Forumo taisyklių pakeitimai

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Mieli BB forumo naudotojai!
Prieš kelias dienas mums sukako 2 metai! Per dvejus metus nuveikėme nemažai darbų, mūsų nedidelė, bet labai susitelkusi komanda kasdien sunkiai dirbo, kad forumas būtų moderuojamas beveik akimirksniu, o naujas naudingas turinys būtų pridedamas kasdien. Eksperimentavome, kartais pridėdavome naujų funkcijų, kartais jas pašalindavome. Laikydamiesi savo politikos, neėmėme pinigų už jūsų skelbimų rodymą turguje ir neketiname to daryti. Be to, atgaivinome kelis savo "YouTube" kanalo blokus. Galiausiai mūsų pagrindinis kanalas buvo užblokuotas ties 30 000 prenumeratorių riba.

Šiandien galime drąsiai teigti, kad esame geriausias forumas savo nišoje. BB forume rasite viską, ko reikia populiariausių psichoaktyviųjų medžiagų gamybai bet kokiu mastu, net pramoniniu. Be to, visas šias prekes galima anonimiškai užsisakyti, naudojantis BB Escrow sistema. Be to, galite gauti profesionalių mūsų ekspertų patarimų ir per trumpiausią įmanomą laiką įsteigti visavertę gamybą, organizuoti savo produktų pardavimus.

Šiandien forumą kasdien aplanko daugiau nei 6000 unikalių lankytojų! Ir šis skaičius kasdien auga. Iš tikrųjų tik 5 % unikalių lankytojų yra mūsų vartotojai. To tikimasi, nes visas turinys vienodai prieinamas tiek registruotiems lankytojams, tiek svečiams, forumą peržiūrintiems be registracijos.

Šiandien mes atstovaujame tam tikriems pokyčiams, kuriais siekiama paskatinti registraciją ir gilesnį auditorijos įsitraukimą
.
1. Panaikiname galimybę įsigyti mokamus statusus (premium ir rėmėjo)
2. Nuo šiol visi statusai bus suteikiami automatiškai ir juos reikės užsidirbti.
Pagal numatytuosius nustatymus visiems ką tik užsiregistravusiems naudotojams bus suteiktas statusas "Naujas narys".
Jei naudotojai pasiliks su mumis ilgiau nei 30 dienų, per tą laiką parodys šiek tiek aktyvumo forume, jų statusas bus pakeistas į "Narys".
Toliau, jei "narys" ir toliau naudosis forumu ir per kitas 30 dienų parodys didesnį aktyvumą, šiam naudotojui bus suteiktas statusas "Gyventojas".


Statusai " Naujas narys", "Narys", "Gyventojas " yra nekomerciniai, todėl nei šiuos statusus turintys naudotojai turės specialų užrašą "Nepirkite iš manęs". Nekomerciniai naudotojai negali atvirai skelbti savo kontaktinės informacijos, šią taisyklę įvedėme siekdami sumažinti galimus sukčiavimo atvejus.
3. Įvedame pardavėjų vertinimo sistemą. Pardavėjus skirstome į tris kategorijas.
"Naujas pardavėjas" - kad gautumėte šį statusą, pakanka paskelbti apie ketinimą prekiauti forume (patalpinti skelbimą Rinkinyje ar Sąraše arba atidaryti atstovybę forumo komercinėje skiltyje). Naujiems pardavėjams taip pat nebus leidžiama skelbti savo kontaktų.
"Pardavėjas" - kad gautumėte šį statusą, turite išdalyti bent 3 nemokamus pavyzdžius, sudaryti bent 3 sėkmingus sandorius per mūsų saugojimo sistemą, gauti bent 3 atsiliepimus.
"Gamintojas pardavėjas" - Gamintojams keliame tokius pačius reikalavimus kaip ir Pardavėjams, tačiau papildomai gamintojai privalo forumo ekspertams įrodyti savo laboratorijos egzistavimą, laboratorijos darbuotojų kvalifikaciją, pateikti informaciją apie savo gaminamos medžiagos sintezės metodą.

4. Grupės bus išformuotos per artimiausias dvi savaites. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad naudotojai sukūrė savo grupes, paskelbė jose informaciją ir savo kontaktus, o forume net nebepasirodė, nerodė jokio aktyvumo ir nedalyvavo bendruomenės gyvenime. Visi vartotojai, turėję komercines grupes, per artimiausias dvi savaites galės nemokamai atidaryti komercinę atstovybę forumo komerciniame skyriuje. Be to, įvedame nuomos mokestį - 50 JAV dolerių per mėnesį. Ši priemonė reikalinga tam, kad prekybininkų, kurie nėra aktyvūs, atstovybės būtų automatiškai uždaromos.

