4mmc sintezė etilacetate

The Villain

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki visi.
Ar kas nors žino, kokioje temperatūroje ir kiek laiko trunka 4mmc sintezė, naudojant etilacetato tirpiklį ?

Ar ji tokia pati, kaip ir naudojant tolueną ar benzeną
3 valandas ir kaitinant 60 laipsnių temperatūroje ?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
vaizdo įraše sakoma: "Tai, kas yra chemijos mokslas ir chemija, yra labai svarbu, nes tai yra chemijos mokslas:
- be šildymo
- 20 minučių reakcijos trukmė
- spalvos pokyčiai labai ryškūs

mano patirtis yra :
- išlaikyti 40
- 30 minučių reakcijos laikas
- spalvos pokyčiai yra nežymūs, bet tam tikru momentu ji taps ruda (kai tamsiai geltona, tiesiog palaukite ilgiau).
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
ar šis terminas yra be trietilamino naudojimo?
Tik 2b4m, metilamino ir etilo acetato?
kiek suprantu, dėl etilo acetato reakcija vyksta daug greičiau nei dėl DCM, pataisykite mane, jei klystu.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Taip. Be trietilamino.

Tačiau, nepaisant jo greičio, tai nėra tas kelias, kurį reguliariai naudoju.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
jums nepatinka dėl mažesnės išeigos?
taip pat kokios vidutinės išeigos kas nors turėtų tikėtis naudodamas EA?
taip pat ar rūgštinimo procedūra yra tokia pati, kaip naudojant DCM, kai naudojama EA?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Man nerūpi žaidimas dėl išeigos procento, nes visa tai yra margos kalbos. Paaiškinsiu toliau.

Atsakydamas į jūsų klausimą: kai viskas atliekama teisingai, įmanoma gauti ~55 proc.
Rūgštinimo procesas yra daugiau ar mažiau toks pat.
Peržiūrėkite vaizdo įrašą (ir temą) bei naują temą

Labiau nei derlingumas man rūpi nesėkmės. O etilacetate (net labiau nei DCM) rizika, kad viską sugadinsite, yra didesnė. Kai etilacetatą naudojate kaip reakcijos tirpiklį, dėl parūgštinimo gali susidaryti tamsi košė ir (arba) nelikti nuosėdų (+ pilna šiukšlių dėžė). Kalbant apie išeigą, tai yra 0.

Bet kuris kitas metodas, kuris duoda tik 30 % išeigą, bet yra patikimesnis, yra aiškus laimėtojas, imho.


Tačiau etilacetatas yra gelbėtojas, kai kaip reakcijos tirpiklį naudojate DCM, kad rūgštinimui pakeistumėte acetoną, o tai beveik iki nulio sumažina ryškiaspalvių dažų tikimybę jūsų produkte.
Tačiau tai darant tenka sumokėti tam tikrą kainą, t. y. (kai neturite tam tikros profesionalios džiovinimo įrangos) sunkiau laiku ir teisingai išdžiovinti savo produktą, dėl to atsiranda spalvotų plutelių, kurias reikia pašalinti prieš kristalizaciją (arba tiesiog susmulkinti, bet geriau tas pluteles nupjauti (viduje yra gražūs balti, bet drėgni milteliai).
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Turiu nuojautą, kad EA yra lengviausias tirpiklis, tiesiogine prasme visada švarus darbas. Nežinau, kas atsitiko, kad sakote, jog lengva padaryti klaidą. Manau, kad tiesiog kantrus 1 lašas per sekundę rūgštinimo visada duoda gerą rezultatą. Jei kas nors skubės ir pakeis lašinimo greitį, tuomet yra reali rizika, kad nepavyks - tai tiesa.

Man pavyko sėkmingai parūgštinti DCM naudojant acetoną, spalva buvo beveik balta - taip pat 1 lašas rūgšties per sekundę, bet kai bandžiau etilacetatą kitą kartą, tai buvo per trumpą laiką, todėl pripažįstu, kad naudojant acetoną sunkiau parūgštinti DCM, bet apskritai acetonas turi savo privalumų.
Abiem atvejais išeiga nebuvo labai sėkminga, kiek pamenu, apie 50 % (dcm), bet nelabai prisimenu, ką tiksliai dariau, nes tai buvo seniai ir bandžiau kai kuriuos "naujus dalykus".
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Pastaba: neturiu chemijos mokslų diplomo.
Tai, ką aprašiau aukščiau, yra tik mano patirtis ir gali būti, o gali ir nebūti moksliškai teisinga.
 
Top