A yaba receptért fizetni fog

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
doe bárki tudja, hogyan kell készíteni yaba a met tabletták thaiföldi fizetni fog érte.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Szia. A Yaba egy metamfetamin tabletta, amely metamfetaminból és koffeinből áll 50/50 vagy annál kisebb arányban (20/80). Talán van benne némi töltőanyag és élelmiszerfesték.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nem gondolja, hogy tudna adni nekem egy útmutatót arról, hogyan lehet ezt elkészíteni im nem olyan jó a chemisrty, de ismerek egy vegyészt, aki meg tudná csinálni, de szükségem van egyfajta útmutató könyvre, mint például hogyan kell összekapcsolni a met és a koffein, és hogyan lehet a met a legolcsóbb módszerrel a legnagyobb hozamot.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Olyan módszert kell választania, amely megfelel az Ön számára és az Ön helyének, az előanyagok elérhetőségének. Vannak módszerek a P2P-től és az efedrintől. Ott megtalálható a tablettázási módszer. Remélem, elég jó vegyészed van ahhoz, hogy metamfetamint koffeinnel keverjen. :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh, de hogyan keveredik a met a koffeinnel? erre van szükségem az útmutatóra. A prekurzorok esetében szerencsére olyan helyen élek, ahol bármit beszerezhetek, amire szükségem van, itt nincsenek korlátozások az álhideggyógyszerekre, így a lehető legtöbbet beszerezhetem. Van útmutatásod arról, hogyan keverd össze a metet koffeinnel?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Ez olyan egyszerű, mint a főzés. Meg kell mérlegelni a mérlegen 100 g met és 100 g koffein pékáruban, miután alaposan összekeverjük egy nagy főzőpohárban keverőpálcával, hogy 50/50 arányban keverjük össze a metet a koffeinnel.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Daym G.Patton, kíváncsi vagyok, hogy a trackzz valaha is visszatér-e a képekkel? Mert tudod, hogy mondjuk a privát weben, képek vagy soha nem történt meg lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
WTF is yaba ?? Tudja meg, mi a met ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
A Yaba az a szar, amit az ázsiai szerzetesek nyomnak a noobokra a Csendes-óceánon keresztül. Indonézia, India, Ausztrália, nem számít, hogy valójában honnan, csak a kinti laboratóriumokból származik, és kelet felé tart, a relatív nyugatról érkezik, attól függően, hogy hol ülsz. Úgy néznek ki, mint a skittles, talán olyan az ízük, mint a skittles. Olcsó, hatékony, földalatti gyógyszeripari adderall, ha engem kérdezel.
Sajnos, mint tudjuk, a drogháború botrányos. Azt gondolnád, hogy ezek népszerűbbek lennének az USA rave szcénájában, ehelyett inkább az MDMA-t vagy analógokat, mint a BK MDMA vagy a Piperzines a tabs-ban.

Az egyetlen igazi dizájner drog a mefedron. Az összes többi csak módosítás annak, amit már ismersz és szeretsz.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Skittles-ízű amfetamin ? Komolyan ?

Tényleg szar.

És igen uram, a mefedron megmenti a világot és az USA-t ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Nem lepődtem meg, úgy értem, hogy az USA tablettáknak maguknak is van egy enyhe cukor íze, sőt egyesek még tartalmazzák is, hogy elhalasszák a tényleges gyógyszer ízét.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Az ENSZ jóvoltából - Patterns & Trends of Amphetamine Type Stimulants & Other Drugs of ***** in East Asia & the Pacific 2005.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - 103. oldal)

Egy yaba tabletta átlagos tömege 90 milligramm, és összetétele 25-30 százalékban tartalmaz
metamfetamin, 60-70 százalék koffein és 5-10 százalék egyéb kötőanyag.

Lásd még "A Thaiföldön lefoglalt metamfetamin tabletták (Ya-Ba) szennyeződéseinek azonosítása és statisztikai besorolása" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Tehát úgy gondolom, hogy a 30 mg őrölt kristályos metamfetamint tartalmazó recept.
50 mg tiszta koffein
10mg kötőanyag
0,1mg etil-vanillin

ami a töltőanyag/kötőanyag kiválasztását illeti - ha szükséges - olyasmire van szükség, ami könnyen lebomlik melegítéskor, és nem bocsát ki mérgező gázokat. Talán a könnyen beszerezhető kalcium-karbonát, amely CO2 -re bomlik, és fehér szilárd kalcium-oxidot (mész) hagy maga után. Ez általában megvásárolható a dollárboltokban, mint a párátlanítóban lévő vegyszer.

Ha mégis készítesz belőle, engem leginkább egy beszélgetés érdekel.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tudna nekem néhány útmutatást vagy utasítást adni arra vonatkozóan, hogy az Ön által említett összetételt figyelembe véve hogyan készítsek egy yaba tablettát? Nagyra értékelném, mivel hozzáférhetek a szükséges prekurzorokhoz és egy hozzáértő vegyész segítségéhez. Különösen az érdekelne, hogyan lehet a metamfetamint hatékonyan koffeinnel keverni. Köszönöm.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Úgy kell csinálni, hogy ne égjenek, hanem olvadjanak, mert az emberek szeretik elszívni a fóliáról a tablettákat.
 
Top