Reklamuojate negyvus lašus?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kaip geriausiai "reklamuoti", kad turi negyvą lašą?

Atrodo, kad reikėtų arba reklamuotis internete, o tai, imo, nesulauks daug klientų, nebent labai dideliame mieste, pavyzdžiui, milijonų žmonių.

Priešingu atveju tektų kalbėti iš lūpų į lūpas, pavyzdžiui, "aš gavau šį tikrai gerą vaistą iš darkweb'o, patikrinkite šią nuorodą", o tai turi savų problemų. Daugelis, bent jau JAV, nėra išprusę tamsiajame žiniatinklyje, o jei tikimasi įsigyti dideliais kiekiais, t. y. uncijomis, svarais ar net daugiau, tam reikia labai konkretaus kliento, o tokių pasitaiko retai.

Manau, kad man įdomu, kaip "miręs lašas" turėtų būti tikrai pelningas ir vertas laiko, nes atrodo, kad nebent norima atlikti nedidelio masto darkweb (kaip parduoti gramą po gramo ar pan.) arba galbūt šifruoto pokalbio tipo sandorį, tada tai tikrai neefektyvu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nesutinku - "Dead Drop" yra gana padorus visiems, turintiems gerą klientų bazę.
Jei parduodate net 30 siuntų per dieną, verta įsikurti savo vietovėje.
Galite pasiimti su savimi 50-100 supakuotų siuntų ir išdėlioti jas visoje parodoje, sekti, kur jos yra, ir dar ką nors, o tada, kai kas nors jums paskambina, jūs priimate mokėjimą ir nusiunčiate jam informaciją.
Galėtumėte turėti bėgikus, kurie rinktų grynuosius pinigus, nesinešdami JOKIOS įrangos... Taigi kas nors duoda jiems grynųjų pinigų, jie neturi nieko, išskyrus grynuosius, gražiai ir saugiai.
Pirkėjai nesusitinka su produkto vežėjais, produkto vežėjai nesusitinka su pirkėjais.
Jums net nereikia keltis iš lovos, kad aptarnautumėte skambutį 2 val. nakties (jei turite sutvarkytą mokėjimo mechanizmą).
Man patinka ši idėja. Nereikia eiti susitikti su kuo nors, kai noriu pasiimti krovinį, tai tobula. Nurodykite man vietą, o visa kita padarysiu savo laiku, nereikės laukti, laukti ir laukti, laukti ir laukti...

Pirmieji keli važiavimai, kol gerai įprasite ir klientai prie to pripras, manau, nebus tokie pelningi, kokie galėtų būti. Bet kai įgausi ritmą, tai ne mažiau pelninga nei prekyba gatvėje ir, manau, kelia mažesnę riziką. Be to, jūs nelaikote visų savo atsargų vienoje centrinėje vietoje ir nelaukiate, kol jas sugausite, jos pasiskirsto po visą šalį, miestą, miškus ir t. t., todėl net jei jums kaip nors sutrukdys, jos vis tiek bus ten, kur sugrįšite...

Tai nebūtinai turi būti tamsiojo interneto rinkos dalykai. Užšifruota žinutė yra būtina. Kalbant apie mokėjimą, tai visai kitas dalykas, kurį turėsite nustatyti atsižvelgdami į savo aplinką, naudotojus ir riziką.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Visiškai sutinku su šiuo teiginiu, tik kai kuriuos dalykus reikia išgryninti ir patikslinti, kai susidaro klientų bazė ir žmonės pripranta prie naujo metodo. Asmeniškai manau, kad ir klientui, ir vežėjui bus lengviau, mažiau kontaktų visada reiškia mažesnę B.S. tikimybę.
 
Top