Leukarto reakcijos su formamidu ir amonio formatu skirtumai

kosingo

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Sveiki vaikinai,
Iš pradžių noriu pasakyti, koks tai puikus forumas! tikrai įdomus!
Turiu klausimą apie Leukarto reakciją amfetaminams gaminti ir galbūt kas nors čia man padės:
Literatūroje rašoma apie du skirtingus Leukarto reakcijos būdus: vieną su amonio formatu ir kitą su formamidu (galbūt pridedant skruzdžių rūgšties). Kai kuriuose šaltiniuose minima, kad variantas su amonio formatu esą yra veiksmingesnis, bet aš čia matau daugiausia aprašymų su formamidu. Kodėl pirmenybė teikiama variantui su formamidu? Į ką reikėtų atsižvelgti atliekant Leukarto reakciją su amonio formatu, atsižvelgiant į temperatūrą ir maišymo santykį su BMK?
Iš anksto dėkoju už bet kokį naudingą atsakymą.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Gal geriau klausti temoje, skirtoje Leukarto metodui...
Ieškojau cheminių medžiagų amfetaminams gaminti Leuckarto metodu ir susidomėjau kalcio formatu, nes pigesnis nei amonio formatas. Manau, kad visi jie skirti formamidui gaminti?
Bet sustojau ties Leuckarto metodu, dabar bandysiu borohidrido metodą :)
Kai gausiu anoniminį adresą chemikalams gauti, bandysiu Leuckarto metodą su formamidu, nes formamidas yra legalus ir labai pigus, bet negali būti siunčiamas paprastu paštu, kai užsakymai didesni nei 5l.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Kur kalcio formate yra aminas? Amidą reikia pagaminti iš amoniako (amino) ir skruzdžių rūgšties (kad susidarytų amidas). Bet man taip pat buvo įdomu, kodėl čia pirmenybė teikiama formamidui, nes daugelyje dokumentų teigiama, kad amonio formato kelias yra efektyvesnis. Net dėdė Festeris kalba apie formamidą ir, žinoma, N-metilformamidą benzedrino metiliniam variantui gaminti. Labai keista, bet dabar pirmą kartą bandau Leuckartą su formamidu, nes jį labai lengva pagaminti iš amonio formato.
 
Top