Question Biztonság

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Helló, régóta aktív vagyok a fórumon, és szerettem volna megtudni, hogy egyáltalán mennyire biztonságos. Nem a termékek vásárlásáról beszélek, inkább arról, hogy a fórum biztonságos-e. A fórum a darknetben aktív, amelyről gyanítom, hogy viszonylag biztonságos, de a clearnetben is, ami elgondolkodtat, hogy a hatóságok nem hagyják figyelmen kívül. A fórumot is jól reklámozzák, így nehéz számomra földalatti fórumnak/piacnak érzékelni. A kérdésem az, hogy milyen biztosíték van az Oldal üzemeltetőjétől, ha a darkneten vagy a clearneten keresztül aktív? És mit tehetek a saját biztonságom érdekében a legjobban, hogy aktív legyek ezen a fórumon.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Azt mondták nekem, hogy a clearnet cím csak egy portál az onion oldalra. Én csak kirakodóvásárlást végzek a clearneten keresztül, és nem küldök üzeneteket vagy bármit, ami túlságosan úgy hangzik, mintha összeesküvést gyártanék. Mostanában láttam néhány ügyes dolgot. Az emberek sokat beszélnek a programról? Operációs rendszer? Úgy hívják farok, hogy letöltöd rá az operációs rendszert, majd bootoláskor bedugod a memóriakártyát és akkor a gépen egy másik operációs rendszer fut és minden az USB eszközre megy és utána semmi nem látszik a gépen. Láttam olyat is, hogy valaki egy apró usc típusú eszközt vett és lopakodóvá tette. Ez a srác kapott egy micro memóriakártyát vagy valami ilyesmit, és feldarabolt egy USB-c típusú micro USB kábelt és beletette, így csak úgy nézett ki, mint egy töltőkábel, de valójában egy flash meghajtó. Ez valami James Bond szarság, nem valószínű, hogy megvizsgálnak egy töltőkábelt, de lehet rajta egy operációs rendszer és az összes fájl, hogy észrevétlenül futtassák a rig-et. Ezt nekem is meg kell csinálnom.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tehát már használsz farokat, és ezért a Toron keresztül látogatsz el hozzánk? A másik ajánlásom a pgp lenne a saját üzeneteid titkosítására (Kleo van a tails-on). Hallottam, hogy az eladónak meg kell lennie a nyilvános kulcsuknak az oldalukon. Neked is van feather wallet előre telepítve, így használd az XMR-t.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Köszönöm szépen, mindenképpen farok. A töltőkábel félelmetes, mert csak napokkal ezelőtt láttam futófelületet.

A frakk miatt lenne még egy kérdésem, lehet-e vele okostelefont indítani?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Igen, nem tudja használni telefonon. A legbiztonságosabb a számítógépen.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
A Tails nem működik okostelefonokkal, de ha kapsz egy google pixle telefont, akkor letöltheted a graphene os-t, amely körülbelül a legbiztonságosabb mennyiségű biztonságot nyújt, amit egy telefonnal kaphatsz. Azt tanácsolnám, hogy lehetőleg kerülje a telefonokat.
 
Top