Question Sudegusi mimoza hostilis

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki vaikinai
Ką tik viriau savo pirmąją dmt partiją AB ekstrakcijoje ir, kaip ir priklauso, perdozavau vandens, todėl užvirinau beveik 1,5 l. Šio proceso metu sudeginau nemažai mimozos šonuose, aktyvioji sriuba taip pat atrodo šiek tiek juoda. Ar aš supūdžiau visą partiją ? Ar tai tik reiškia, kad negalėsiu išgauti dmt iš puode įstrigusios mimozos?

Informacija apie virimą:
Vanduo 2L
actas (9 %) 150 ml
mimoza hostilis 250g

Ketinu naudoti 100g NaOH

kas nors negerai su mano virimo būdu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Hmmm 🤔 Nemanau, kad 150 ml 9 % acto yra pakankamo rūgštingumo, kad ekstrakcija pavyktų. Turite lakmuso popierėlį arba pH matuoklį? Jei ne, sustokite. Esu gana įsitikinęs, kad jums reikia daug daugiau rūgšties, kad DMT būtų išskirtas iš medžiagos. Turite natrio hidroksido, kodėl neturite tokios pat stiprios rūgšties? Anksčiau tam naudojau mūrinę rūgštį, 28 % druskos rūgštį. Praėjo daug metų, bet ar ne pH 2 rūgštingumas, o paskui bent pH 12 baziškumas?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Mano tek A / B sako pH 4 rūgštingumas ir 13 baziškumas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Taip, panašu, kad jūs jį sugadinote bazės garavimo temperatūra atrodo apie 150f. Vanduo užverda 212f temperatūroje. Rūgštinės druskos garavimo temperatūra yra daug aukštesnė, bet jūs nenaudojote pakankamai rūgšties jai sukurti. Kiek pinigų iššvaistėte? Kaip tai, kad neatlikote 29 minučių tyrimo? Rašau tiriamąjį darbą apie tai, kodėl žmonės išmeta pinigus, ar galiu iš tavęs paimti interviu?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Neįdėjau bazės, kol sriubos neperkėliau į stiklainį
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Be to, ką norėjote pasakyti ?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, tikėjausi, kad mano skaičiavimai buvo teisingi, nes 9 % acto rūgšties yra lygi 1,5 M, taigi turiu 0.. nes 2 l duotų hipotetinį pH šiek tiek mažesnį nei 3. Galbūt kažką ne taip padariau. Be to, mačiau, kad žmonės naudoja daug mažiau. Be to, ar esate tikri, kad dmt išgaruotų per vandenį?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
DMT neišgaruotų, ne. Jūs turite 0 ką? Papasakokite man daugiau apie šį 9 % actą, distiliuotas actas maisto prekių parduotuvėje skiedžiamas iki 5 %. Kaip ir kiekvienas kitas actas. Maisto ir vaistų administracija (FDA) acte leidžia naudoti tik iki 8 % acto rūgšties.
10 % acto rūgšties pH yra 2,88 %. 10 % acto rūgšties pH yra 0,1 mol%, o ne 1 mol%. Ledinė acto rūgštis yra 100 % rūgštis
150 ml 2,88 ph + 2000 ml 7ph=...6,7 pH
Jūsų polinio tirpiklio pH yra 6,71xx
Kalbant apie pH, kurio reikia siekti atliekant A/B, nn-dmt yra labai atlaidus. Kitų alkaloidų pH turi būti 0,5 mažesnis rūgšties pusėje ir didesnis bazės pusėje. Neįsivaizduoju priežasties, kodėl ji negalėtų būti tiesinė, pvz., 2 ir 12, 3 ir 11, 4 ir 10. Neutralizuojantys ekvivalentai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Neleiskite, kad sustabdyčiau jus nuo tolesnio darbo. Medžio žievė yra bene brangiausias dalykas. Įsigykite tikros rūgšties. Bet tie 0,88$ kainuojantys lakmuso popierėliai ir tęskite DMT yra kieta molekulė. Galite uždėti liepsną tiesiai ant jos, ir ji išgaruoja nepaliesta. Daugelis narkotikų suyra prieš išgarindami... Tavo mama tikriausiai po kriaukle turi kokį nors kanalizacijos valiklį. Jis tiks. Pasiimk kopūsto galvą, kad patikrintum pH, niekas negali tau sutrukdyti dabar išeiti iš savo kūno 👽👽😉😉
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Mačiau kitų vadovėlių, kuriuose DMT ekstrahuojamas tik su baze ir tirpikliu, pavyzdžiui, Nafta, bet be rūgšties...?
 
Top