Question DPIA mano amfetamino viduje - tyčinis?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, patyrę chemikai,

Jau kurį laiką esu tylusis skaitytojas, bet nusprendžiau sukurti paskyrą, nes turiu klausimą.

Ar kas nors galėtų man paaiškinti, kaip DPIA Di(beta-fenilizopropil)aminas atsiduria mano amhetamine?
Tikrinu kiekvieną amfetaminą, kurį gaunu iš savo šaltinio, ir žalos mažinimo laboratorija reguliariai praneša apie DPIA užterštumą amfetamino viduje.
Ar kas nors gali man pasakyti, ar tai buvo įdėta tyčia arba kaip DPIA atsirado? Galbūt bloga sintezė?


Ačiū už pagalbą :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, tai tik šalutinis sintezės produktas. Nesijaudinkite. Spėju, kad nėra daugiau nei poros DPIA dovanų, ar aš teisus?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, G.Patton,

Ačiū už atsakymą :)
Iš tiesų, jo randama tik viduje, bet kiekis per mažas, kad būtų galima nustatyti.
Tačiau mane skeptiškai nuteikė tai, kad laikui bėgant grynumas labai sumažėjo.
Pradėjome nuo 70 % grynumo, o visos kelios paskutinės partijos buvo "tik" 45-50 %.
Tačiau jokių kitų psichoaktyviųjų medžiagų nerasta.
Taigi, ar gali būti, kad šaltinis žino, jog aš jį tiriu, ir sumaišo jį su neaktyviomis medžiagomis, pavyzdžiui, manitoliu, kurių laboratorija neaptinka. Ar gali būti, kad prastesnės kokybės aliejus arba blogas gamybos procesas gali taip sumažinti grynumą?Tikriausiai sunku pasakyti, bet norėčiau išgirsti eksperto nuomonę.

Ar šis šalutinis sintezės produktas (DPIA) reiškia, kad ji nebuvo atlikta gerai, nes akivaizdu, kad jo turi būti išvengta, nes turėjau daug mėginių ir be jo?

Dėkoju už jūsų laiką, skirtą atsakyti į mano klausimus!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ar buvo apibūdintos ir neaktyviosios sudedamosios dalys? Įdomu, kas sudaro likusius 30-100 proc.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Amfetamino druskos, kaip žinia, yra nestabilios ir gana greitai genda. Ši problema gali iškilti net farmacijos preparatams, kuriems naudojami gryni farmaciniai ingredientai.

Ar gali būti, kad prastesnės kokybės aliejus arba blogas gamybos procesas gali taip sumažinti grynumą?" Tikriausiai sunku pasakyti, bet norėčiau išgirsti eksperto nuomonę.

Taip. Grynumas gali labai skirtis. Bet kokie liekamieji šalutiniai produktai gali lemti prastesnę kokybę, o kartais ir labai smarkiai. Paskutinis titravimo sieros rūgštimi etapas gali būti pražūtingas. Be to, tipinė reakcija, atliekama su Al/Hg, yra netvarkinga ir gali palikti daug druskų. LAH reakcija yra švaresnė, bet nesu tikras, ar daug kas ją naudoja. Esu matęs įvairaus grynumo bandinių (gražių baltų ir kristalinių). Vienintelis kintamasis buvo operatoriaus reakcijos vykdymas.

Niekada nesupratau, kodėl kas nors naudoja amfetaminą, o ne raceminį metamfetaminą, ir kodėl jis populiaresnis Europoje.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Iš tikrųjų Leuckartas turi daugiausiai priemaišų, hidridų redukcijos ir hidrogenizacijos taip pat nėra švarios iš puodo, Al/Hg specialioje su garų distiliacija yra stebėtinai mažai šalutinių produktų, o metas iš farmacinės kokybės efedrino pagal Rp/I yra geriausias iki šiol (gaunamas iš paskutinio etapo, sunaikinant pradinį junginį ir tarpinius produktus). O! Taip pritaikomas redukavimas su Na metalu taip pat yra gana geras.
Stebina - taip. Bet tiesa.
Kalbu tik apie aktyviąsias priemaišas, nes tik jos vienintelės yra svarbios. Neaktyvias priemaišas galima laikyti užpildu.
Taip yra todėl, kad amfetaminas yra priemonė, o metamfetaminas - gyvenimo būdas. Tai atsiranda dėl skirtingos trukmės, lengviau išlikti sveiko proto su narkotiku, veikiančiu nuo 8 iki 10 valandų, nei su veikliuoju dvi dienas ar ilgiau, nes pastarasis akimirksniu paverčia tave tweakeriu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tai amfetamino, pirminio amino, reakcijos su P2P ketonu rezultatas. Taip nutinka dažnai, nes amfetaminas yra patrauklesnis ketonui nei amoniakas. Tinkamai atliktas distiliavimas garais (NEperkaitinant visko 150 °C temperatūroje!) arba frakcinis (vakuuminis) distiliavimas tai išspręstų, tačiau tai daroma retai. Taip yra todėl, kad DIPA ir susijusios priemaišos yra labai aktyvios ir ilgai išliekančios, o klientai mano, kad amfas yra stipresnis ir toks geresnis, nors jis turi tik priemaišų, kurios stipriai veikia noradrenalino sistemą. Be to, dėl labai ilgos vartojimo trukmės daug sunkiau nusileisti. DIPA yra bloga žinia, jei norite CNS stimuliacijos ir euforijos, o mažiau - per daug į espreso kavą panašaus poveikio. Be klientų, tai, žinoma, virėjai, visada ieškantys trumpiausių kelių ir nesididžiuojantys savo produktu, bet apgaudinėjantys save. Galima pagalvoti, kad jei gaminate kelių kilogramų partijas, galite sau leisti tikrą analizę? Riešutas ne, jie galėtų sau tai leisti, bet dėl rimtos priežasties tikrai nenori to žinoti.
 
Top