5. Taisyklės dėl kontaktų skelbimo draudimo netaikysime pardavėjams, pradėjusiems komercinę veiklą forume iki šios dienos.
Pardavėjai, prašome susipažinti su verslo vykdymo BB forumetaisyklėmis.
Naudotojai, primename, kad bet kokius sandorius verta vykdyti naudojant sąlyginio deponavimo sistemą. Neteikite savo asmeninių duomenų, pavyzdžiui, el. pašto, socialinių tinklų ir "Messenger" kontaktų, bendravimui su jokiais forumo vartotojais. Jūsų saugumas yra jūsų pačių rankose!


Su geriausiais linkėjimais, BB forumo administracija.
 
Last edited by a moderator:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
pakanka, kad kas nors susidomėtų svetaine, tam tikromis specialiomis paslaugomis ir jie nulaužtų šią svetainę, turėtų prieigą prie duomenų, kas juos turi arba kur jie yra ir pan. Antra, kodėl aš turiu kažkam aprašyti sintezę ir ja pasidalyti, o paskui ji bus paskelbta forume ir su 1 labo atsiras 1000 naujų, o tai reiškia, kad sumažės kainos, todėl mažų labo gamyba nebus pelninga ..... Jei taip turėtų atrodyti, tai aš čia geriau neparduosiu.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, nieko ypatingo neišradote. Be to, mes neprašome jūsų pasakyti savo know-how ar kokių nors asmeninių duomenų (visi tai žino). Iš jūsų reikalaujama tik dviejų dalykų: įrodyti, kad nesate sukčius, ir paskelbti skelbimą BB Market. Jūs nusprendėte atsisakyti. Taigi, prašau, nevaidinkite kankinio vaidmens.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo vyrai žinios yra vienintelis dalykas, kuris dauginasi, kai dalijamasi šis forumas yra skirtas medžiagų mėgėjams ir chemijos mėgėjams aš niekada nebūčiau padaręs savo pirmosios sintezės be šios vietos, manau, kad jei jūsų dalijimasis nėra gerai, manau, kad neturite ką veikti bet kokiame forume...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Tikri chemikai dalijasi žiniomis ir metodais. Kaip manote, kaip nuėjome taip toli? Bendradarbiavimas. U turite patentą, kurį galite parduoti? Siekite jo.

Informacijos sulaikymas yra tai, ko nori valdančioji klasė ir valdantieji.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jūs mąstote pernelyg senamadiškai.

Kelių yra, jums reikia įrodyti savo žinias forumo administracijai, kad gautumėte gamintojo statusą, dėl to nesumažėja jūsų saugumas.
Taip pat pakanka, kai pasakysite, kad jūsų laboratorija yra Lenkijoje, o tai nesunku išsiaiškinti :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Man tai labai patinka, ir man buvo garbė dalyvauti "Breaking Bads" ankstyvajame etape ir malonu stebėti, kaip ji vystosi iki to, kas yra dabar!

Pardavėjo / gamintojo statusas


Jaučiu, kad naujiems naudotojams gali būti sunku atskirti "gamintojo" ir "pardavėjo" sąvokas.
Gali atrodyti, kad gamintojai nėra pardavėjai.
Ar yra galimybė tai pritaikyti, kad gamintojai taip pat galėtų gauti "pardavėjo" statusą?
Kalbant apie amfetaminą, aš esu gamintojas ir manau, kad dėl to šis statusas gali atvesti potencialius klientus pas mane. Bet kokiu atveju tai gali nepadėti potencialiems klientams, kurie ieško mano parduodamų cheminių vaistų ar farmacijos produktų tiekėjo, nes nėra jokio pavadinimo, kuris patvirtintų, kad esu sertifikuotas pardavėjas toms :)

Asmeninės grupės

Man liūdna girdėti, kad mano grupės nebeliks. Joje buvo daug darbo ir man pavyko sukurti aktyvią savo parduotuvės bendruomenę.
Be to, vadovauju kitai grupei, kurios paskirtis - tik bendruomenės kūrimas, jokių komercinių priežasčių. Ar šią grupę taip pat reikės uždaryti?

Tai labai liūdna, norėčiau mokėti mėnesinį mokestį už šių grupių veikimą, nes jaučiu, kad man reikia tam tikros formos ryšio su savo klientais / bendruomene, kad galėčiau juos linksminti žaidimais arba sipliai atnaujinti informaciją.

Rėmėjo / premijos statusas

Jaučiu, kad tai yra puikus pasirinkimas, o "aukų lentelė" gali būti naujas būdas išreikšti susižavėjimą valdybai.

Labiausiai nerimauju tik dėl to, kad galiu būti nepripažintas pardavėju ir kad prarasiu svarbią prieigą ir tiesioginį bendravimą su savo privačia bendruomene, dėl kurios labai sunkiai dirbau :)
. Mano "Breaking Bad" man atrodo kaip mano privatus "Facebook", skirtas mano narkotikų klientams, todėl būtų liūdna tai pamatyti. :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Savo grupę galite atkurti komercinėje forumo dalyje. Kalbant apie gamintojo statusą. pavadinkime jį
"Gamintojas pardavėjas"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Suprantu :) Dabar tai bus sunki piliulė, bet ilgainiui forumui atneš naudos!
Jau ruošiuosi ruošti savo pranešimus komerciniam skyriui!

