• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Kérdőív amerikaiaknak

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Piacelemzést próbálok készíteni a kábítószerek feketepiaci értékesítéséről az Egyesült Államokban. Kormányzati csoportoktól és weboldalakról kaphatok néhány információt, például becsléseket az Egyesült Államokban zajló sötét piaci tranzakciók értékéről és a lefoglalt és/vagy büntetőeljárás alá vont piacokról, de ezek csak néhány nagyon alapvető információt közölnek velem, egy piacelemzéshez pedig nagyon konkrét információkra van szükség.
A felmérés során senkit sem fognak vizsgálni a válaszai vagy az általuk megosztani kívánt információk alapján. Nem naplózom a válaszokat, és nem kategorizálom őket nagyobb mértékben, mint amit itt láthat. Keresem a módját annak, hogyan javíthatnám az oldal funkcionalitását az amerikaiak számára, és minden, e cél felé tett előrelépés mindenki számára előnyös lesz ezen az oldalon. Ha van mesélni való történeted vagy tapasztalatod, amit meg szeretnél osztani, nyugodtan tedd meg. Szeretném tudni;
Elégedett volt a vásárlással?
Úgy gondolja, hogy az ár alacsony, tisztességes,drága volt?
Melyik piaci oldalt használta?
Milyen drogokat kapott?
Ön szerint milyen akadályai vannak annak, hogy a dark webet használja a drogok eladására, vásárlására?
Mitől érezné magát jobban, ha ilyen módon vásárolna vagy adna el kábítószert?
Ez a felmérés és minden információ vagy tapasztalat, amelyet megosztasz, természetesen névtelen és önkéntes. Én kezdem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
vásároltál már korábban gyógyszert egy dark webes piacról?
Vettem már kokaint, ecstasyt, alprazolamot, metamfetamint és oxikodont erről az oldalról. Emellett néhányszor vettem cracket egy Reddit-en lévő személytől, és harmalin hcl-t az Amazonról.

Szerinted az ár alacsony, korrekt, drága volt?
Többnyire alacsony, néhányat tisztességesnek neveznék.

Melyik piaci oldalt használtad?
Lásd az 1. kérdést
Milyen drogokat szereztél be?
Lásd az 1. kérdést
Ön szerint mik az akadályok... ?
Az, hogy nincsenek szabványok a postai küldemények csomagolására. Valaki más hibája a szabadságomba kerülhet. Nem tudok eleget a kriptovalutákról és arról, hogy hogyan használhatom névtelenül és biztonságosan.
Mitől éreznéd magad nyugodtabbnak, ha ilyen módon vásárolnál vagy adnál el drogot?
Halott cseppek biztosan. Egy jobb oktatás a dark webről.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Mindenhonnan mindent megvettem.
A DNM-ek árazása általában tisztességes vagy alacsony, máshol tisztességes vagy felháborító.
Ön szerint mik az akadályok? ?
Leginkább az, hogy gyakorlatilag lehetetlen megmondani, hogy a kis eladók, akiknek nincs sok fegyverük, most hirtelen rendőrök-e vagy sem.
Mitől éreznéd magad nyugodtabbnak, ha ilyen módon vásárolnál vagy adnál el drogot?
Én is szeretnék több halott cseppet annak ellenére, hogy kizárt, hogy egy órán belül van egy is.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ez mindenképpen komoly aggodalomra ad okot, de erre fel kell készülnie. Szüksége van egy olyan helyre, ahová elküldheti, amely nem vezethető vissza Önhöz. Ezt többféleképpen is megteheti. Most nem vagyok felkészülve arra, hogy elmondjam, hogyan csinálom, alaposan át kell gondolnom a nyelvezetét. Legyen homályos, de értelmezhető.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
vettél drogokat egy sötét webes piacról a...igen, kutatási kemikáliák, mint a diclauzapam, clonzolam, eitzolam...különböző szteroidok...használták a brotherhoodofpain oldalainak szponzorait, és néhány e-mailt, amelyek eladták a raws-t....a kutatási kem oldalakat használtam fordulnak átverések, mint gulfchems


Ön szerint az ár volt alacsony, tisztességes, drága...igen a legtöbb szállítótól.



