Kinijos tiekėjai yra blogi, naudokitės "Escrow" paslauga, kad apsaugotumėte savo pirkinius ir garantuotumėte, kad jums bus grąžinti pinigai arba gautas krovinys.

Indija yra geras pasirinkimas, tačiau joje yra labai mažai pozicijų ir sudėtingesnės eksporto sąlygos. Kinai yra lėtesni ir kartais daro daugiau grubių klaidų siųsdami prekes. Kinijos tiekėjai turi daugiau patirties rinkoje.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture tik pateikdamas savo asmeninę patirtį ir nepamirškite, kad negalite siųsti produktų atgal opsec ir siuntimo išlaidas, kai gausite jį jūsų įstrigo su juo būti catious
 
Top