Manau, kad dabar bus naudinga sutvarkyti skyrių "Shadowsphere Serviecs", nes jame vis dar yra nuolatinių pranešimų, kurie gali būti klaidinantys.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Savo asmeninį profilį taip pat galite naudoti kaip naujienų kanalą savo prenumeratoriams
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Nuo kiek kasdienių pranešimų tai bus laikoma šlamštu? Nenoriu, kad mane vėl uždraustų :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, mes tai padarysime.
Atsiprašome, bet tai būtina padaryti. Turite dvi savaites informuoti ir perkelti viską/visus iš savo grupės į Komercijos skyrių.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Dėkojame už jūsų dėmesį :)

Nieko, dabar truputį verksiu, o vėliau viskas bus gerai.
Šiandien sukursiu savo pranešimus komercinėje skiltyje ir visus ten nuvesiu, esu įsitikinusi, kad šis pokytis į gera!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Manau, kad kreipinys "nepirkite iš manęs" yra perteklinis ir nuviliantis. Kiekvienas, perkantis šioje svetainėje, turėtų perskaityti taisykles, o jose gana aiškiai nurodyta, kad pardavėjai ir gamintojai yra patvirtinti pardavėjai, todėl visi, kurie nerodo lentelės, nurodančios vieną iš jų, nėra svetainės patvirtinti pardavėjai.
Jaučiuosi taip, tarsi man būtų įteikta dunduko kepurė ir iš anksto pasodintas į kampą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Jūs neįvertinate žmonių patiklumo ir kvailumo. Čia norime apsaugoti tokius žmones nuo bet kokios apgavystės.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Pagalvokite apie pasaulio problemas. Daugelį jų sukėlė žmonės, aukštai iškeldami natūraliąją atranką. Pateikčiau analogiją, bet ji būtų įžeidžianti. Tai reikštų, kad transseksualai būtų priversti nešioti žvaigždę ⭐, kad vyrai nesusipainiotų.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Dėl pranešimo problemų nekyla, tačiau formuluotė tikrai nevykusiai parinkta, protingiems žmonėms* tai gali skambėti kiek negarbingai. Be to, visa patirtis rodo, kad tokie dalykai neatbaido nė vieno, turinčio blogų ketinimų, bet dažniausiai suerzina sąžiningus.

*protingi žmonės yra pusė Azijos ir visa Lenkija ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man patinka, kad jums suteikiamas pavadinimo statusas nepirkite iš manęs, tai aiškiai parodo, kas yra pardavėjai ir gamintojai. Bet kokie sandoriai, atliekami su asmeniu, kuris turi statusą nepirkti iš manęs, aiškiai yra jūsų pačių rizika ir pasitikėjimas.

Be to, aš žiūriu, kad praeityje, kad, kaip ilgai asmuo turi savo sąskaitą. Ar jie yra gyventojai ar nariai, tada kokia jų veikla čia. Atviras profilių pobūdis čia peržiūrėti šią informaciją, gali padėti pasitikėti asmeniu. Mano manymu, mes visi esame draugiški nepažįstamieji.

Tada yra chemijos aspektas, žmonės, turintys mažai arba jokios patirties, būtų visiškai pažeminti kitose svetainėse. Vien už tai, kad užduoda klausimus, kurie viršija jų galimybes, čia yra daug atlaidesnis ir apie saugumą, švietimą ir ne atstumti asmenį, kuris užduoda klausimus.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Svarbiausia, kad visi nariai išliktų saugūs, o tai, manau, administratoriai stengiasi daryti iš visų jėgų
Ir dar vienas dalykas, visi čia esantys sintezatoriai yra prieinami kitur, tačiau ši vieta yra unikali tuo, kad jūs gaunate vidinių patarimų, kaip geriau juos atlikti, nusipirkti žmonių, kurie turėjo patirties juos atliekant
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Be to, puiki galimybė gauti reikiamų cheminių medžiagų tiesiai forume :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Labai tiesa, kad tai nuostabi plius gauti tikrą pirmtaką yra pusė jūsų mūšio vienas nesvarbu, ar jūs gyvenate pasaulyje su visais nariais šaltinių gausite legit pirmtakų
Tiesą sakant, im laukia pamatyti, kuris pardavėjas turi geriausią bmk glicidato svetainėje, nes tai 800ml grąžinti p2p yra nesąmonė daugiau kaip 600ml iš visų kitų pardavėjų aš bandžiau be bloomteckz jokių užpildų jo aš gavau 800ml iš jo bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Jis yra visiškai pagrįstas pasitikėjimu nėra sąlyginio deponavimo tai psichodelinis dw forumas jie yra Naujasis pardavėjas patikimas pardavėjas ans superžvaigždė, jei gerai atsimenu, signalą turi patvirtinti administratorius, kad gautumėte prieigą prie forumo
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Tai įdomu :) Ar turite man nuorodą?

Visiškai pasitikėjimu grindžiamas skamba man labai psichonautiškai :D
 
Top