Reklamuojate prekiautojus?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kaip jūs reklamuojatės ir pritraukiate klientų? Niekas jumis nepasitiki, jei žmonės nėra turėję sėkmingų užsakymų. Net ir tada, jei turėjote tik kelis klientus, neatrodo, kad to pakanka, kad įgautumėte traukos. Kaip tiesiog išplatinti savo vardą? Nėra daug vietų, kur būtų galima reklamuotis.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Pirmiausia turite pateikti savo pasiūlymą rinkoje, o norėdami pritraukti klientų, galite dalyti nemokamus pavyzdžius - tai bus geriausia produkto ir jūsų paslaugos reklama.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Gerai, ačiū už patarimą!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Reikia padaryti pavyzdį "Action" su kokybiška medžiaga ir tada siųsti jiems visus supjaustytus užsakymus, pigios kokybės ir neskirti daug laiko ir pinigų, kad padarytumėte gerą skraistę. Tai viskas.
O, į kiekvieną antraštę įtraukite kažką panašaus į AAA\+++, PURE 99,9 % cherry speed pasta su sava A-Oil Secret Formula
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Tai priklauso nuo to, kokiomis sumomis prekiaujate, kokios jūsų pajamos ir kiek esate pasirengę išleisti skelbimams.
Skelbimai šiame versle yra viskas.
Jei esate pradedantysis, pradėkite nuo šio forumo, darykite daugiau nemokamų pavyzdžių, prašykite rewiews.
Darykite daugiau prekių nuotraukų su ženklais, kokybės patikrinimais.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Ką tikitės parduoti? Žmonės kasdien manęs prašo rekomendacijų, todėl norite būti tame sąraše. Jei tai kai5kas, su kuo aš nesipykstu, parengsiu klausimyną pavyzdžių gavėjams, kad įsitikinčiau, jog gausite išsamias apžvalgas.
Atsargiai rinkitės mėginių gavėjus, jie turi būti gyventojai, bet turėtų turėti patirties su vaistu. Yra pora atsiliepimų, ir vaikinas sako: "šis kokainas yra nuostabus! Tai pirmas kartas, kai jį vartoju!"
Tai nenaudinga apžvalga. Privaloma, kad nemokamiems mėginiams man būtų taikomos pirmenybės, nes esu modas (tikrai), bet aš dirbsiu su jumis, kad būtų lengviau sumokėti už siuntimą, arba dažnai juos tiesiog perku. Jei reikia, atliksiu cheminę analizę ir nupirksiu bandymų rinkinius. Laikau fent testus ir benzo testus bei keletą plačių reagentų
 
Top