Question Védett aminok?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ez a cikk felkeltette a figyelmemet és a kíváncsiságomat.


Úgy tűnik, 2015-ben a hatóságok lefoglalták a tert-butoxi-karbonil mdma-t, ami csak mdma, aminra ragasztott védőcsoporttal.

Szerintem ez nagyszerű út lehet a drogcsempészet, és általában a fogyasztás felé. Kiderült, hogy ez a t boc mdma lenyelve az mdma prodrogja. Tehát lehet illegális anyagokat legálisan fogyasztani.

Kétlem, hogy ez az USA-ban működne, és Ausztráliában sem működik, jogi értelemben, de sok más ország esetleg hasznot húzhatna ebből.

A kérdés az, hogy ez miért nem elterjedtebb és ismertebb? Gondolom azért, mert alapvetően azért kell használni az illegális drogot, hogy a legális drogot előállíthassuk.q
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Valóban érdekes elgondolkodni rajta. Hasonló dolgok történnek jelenleg a kokaincsempészetnél, a kokain cseppfolyósítása és más anyagokkal, például kerámiával vagy betonnal való keverése.
Amikor csoportok ilyen technikákat alkalmaznak, feltételezem, hogy minden csoportnak megvannak a saját módszerei, amelyeket igyekeznek a lehető legjobban elrejteni.

A legtöbb esetben több értelme lesz egy laboratóriumot építeni és "a helyszínen" előállítani a kábítószert, ahelyett, hogy ömlesztve szállítják a világban, a prekurzorok büntetése nem olyan magas, mint a kábítószeré, az esettől függően.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Abszolút nem véletlenül a gyógyszerforgalmazás "szabványos" módjai a szabványosak.

Ennek csak akkor lenne értelme, ha valaki analóg törvényekkel rendelkező országokban próbálná értékesíteni őket, vagy ha megpróbálna egy foszlánynyi jogi reményt is szerezni mondjuk a személyi használatra szánt mennyiségek határokon át történő szállítására.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
az egyetlen módja annak, hogy lenne értelme, ha egyszerre lehetne csatolni az amincsoportot ÉS a védőcsoportot, technikailag elkerülve az illegális gyógyszer előállítását bármelyik ponton. De ez valószínűtlennek tűnik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Meglepődne, hogy mik azok a prodrogok. Ez egy alacsony erőfeszítésű kampány volt, vannak olyan anyagcsere-folyamatok, amelyeket szinte lehetetlen kémiailag újraalkotni, és amelyek jóindulatú vegyi anyagokat alakítanak át gyógyszerekké. A májad egy mesterkémikus, amely képes például a lófertőtlenítőszert (levamisol ) aminorexszé, egy erős stimulánssá változtatni... vannak prodrogok az LSD met és sok más, amit msgc-nek kell lennie, hogy megtudjuk, mert nem pozitív a tesztjük a drogokra.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Lenne olyan kedves, hogy dm nekem néhány említett gyógyszerről? Köszönöm.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Általánosságban elmondható, hogy mire a tiltott prodrogok megnevezésre kerülnek, már illegálisak. Ez a szabadalom az alján számos útvonalat tartalmaz a tiltott anyagok prodrugjaihoz, ez a link sok mindenről beszél anélkül, hogy a kémiai neveket kiterjesztené https://www.mdpi.com/1420-3049/13/3/519
Itt van még néhány egyéb információ;
1p-lsd
GBL 1-4 butanedion
N,t-boc-mdma
"Az amfetamin és/vagy metamfetamin számos prodrogja létezik, többek között az amfecloral, amfetaminil, benzfetamin, klóbenzorex, D-deprenil, dimetil-amfetamin, etil-amfetamin, fencamin, fenetillin, fenproporex, furfenorex, lisdexamfetamin, mefenorex, prenilamin és szelegilin.