Mitől érezné magát jobban, ha ilyen módon vásárolna vagy adna el drogokat...a dead drops valószínűleg a legjobb módja számomra
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Úgy gondolta, hogy az ár alacsony, tisztességes,drága?
Az ár az volt, amire számítottam, de a minőség, az ügyfélszolgálat és a lopakodás nagyszerű volt. Nehéz volt azonban megtanulni, hogyan kell mindezt csinálni.
Milyen piaci oldalt használtál?
Az első piacom az Agora volt 2014-ben azt hiszem.
Milyen gyógyszereket szereztél be?
Préselt adderallt és néha benzókat vagy opiátokat.
Szerinted mik az akadályai annak, hogy a dark webet használd a drogok eladására, vásárlására?
A kripto megtanulása, mint a vásárlás és a küldés. PGP, valamint a Tor általánosságban. Nehéz visszaemlékezni az összes nehézségre, de emlékszem, hogy eleinte nehéz volt.
Mitől éreznéd magad nyugodtabbnak, ha drogot vásárolnál vagy adnál el ilyen módon?
Már egy ideje a környéken vagyok. Kényelmesen érzem magam. Bárcsak tudtam volna, amikor elkezdtem, hogy milyen útmutatók állnak rendelkezésre.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
A piacokat akkor ismertem meg, amikor a bitcoinról tanultam. Abban az időben, ha a bitcoinra gugliztál, a silkroad volt az egyik legelső keresési eredmény. Az első perchase-em az Agora volt a 20-as években. Kaptam néhány percet. Eltekintve némi fűtől, amit helyben szereztem be, és egy rövid szakaszon, amikor Indiából vettem tramadolt, mindig a darnet piacokat használtam.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
A válaszaim azelőtt lesznek, hogy megtaláltam volna a Breaking Bad webhelyet:

Elégedett voltál a vásárlásoddal? Néha abszolút! Máskor teljesen elszakadtam.
Ön szerint az ár alacsony, tisztességes,drága volt? Az ár mindig a tisztességes és a drága oldalon volt. Soha nem volt olcsó.
Melyik piaci oldalt használta? Ember, már nem is emlékszem. A Silk Road bezárása után volt.
Milyen drogokat szereztél? Kokain, speed paszta, MDMA
Szerinted mik az akadályai annak, hogy a dark webet használd drogvásárlásra, drogértékesítésre? imádom ezt a kérdést. A TOR egy frusztráló kis kurva volt. A VPN-ek annyira lassúak. Az Instagaram csak sokkal "egyszerűbb", bár még soha nem vásároltam sikeresen drogot az Instatagramon keresztül az összes hírjelentés ellenére.
Mitől éreznéd magad nyugodtabbnak, ha drogot vásárolnál vagy adnál el ilyen módon? Szóval a letétbe helyezés NAGYON fontos!!! Úgy értem, hogy ez az igazi különbség itt számomra.

Legutóbb, amikor átvertek, azt mondtam, hogy Soha többé. Ekkor döntöttem úgy, hogy az MDMA-t magam készítem el. Micsoda utazás. Tisztelet az összes vegyésznek odakint, hogy most már tekinthetem magam, bár a legalsó lépcsőfokot

Most, hogy megtaláltam a Breaking Bad oldalt:

