kas nors turi gordon ramseys 4mmc reagentų rinkinio receptą?

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Aš negaliu pasiekti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Jūsų klausimo formuluotė neaiški. Reagentų rinkinys? Ar norite pasigaminti 2-bromo-4-metilpropriofenoną? Tai tiesioginis pirmtakas. Jis gaminamas iš 4-metilpropriofenono, kuris gaminamas iš propriofenono, kuris pradedamas keliais būdais, įskaitant propiono chloridą. Viskas čia, šioje svetainėje. Gordono receptas yra čia, bet vietoj Gordono recepto yra WillD receptas, kuris tikriausiai yra paimtas tiesiai iš patento. Atsiverskite knygą (šią svetainę) ir prisėskite 🪑
 

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Aš mačiau, receptūroje trūksta dalies po 2 valandų maišymo, po to turėtų būti tik plovimas ir kristalizavimas, kurį aš pažiūrėjau, trūksta izopropilo alkoholio kiekio ir jo metodo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Kalbame apie kristalizavimą? Tikriausiai esate teisus, jie tikriausiai to nepaminėjo, nes tai tokia pagrindinė standartinė chemijos procedūra. Analogija būtų... kepėme pyragą. Recepte nurodyta 10 kiaušinių baltymų ir 2 tryniai. Tikriausiai nėra paaiškinta, kaip atskirti kiaušinius.
Milteliams / kristalams ištirpinti naudokite mažiausiai karštą tirpiklį, padėkite jį į garinimo indą ir į šiltą vietą ir visai jo nelieskite, kol tiesiog negalėsite susilaikyti. Esu matęs nuostabių 4 mmc kristalų, panašių į kvarco akmenėlių klasterius. Šedevrų, bet jų negalima liesti 6 savaites. Kartais (dažnai) kelis kartus perkristalizuoji, tai išgrynina produktą. Pirmą kartą nereikėtų jaudintis dėl kristalų, jei žinote, kad tai darysite 2-3 kartus, padidinkite karštį. Garinkite greičiau, surinkite, ištirpinkite iš naujo, rekristalizuokite. Tik paskutinį kartą turėtumėte nerimauti dėl dydžio ir formos. Apie rekristalizaciją rašoma visose istorinėse chemijos knygose ir šimtuose rašinių bei vadovėlių. Ją pridėti prie kiekvienos sintezės nereikalinga.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad auginant mmc svarbiausia yra tai, kaip palaikyti temperatūrą tarp 20/25 ir 0. :) man pasisekė, kad turiu 3 šaldytuvus, todėl labai skiriasi kristalų produkcija, kai ji gali būti tik kelios minutės, o jei ji įdedama į orkaitę, kad būtų atskirta jos temperatūra (verdantis tirpalas) - 2 valandos.
 
Top