A aliejus į amfetaminą su metanoliu + sieros rūgštimi

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi !
Man reikia, kad jūs receptą, kad aš nežinau.

Paprastai, norėdamas gauti amfo sulfatą iš a alyvos, naudojau sieros rūgštį + acetoną, kaip paaiškinta čia : https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/

Tačiau visai neseniai man pasiūlė pamatyti kitą būdą.
Tam mes naudojome :
- 2 000 ml A alyvos
- 3 060 ml metanolio
- 440 g sieros rūgšties 98 %

Mano vaidmuo buvo tik klausytis ir daryti tai, ko manęs prašome (nesikišti į procesą).
Kaip tai įvyko :
- Pirmiausia visus ingredientus sudėjome į šaldiklį, kad vėliau reakcija su sieros rūgštimi vyktų sklandžiau.
- Tada aliejų sumaišėme su metanoliu.
- Maždaug po 10-15 min. norėdami įsitikinti, kad tirpalas labai gerai susimaišė, lėtai įpylėme rūgšties ir toliau maišėme.
- Galiausiai PH buvo 7,8. Įdėjome į šaldiklį 20 valandų.
- Dėl mažo šaldiklio galutinį mišinį jame supjaustėme į 4 dalis. Nuo maišymo pabaigos iki paskutinės dalies įdėjimo į šaldytuvą PH padidėjo iki 8,1.
- Naudodami 2 l amfetamininį pagrindą pagaminome apie 4,5 kg.

Po to buvau labai nusivylęs, nes kilo daug klausimų, bet žmonės, kurie man rodo, kad nėra chemikai, tiesiog vadovaujasi turimu receptu...

Taigi, visų pirma, ar žinote, ar tai legalūs būdai pasigaminti amfetamino sulfatą iš a-alyvos ?

Jei nefiltruojame, gali likti tirpiklio likučių, kurie sumažina grynumą?

Ar pakanka Ph 7,8? Ar tai, kad jis grįžta prie 8,1, yra problema?

Galutinis rezultatas buvo baltas, bet vietomis matome geltoną arba oranžinę dėmę (labai lokalią ir neišplitusią).


Gali būti, kad jums reikia daugiau informacijos, kad aš uždrausta pasakyti, tiesiog pastebėti mane ;)

ir jei šis atvejis jau buvo kitoje vietoje, aš tikrai atsiprašau už nepatogumus!

Ačiū visiems jums!
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Žinoma, jos legit, uždirbti pinigus ne grynas daiktas.
Naudočiau acetoną, jis greičiau išdžiūsta, kad liktų gryni sausi milteliai, o ne ta šlapia šūdina pasta, kuri džiūsta amžinai..
Ph geras, gal dar kelis ml sieros rūgšties, kad visas aliejus būtų paverstas ir produkte neliktų kvapo.
Atminkite, kad amfetaminas sulfatas turi būti sausi milteliai ir neturėti jokio kvapo.
Sėkmės
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ph 6,8/7 bro daugiau sieros rūgšties!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Paprastai vertimą vertinu maždaug 6/6,5 balo. Tačiau šį kartą nebuvau MC.
Šį kartą esminis skirtumas buvo tas, kad po užšaldymo tarsi atsirado kažkokia geltona dėmė, gal maišymas nebuvo tobulas...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tikriausiai kvailas klausimas, bet ar turėčiau šaldyti uždengtą, ar neuždengtą?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Aš tai darau atidengtas, bet, tiesą sakant, nežinau, ar yra toks didelis skirtumas
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Kokio tankio filtrą reikėtų naudoti?
 
Top