Elégedett voltál a vásárlásoddal? Ismét hit vagy miss. Jelenleg golyókat gurítok néhány MDMA kis tételben, amelyet a jó öreg USA-ban gyártanak. Most az előtte lévő személynek annyit kellett bevennem, hogy egy lovat is megöljek ahhoz, hogy bármit is érezzek.
Úgy gondolja, hogy az ár alacsony, tisztességes, drága volt? rendkívül tisztességes.
Melyik piaci oldalt használtad? Egyelőre csak a BB-t.
Milyen drogokat kaptál? Imádom az MDMA-t. Ez azt jelenti, hogy ma egy srác mellett ültem, aki azon kesergett, hogy nem tud jó kokaint venni. Mondtam neki, hogy add meg a számod, talán tudok segíteni.
Szerinted mik az akadályai annak, hogy a dark webet használd a drogok eladására? Szerintem az a lényeg, hogy a lehető legbiztonságosabb és lépésről lépésre haladjunk. Szerezz egy VPN-t, szerezz egy TOR-t, bitcoinnal. Ez az oldal nagyszerű erre, de nem hiszem, hogy bárhogyan is, de mindent összeállítottak egy igazi konszolidált lépésről-lépésre ellenőrző listába, linkekkel együtt.
Mitől éreznéd magad nyugodtabbnak, hogy ilyen módon vásárolj o. r eladj drogokat? Minden a letétbe helyezésről szól. Ez a játékváltó. Plusz a "Megbízható Eladók" névtelen tesztelése és a kérdésekre és aggályokra adott valós idejű válaszok. A BB admin mindig is rendkívül rugalmasan és emberi módon reagált.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Azt akartam 5o kap ez vissza a legutóbbi szálak, mivel 7 válaszok nem tudományosan jelentős .és annak 6 hete volt, mióta volt egy respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Persze, vásároltam már kólát, xant, H, Ice. Az árak többnyire tisztességesek voltak, a minőségtől függően. A H mindig túlárazott ezen a piacon és a Torzon az USA számára, és sokan közülük vagy nem voltak nagyszerű minőségűek, vagy mint a Torzon esetében, vagy egyáltalán nem volt pozitív a H teszt, és a legtöbbjükben volt fent. Az egyetlen valódi xan, amit találtam, és az én definícióm szerint a valódi az, ami egy valódi gyógyszertárból származik, és a gyógyszerészeti minőség tényleges meghatározása szerint megfelel bizonyos kritériumoknak, amiről úgy tűnik, hogy több oktatásra van szükség. Ez az, ahol az én fejemben egy akadály lép a játékba. Az USA és a világ nagy része jelenleg háborúban áll (amit alapvetően ők kezdtek el) a laboratóriumban előállított termékekkel, mint például a fent és a préselt gyógyszerek, függetlenül attól, hogy van-e bennük vagy sem, mivel negatív figyelmet kelt minden olyan helyen, ahol vásárolják és eladják. Most már nem számít, hogy valódi vagy hamis. Bárki, aki terméket vásárol egy olyan piacon, mint a BB, egy eladótól, LE lehet, aki a szükséges bizonyítékokat keresi, hogy lassan minden piacot lebuktasson, mint a silkroad, nemesis, és így tovább. Nem áll rendelkezésre elég oktatás azok számára sem, akik biztonságosan szeretnének termékeket vásárolni, persze az információ ott van, de mivel bárki új vásárolhat, az eladónak fogalma sincs arról, hogy egyáltalán végzett-e kutatást, vagy csak közvetlenül egy crypto.com számláról küldte a BC-t, amelyet 10 perccel ezelőtt vásárolt a bankkártyájával. A BC engedélyezése emiatt válik kérdésessé. Ha az XMR lenne a használt kripto, akkor a vevőnek legalább az XMR biztonságos megszerzésének és használatának alapjait meg kellene tanulnia, és az, hogy legalább időt szánt arra, hogy eleget tanuljon a kockázat csökkentéséhez, nagyobb biztonságban érezném magam. Továbbá, oktatás a tails os, whonix és más hasonló biztonságosabb rendszerek használatáról a darkweb eléréséhez. Ami az eladókat illeti, ahogy Frit fentebb mondta, a csomagolási szabványoknak mindenki számára elsődleges fontosságúnak kell lenniük. Miért fizetnénk többet a lopakodásért? Küldd el lopakodva, vagy ne küldd el egyáltalán, ez nekem csak annyit mond, hogy kapzsi vagy, lusta vagy mindkettő, és nem igazán érdekel, hogy a vevő veszélyben van-e, amíg te, az eladó biztonságban vagy. Aztán ott vannak az adatok. A DM titkosítva van, de miért ne használhatnánk privát kulcsokat is, amikor vásárolunk, és a címadatokat helyezzük el? Ha 90 napig nem törlődik, akkor ez egy elővigyázatossági intézkedés kell, hogy legyen. Használtam a BB-t és a Torzont, és a Torzon tisztességes szabványt alkalmaz az olyan érzékeny adatokra, mint a cím, ahová a terméket küldik. Végső gondolatok a kérdésre, hogy mitől érezném magam biztonságosabbnak mindezek felett? Ha az üzlet befejezése után, amikor mindkét fél elégedett az eredménnyel, és lezárult, akkor MIÉRT tartjuk meg egyáltalán az adatokat? Opsec concern, deal made, deal done, ennek az üzenetnek önmegsemmisítőnek kellene lennie. Nem írok fel semmilyen adatot azokról, akik tőlem vásárolnak, és amikor kapok egy csomagot, azt elégetik, nem dobják a szemétbe. Nagyon szeretem a BB-t, mint fórumot és piacot, azonban mindig lehet javítani, ha szükséges, hogy mindenki a lehető legnagyobb biztonságban legyen itt.
 
Top