Ar galite rūkyti 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Sveiki. norėjau paklausti, ar kas nors turėjo arba žinojo, ar 4 mmc mefedrono galima rūkyti?

Ačiū
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Grynas vėžys
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
gal galite jį išgarinti
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Žinau, kad metamfetaminą galima rūkyti stiklinėje pypkėje, tik įdomu, ar tai buvo tas pats?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Rūkymas 4-MMC paprastai nelaikomas saugiu ar veiksmingu. Mefedronas nėra skirtas rūkyti, o tai darant junginys gali suskilti į kitas, potencialiai kenksmingas medžiagas dar prieš patekdamas į kraują. Tai gali sumažinti arba pakeisti jo psichoaktyvųjį poveikį. Rūkomojo mefedrono poveikis nenuspėjamas, nes vartojimo būdas keičia narkotiko absorbcijos ir metabolizmo būdą. Tai gali lemti nepastovią poveikio pradžią, todėl sunku kontroliuoti dozę ir padidėja perdozavimo rizika.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Vieną kartą pabandžiau, kol sužinojau čia išvardytą saugos informaciją. Tikrai sudeginau, gavau svaigalų, bet jie buvo panašūs į šniurkščiojimą ir truko ne taip ilgai, man skaudėjo galvą, (tikriausiai gavau smegenų vėžį @armanimani haha) tai buvo kvaila, nedarykite to lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ši žinutė privertė mane daugiau galvoti apie šnipinėjimą! Ir gerai, aš dabar visiškai šniurkščioju, bet manau, kad tai vis tiek yra geras ir "susijęs su tema" patarimas!:

Stenkitės visada naudoti tik vieną šnervę, kad ji taptų jūsų "magiškuoju greitkeliu", o kitą palikite laisvą kvėpavimui, patogiam gyvenimui ir t. t.
Taip elgdamasis aš padariau keletą dalykų;
Labai gerai, kad per anksti iš naujo dozuoti, Pripažinsiu, kad laukti laikrodžio gali būti sunku.. Jei mano "Magiškasis greitkelis" vis dar pyksta, gal dabar ne laikas bandyti įkišti ten daugiau medžiagos(?) "Puikus darbas, Kurtai!"

SO mažiau tikėtina, kad įtarimų kils be visų atsitiktinių šniukštinėjimų, vykstančių apt, kai jie yra namuose!

Nebūsi visą laiką kvailas burnos gurkšnis!

Kai nusileidžiu, nesvarbu, kokios šnervės yra švarios, mano "Magic Highway" visada vėl pradeda plisti (esu įsitikinęs, kad noriu daugiau to saldaus miau miau miau) Bet, kaip žino visi, kurie bandė šį šūdą, nėra miego... iki BROOKLYNO! (arba maždaug tik po 5-6 valandų ar pan.), todėl turiu planuoti, kada sustoti dienai. Su viena švaria šnerve iš tikrųjų galiu *****ing miegoti ir negaliu įsivaizduoti košmaro, kai abi šios veido skylės yra užsikimšusios vienu metu... Gana tikras, nes pažįstu save, sakyčiau "***** it" ir šniurkščiočiau dar šiek tiek, kad tik jas atverčiau, taigi iš esmės turbūt niekada daugiau nemiegočiau.

Prieš kelis dešimtmečius buvau legaliai priklausomas nuo nosies purškalo ir tai buvo velniškai siaubinga, tik išrinktiesiems. norėčiau palinkėti būtent to siaubo. Įsivaizduokite, kad kas dvi valandas NEREIKIA kažko vien dėl medicininio efekto - šnervių atvėrimo. Prireikė kokių dviejų šūdinų savaičių, kol tas šūdas išnyko. LAIKYKITĖS ATOKIAU NUO STIMULIUOJANČIŲ NOSIES PURŠKALŲ! (nebent turite kitų motyvų? ;) )

Galutinis patarimas iš manęs šiandien: grynas fiziologinis tirpalas (Arm & Hammer turi puikų be vaistų) nosies purškalas yra labai naudingas maždaug trisdešimt minučių po "veiksmo", kad išvalytų bet kokį išliekantį medikamentinį skonį, tada aš stengiuosi suplanuoti maždaug dvidešimt minučių prieš kitą eilutę ir vėl naudoti nosies purškalą, tai nuostabu, kokį skirtumą galiu pajusti, ir labai naudinga, jūsų antrinis veido kvėpavimo aparatas atrodys ir padėkos jums!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
Jei esate savižudžių būrio vadas

pabandykite tai padaryti
 
Top