Miért nincsenek könyvjelzők Európában?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Miért nincsenek könyvjelzők Európában? Admin elnézést, ha rossz helyen nyitottam meg a témát. Szóval. Miért Európában csak a sok tapasztalatot teszik bele egy kincsbe? A könyvjelzők kényelmesebbek és biztonságosabbak az eladó számára.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Könyvjelzők = holtpontok ?

Ha igen, a kábítószerek eladása halott cseppeken keresztül történik, amikor a nagykereskedelemről van szó.
Vannak olyan DNM-ek is, amelyek olyan eszközöket valósítanak meg, amelyek a kiskereskedelmi értékesítést holtpontokon keresztül szervezik.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Igen, én csak Oroszországból jöttem. Nem tudok angolul. Oroszországban az értékesítés nagy része a Hydra webhelyen keresztül történik. Az összes értékesítés 95%-a így történik. Naponta több mint 100.000 eladás történik. Az oldal 6 éve működik. Nálatok egyáltalán nincs ilyesmi?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
829
Points
83
Láttam a játékban a drogdíler szimulátor (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Országa köztudottan minden nem orosz ellenfél, ami akadályozza a Hydra nemzetközi jellegűvé válását. Senki sem használja a Hydra legkevésbé az orosz. És még az oroszok is nehezen bíznak egy olyan piacon, amelyet a saját kormányuk vezet. Úgy értem, legalábbis az USA Whitehouse piaca az XMR-t használta arra, hogy a felhasználókat a biztonság általános hamis érzésébe ringassa.

Az USA-ban a *****ek nem bíznak a halott cseppekben, mivel nagyon is tisztában vagyunk a CCTV-kkel.

Vegyük figyelembe, az egyetlen ok, amiért a Hydra úgy hangzik, mint a legnagyobb piacok, az a felfújt hamis számok miatt van.
Semmi sem olyan szokásos, mint amilyennek látszik.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A számok valósak. A hirdetés nagyon nagy volt. Oroszországban 10 évet kaphat a tárolásra. Ezért a kezeken keresztül csak barátoktól vásárolnak. És Oroszországban nincsenek ilyen szereplők. A hidrán dolgoztam. Igen, a Hydra valószínűleg a Kreml projektje. De nem ez az egyetlen tényező, amiért a nyugati oldalak kevesebbet élnek, mint a hydra. A Hydra minden nap a biztonságért dolgozik. És nem tartja az egyetlen szervert Lettországban, mint egy khanza.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A fordító ferdén fordít, de azt hiszem, érti, amit mondok. Oroszországban csak a darkneten lehet eladni. A szigorú törvények miatt.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Értékesítőként dolgoztam rajta. Én itt élek. Mindent kívülről-belülről ismerek. Mi a legnagyobb erőforrása? Egy linket kérek. Át akarok menni hozzád.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Itt nem nevetni kell, hanem sírni. Amikor lefedik a telephelyét, kikényszerítik, hogy senki sem tartotta be a biztonsági óvintézkedéseket. Szerverek Lettországban. Ez nem változott. Egy személyes laptop használata egy könyvtárban az otthonához közel ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A postai úton történő elküldés általában elbaszott. Van 5 percünk, és megvettük a területemen. A függők egy kicsit akarnak venni, és 1-5 grammot vásárolnak éjszakánként. De végül is éjszakánként 2-5 megrendelés történik.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Az ottani törvények nagyjából megegyeznek az USA-ban érvényes törvényekkel. Csak a marihuána tilos, ahogyan más kábítószerek is. Egy jointért pénzbírságot, háromért börtönt kapnak.

PS: Ez a Google jó angolul )))))) és nem az övé ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

A láncelemzéssel foglalkozó kutatók azt jósolják, hogy az XMR-hez vezető fel- és lehajtó rámpákon elég palackozóval a felhasználók nyomon követhetők.
Hála Istennek, van elég nem KYC/AML-kompatibilis tőzsde, hogy lefoglalja őket a Coinbase, a Kraken vagy a hasonlók gyakorlásával.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Emlékszem, hogy volt egy demostration (feltöltve a redditre), de tudni kell a re*****iment címét, és csak azt kapják ki, hogy _mikor_ történik. De utána lehet küldeni a monerót egy másik monero címre, amit te irányítasz.

Nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy ugyanarról az exploitról beszélünk. Összességében a monero még mindig a legbiztonságosabb cc.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
A Monero kétségtelenül sok kereskedő életét mentette meg.
 
Top