Ar galiu įsižiūrėti į šiuos kristalus?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Kaip tai atrodo jums? Aš padariau keletą dalykų. Kelias valandas kaitinau amonio chloridą ir formaldehidą su Alihno kondensatoriumi ir 110° apverčiamojo vakuumo jungtimi viršuje bei vakuuminiu siurbliu, leidau atvėsti ir filtravau. Tada skystį porą valandų distiliuodavau vakuume, kondensavau distiliatą, leidau jam atvėsti ir filtravau. Tada dar porą kartų kondensavau ir filtravau. Paėmiau filtratus Nr. 3-5 ir 30 minučių juos refliuksavau metanolyje, kurį du kartus distiliavau iš priekinio stiklo plovimo skysčio ąsočio, ir 2 kartus karštai filtravau. Leidau jam atšalti šaldiklyje, nufiltravau kristalus ir tada juos nuploviau skysčiu, kurį distiliavau iš 3 baliklio ąsočių su 60 ml acetono, paliktų lauke per naktį, dugno, ir dekantavau. Paėmiau šiek tiek etilacetato ir jame ištirpinau 2-b-4-mp, tada pridėjau ankstesnėje diskusijoje aptartus kristalus, 2,63 g NaOH ir 100 ml vandens. Apie 30 minučių kaitinau 60 °C temperatūroje. Tada distiliuodavau vakuume, kol likdavo labai mažai skysčio. Tuomet pridėjau šiek tiek acetono ir druskos rūgšties, kol mano ph popierėliai atrodė kaip 5 knygelėje. Padėjau jį ilgam į šaldiklį. Tai tik mano apytikslis prisiminimas, kas nutiko. Kai grįžau, tai buvo skysčio dugne. Niekada anksčiau nebuvau matęs šio konkretaus dalyko. Niekada neužuodžiau jo kvapo. Niekada jo neragavau. Tai neištirptų nei absoliučiame acetone, nei absoliučiame izo.
UD65BCwu8I
2DJivUCXyl

Tai tikrai nėra nė vienas iš tų dalykų, kuriuos įdėjau į kolbą pradžioje. Jis nekvepia amoniaku ir tikrai nekvepia 2-b-4-mp, ačiū Dievui, niekada neišmesiu to kvapo iš nosies.
Šiek tiek sudeginau, jis neturėjo aiškaus kvapo. Jis turėjo kvapą, bet nieko, ką galėčiau įvardyti pirštu. Dūmai nedegino nosies ir nesudegino akių. Ar tai atrodo kaip kažkas, ką turėčiau išsaugoti? Koks bus kitas bandymas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Na kurva, šliūkštelėjau gana nemažą eilutę, apie 0,080-0,100 g. Degino, bet ne per daug blogai. Tinkamas kiekis, remiantis tuo, ką perskaičiau. Nieko, jokio aktyvumo. Hr 88 bpm po 15 minučių. Maniau, kad atrodo gerai ( ne gerai, bet teisingai) sekė sintezatorius atidžiai....neįsivaizduoju, kas tai yra, bet tai nedaro reikalo. Strike 2. 2 nesėkmės. Manau, kad man turi nepavykti pagaminti metilamonio chlorido. Džiaugiuosi, kad bandžiau tik po 5 g.
Gana apmaudu, bet žinojau, kad mokyti save chemijos bus sunku. Grįžtu prie braižymo lentos 🚮
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Ar matėte skirtingus sluoksnius prieš vakuuminį distiliavimą? EA afaik, tai turėtų būti labai akivaizdu.

Peržiūrėti priedą 37598
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Net neprisimenu, bet prieš išmetant turėjau bent padvigubinti, nes kasdien rūkau metamfetaminą ir kreką, o neperkristalizavus porą kartų, 100 mg greičiausiai nieko nepadarytų. Jūs gyvenate, jūs mokotės. Kartais žmogus komentuoja seną pranešimą, kurį komentavau, ir arba aš tampu kvailesnis, arba aš kalbu velniškai gerą žaidimą, nes kažkaip mokau save dalykų 😅
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
45
Lydymosi temperatūra ?
Markizės reagentas ?
Liebermanno reagentas ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Net nepagalvojau, kad reikia išbandyti kokius nors reagentus jame, pirkti lydymosi temperatūra buvo labai arti reikiamo skaičiaus. Per porą laipsnių
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
45
Jau turite viską, ko reikia markizės reagentui pagaminti, bet gera naujiena dėl lydymosi temperatūros
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tai sena gija ir tos medžiagos jau seniai nebėra, taip, aš praktiškai viską bandžiau su markize, ji reaguoja į daugelį vaistų ir falsifikatų. Tie 3 centai, kuriuos ji kainuoja, yra to verti. Šaldiklyje turiu šiek tiek CH³NH²HCL, kurį pasigaminau praėjusią savaitę, ir šį kartą norėčiau atlikti šią reakciją kitame tirpiklyje, nes girdėjau daug nusiskundimų dėl EA
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
Tai atrodo labai pažįstama, tariamai gryniausia, raudona šviesoje, amfetaminas, kuris kvepia taip, tarsi ką tik atidarytumėte 1 l acetono butelį. Turiu omenyje, ar tai kažkoks šlapias ar šmotas? Ar palikus džiūti kosminiame maišelyje su kažkokiais įbrėžimais ant blogo, kad galėtų gerai išdžiūti, jis tampa kietas? Nenoriu, kad jums kiltų paranoja ar pan., bet "Breaking Bad" filme jie pagamino riciną, kuris atrodo panašiai.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
"Grynas" amfetaminas čia kvepia acetonu. Jei įmanoma, pasigaminkite jį šiek tiek minkštos ar kietos uolienos ir padėkite po telefono žibintuvėliu
 
Top