Az 1-Aryl-3-fenetilamino-1-propanon-hidrokloridokat 1-10, amelyek potenciális potenciális citotoxikus szerek, Mannich-reakciók útján szintetizáltuk paraformaldehid, fenetilamin-hidroklorid mint aminkomponens és acetofenon felhasználásával, 4'-metil-, 4'-metoxi-, 4'-kloro-, 4'-fluoro-, 4'-bróm-, 2',4'-diklór-, 4'-nitro-, 4'-hidroxi-acetofenon vagy 2-acetiltiofén mint ketonkomponens.

N,N-dipropargyil-2-feniletilamin és N-propargyil-2-feniletilamin

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Vegye figyelembe, hogy ügyelni kell arra, ha a "citotoxikus" szó megjelenik egy mondatcsoportban. A jelentése homályos az antibakteriális szerektől a hardcore kemoterápiáig, és miért ne utalhatna a 4-klór-amfetaminra, amely kiirtja a szerotonerg neuronokat (állítólag ez adja a legnagyobb eufóriát, de nyilvánvalóan ez lenne az utolsó alkalom, hogy betépünk). A lényeg az, hogy nagyon jól dokumentáljuk az összes vegyületről ismert adatokat, hogy lássuk, érdemes-e előbb beszerezni őket. Lehet, hogy nagyszerű szintetikus szerves kémikus vagy, de ne hagyd, hogy a biokémia megöljön téged.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Egyáltalán nem vagyok kémikus. Közel sem. Csak válaszolni akartam a kérésére néhány releváns információval. Az L-dopa és az aszpirin prodrogok, de nem olyan érdekesek. Az emberek sokkal többet kérdeznek tőlem a kémiáról, mint kellene, én pedig elindulok referenciákat keresni, amiben nagyon jó vagyok. KÉMIA, talán 2 éve gondolkodom rajta.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
A megfelelő hivatkozások beszerzése eléggé kémikus a szememben. Szintén beszélnie kell a nyelvet ahhoz, hogy kivonja a releváns információkat, és mielőtt értelmezné őket, csak megszórja némi kémiai érzékkel, hogy az értelmezésének addig legyen értelme, amíg nem lesz. A megfelelő referenciák megszerzése a kémiát tartalmazó témához nem szokványos az első tulajdonság, de ez lehet használni, hogy kinyitja az ajtót a szent folyosóra, ahol néhány ajtó még mindig zárva lesz, legalábbis egy ideig, de a legtöbb nyitva lesz, és jó néhány más folyosó lesz. Az eltévedést fel kell vállalni, mielőtt aggódna, és az összegyűjtött fény megvilágítja az utat. Engedd meg, hogy ne értsek egyet azzal, hogy "még csak nem is közel" a te "nem is közel", anélkül, hogy az önbecsülésedet a szükségesnél jobban növelném, hogy sajnáljam, és a helyes utat ígérik tőlem. Mert amennyire a tudásom segíthet, a jó referálás mellett a tégla a tégla természetű hatékonyságot a kémia tanításában magadnak vagy másoknak (ahol kötelezőnek tartom). A kémikus is jó abban, hogy kiszúrja a fogalmakat, amiket az alapoktól kezdve kell elsajátítani, a kísérletező elég nehezen leírható és összetett karakter, de ahogy én látom: "amíg mézet csinálsz, addig méh vagy". Én csak meglepett a biológus vagyok, hogy azt mondjam, egy nagy hiba, de a rovar folyosó az én rovar folyosó az én entomológia galériában a gerinctelen osztályon, amit utálok eltévedni. Egészségedre ;)
P.S. a fenti szöveg minden olvasónak szól és remélem mindenki eljut oda, ahova akar. Elvárom, mondjuk "német minőségű kémiát" csak az egyik majdnem ott van.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
A tBOC és FMOC jól ismert amino védőcsoportok, de az acilok is általában megteszik, ha keményebb körülményekről van szó (nagyobb veszteségek az aciltól függően). Az enzimatikus hidrolízisüket is megnézheti, amely az újrafelhasználhatóság és a specifitás miatt hűvös lehet, ha a védővédelmet el kell végezni (az 1pLSD szintén egy prodrug, de nem kell védővédelmet eltávolítani, ez a lenyelés után történik).
 
Top