Question Ketamint szívsz?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Bármilyen információt nagyra értékelünk SZERETET
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Már évek óta megdöbbent, hogy miért nem ismerik többen a k-rockot. Mindenkinek, akinek elmondom, egyikük sem hisz nekem, de amikor megtudják, megszállottá válnak!
Csak tegyenek úgy, mintha kokain lenne, és főzzék meg a cracket. Használhatsz szódát, én jobban szeretem az ammóniát, a lúg is működik, de akkor biztosra kell menni, hogy jól ki kell öblíteni. Dugd be a crackcsőbe és dudálj. Vagy megcsinálhatod egy pálcikás körmön, ami a legjobb módszer.
A K-sót is keverheted kokszal tetszőleges arányban, és a keveréket megfőzve hibrid kőzetet készíthetsz.
Nem hiszem el, hogy erről nem tudnak többen, főleg, hogy a crackheadek mindig új követ kérnek a szíváshoz.
Általában a ketamin elszívása nem jó dolog. Régebben volt egy szobatársam, aki úgy verte át az embereket, hogy egy metipipát megtöltött K-val, kissé megolvasztotta, és úgy adta át az embereknek, mintha jib lenne. A pipában vörösre színeződött, aztán megfulladtak a mérgező füsttől. Szörnyű!
Körülbelül 19 vagy 20 évvel ezelőtt volt egy tétel metamfetamin, ami egy kis mennyiségű ketaminnal volt szennyezve. Nem eléggé ahhoz, hogy észrevedd, amikor a síneket csinálod, de eléggé ahhoz, hogy szar íze legyen, és vörösre fesse a pipát. Biztos nagy tétel lehetett, vagy máshogy adták tovább, mert kb. 6 hónapig folyamatosan felbukkant.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
A szintetikusok dohányzása számomra tiszta rák. Nem ajánlanám, de ha mégis megteszed, maradj biztonságban.
 
Top